Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi A4 B8 2007


Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak  

  1. 1. Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak



Rekomendowane odpowiedzi

Co do nowej A4 to przód poprostu malina. Natomiast jeśli chodzi o tył to już nie bardzo. To co mi się najbardziej nie podobało w B7 to był właśnie tył (uważam że dużo ładniejsze są tyłeczki B5 oraz B6 i jeżeli miałbym do wyboru to raczej pozostałbym przy starszych modelach bo ten tył w B7 mnie zraża). Dlatego po nowym modelu spodziewałem się ładnego tyłu (ot chociażby taki jak w A6 C6) ale niestety się zawiodłem :confused: Ale co do linii to muszę się zgodzić że są agresywne i Audi idzie bardziej w stronę sportowego designu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupi ! Coraz więcej info na temat nowego Audi A4 (będzie pokazane na targach IAA we Frankfurcie jesienią).

Nowe Audi A4 będzie miało dużo wspólnego z Audi A5, całkowicie zostanie przeprojektowane wewnątrz oraz zewnątrz. Maszyna zostanie oparta na podłodze typu MLP (Modular Longitudinal Platform), na której w przyszłości również będzie oparty SUV Q5, następna generacja A6, całkiem możliwe że A7 oraz A8.

Rozwiązanie to pozwoli umieścić silnik i skrzynię bardziej za pierwszą osią, co pozwala wydłużyć rozstaw bez zbytniego wydłużania auta.

headermm3.jpg

Nowa A4-ka będzie dłuższa o około 1 cal ( 2,54 cm), ale z powodu większego rozstawu, auto będzie sprawiało wrażenie dłuższego. Oczywiście z Quattro (rozdział 40/60) i z takim rozstawem prowadzenie auta będzie jeszcze lepsze.

header2qc3.jpg

Auto będzie miało nowe lampy tylnie ! Tak jak w A6 będą montowane LEDy ! (jupi, jupi, jupi). Będzie również opcja LEDów na przodzie jako światła dzienne, w S4 montowane jako standard.

W środku oczywiście jak w Audi - najlepsze materiały, konsola zostanie lekko zwrócona ku kierowcy, a podłokietnik będzie można regulować góra-dół oraz do tyłu.

Fotele właściwie nie będą zmienione, za to z tyłu będzie więcej miejsca o około 1 cal (2,54 cm), dzięki własnie nowej platformie (rozstaw kół).

Silniki : 2.0-litrowy TFSI, 3.2L V6 oraz 4.2L FSI V8 w wersji S4. Można się spodziewać również wersji 1.8L TFSI oferowanej w Europie, a także silniki TDI 4 i 6 cylindrowe. Skrzynie biegów spodziewane są 6-biegowe (manual) oraz najnowszy model S-tronic (DSG).

header3tm7.jpg

Były pogłoski, że model Avant może nie być produkowany i zastąpiony modelem Q5, ale najwyraźniej były to tylko plotki.... Oby...

tekst z AudiWorld.com

galeria : http://gallery.audiworld.com/gallery/awframes/indexa4sneakpeek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera.Ta czarna sztuka jest prześliczna :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne są diabły... Ten Avant...

Oczywiście są te rendery.. Ale całkiem możliwe, że baaardzo zbliżone do docelowego modelu.

AudiWorld.com ma dobre źródła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, więcej miejsca z tyłu, a miało być mniej, to dobrze ;)

Piekny furacz :o

Eh.. przynajmniej B6/B7 troche potanieją, ale i tak poza zasiegiem to drugie bedzie ;P

Proponuje tę czarną na logo forum na góre strony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh te czarnulki :grin: no to czekamy do jesieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna piękna piękna... ciekawe kiedy będą jakieś fotki drogowe.. ;) i kieedy będzie pierwsza B8 w Klubie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie znow kombi najbardziej podoba :evil: . Tylko nie ten niebieski kolor :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie znow kombi najbardziej podoba :evil:

Dokładnie! Ten avancik jest prześliczny :grin: Może sobie go kupię... za kilka ładnych latek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło w mordę...

Ta czarna jest prześliczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 pszedzik :evil:

przednie swiatala takie jak w A5 to dla mnie poezja :cool:

ale sedan na fotkach zalatuje pazdziochem...tradycyjnie S4 lepiej sie prezentuje, avant tez daje rade...poczekamy na zywo jak to wyglada :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przodzika nawet nawet ale z tyłu jak napisał t-żółw to pewno będzie paździoch, no chyba że audi zaskoczy i zamontuje światła od B6 (sedana) :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczny Avancik .... :afro:

p.s z profilu troszke zalatuje mi BMW ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...