Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi A4 B8 2007


Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak  

  1. 1. Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak



Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie wiecie, w tym roku wchodzi na rynek nowy model Audi A4 (a w roku 2008 avant). Będzie oparty na platformie (podłodze), która nie będzie współdzielona z żadnym innym autem. W nomenklaturze Audi model ma oznaczenie B8/8K.

neuerA5autweblog.jpg

10890_SGEFIMPUNJUZY.jpg

10889_YZPAPHBRXEMJZ.jpg

Z ciekawostek dodam, że wyczytałem że Audi zastanawiało się nad... wprowadzeniem tylniego napędu w tym modelu. Nie zgodził się na to prezes koncernu, twierdząc że mogłoby to odpechnac od nowego auta wielu starych klientów. Inna ciekawą rzeczą jest, że auto... będzie mniejsze... :/

Jak macie jakieś info, zdjęcia wpisujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac większe zacięcie sportowe..

Mam mieszane uczucia, nie wiem czy bym nie wolał B7, do teego to że jest mniejsze odpycha mnie.. no ale gdyby dawali za darmo.. :P

1d47c5b18d4bbda7222608dc731c7a8a_1.jpg

6b6be16e51e149c0a600733fd0e0fcb6_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w silnikach z tego co widziałem, nie będzie wielkiej rewelacji... To co już jest teraz - oczywiście pewno błedy poprawione - jedyny plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co ja np zapodałem to sie dosyć rózniaod tych co dał autor. Pewnie sie jeszcze sporo zmieni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby wyglądała tak jak na fotkach Hincó to za***ista...nawet sedean :one: bardzo agresywny :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja w googlach wklepałem audi a4 B8 albo cosw ten deseń i znalazłem to co zapodałem, w sumie te 'moje' ładniejsze są, ale kto wie jaki bedzie wyglada ostateczny? Choć wydaje mi sie ze te z 1 posta są zbyt podobne co B7

Nie dziwie się Żółwiku; w końcu dupsko ma prawie tak wysoko jak avanti :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...