Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi A4 B8 2007


Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak  

  1. 1. Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak



Rekomendowane odpowiedzi

Test - porownianie z AS: B8 z BMW serii 3 i Mercedesa klasy C

Mysle ze sporo naciagniete wyniki (ale nie mnie oceniac)

Prosze o nie komentowanie artykulu. (tu prosba do modow o usuwanie postow z komentarzami dot tego porownania - bo nie o to tutaj chodzi)

img007nm0.th.jpg img008sr6.th.jpg img009hu5.th.jpg img010vg3.th.jpg img011mb5.th.jpg

Sory za wielkosc skanow, ale mysle ze lepiej sie czyta.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koleś z Hondy się ciągle ze mnie śmieje że mam korbki z tyłu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej zaciekawiła mnie elastyczność - :a4fan: ma gigantyczną przewagę nad rywalami :shocked: C-klasse nie podoba mi się, jakaś nieproporcjonalna jest, ewentualnie może być trójka ale lojalność do marki bierze górę :) no i :a4fan: ma :quattro:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. moj zachwyt nie przemija.

jedyne co mnie niepokoi to panujaca nad wszystkim elektronika. przelozenie przekladni kierowniczej adaptywne, hamulec reczny elektroniczny.

znajoma kupila 2 m-ce temu nowa lagune i boi sie uzywac recznego, juz miala kilka razy sytuacje ze reczny zostal wlaczony i tak juz pozostal :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra :shocked: cuś pieknego, chociaz zeczywiscie troche zalatuje bmw, w srodku bardzo ladne ale chyba jednak bardziej mi sie podoba bez tego "telewizora" nad kratkami nawiewu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra :shocked: cuś pieknego, chociaz zeczywiscie troche zalatuje bmw, w srodku bardzo ladne ale chyba jednak bardziej mi sie podoba bez tego "telewizora" nad kratkami nawiewu ;)

ten telewizor to będzie standard w każdej A4ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że przejrzałeś temat... bo coś wklejaliśmy...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4779.msg111460.html#msg111460

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4779.msg141775.html#msg141775

oficjalnie jeszcze chyba nie ma zdjęć (premiera avanta w tym roku dopiero)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie bardzo podoba ale osobiscie avant tylko i wylacznie

Co wy macie z tymi Avantami? Psa w bagazniku wozisz czy co ?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 14:58 _________________________________________________Moze inaczej... Prosze by ktorys z wielbicieli kombi (avant zbyt ładnie brzmi) wytlumaczyl mi dlaczego wg nigo jest ono ładniejsze niz sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze inaczej... Prosze by ktorys z wielbicieli kombi (avant zbyt ładnie brzmi) wytlumaczyl mi dlaczego wg nigo jest ono ładniejsze niz sedan.

a ja proszę o nie kontynuowanie tego wątku tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajniutka, oby tak dalej no i te silniczki TDI mmm uwielbiam, pewnie sobie kupie za 20 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, aż trudno sobie wyobrazic prace 4-ro cylindrowego dieselka w audi z common-rail :kox:

...............silnik na biegu jałowym a w srodku nic nie terkocze.... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podoba nowe Audi A4 szczegolnie z opcja TDI 140 konna, jak dobrze pojdzie to bedzie to w najbliszym czasie nowy samochodzik w rodzinie ,pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...