Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi A4 B8 2007


Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak  

  1. 1. Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak



Rekomendowane odpowiedzi

Audi :polew: :polew:

potwierdza to tylko klasę Audi :th: ten sam koncern jak by nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O losie nawet felg im się nie chciało zmienić :wallbash: Ciekawe jak to ostatecznie będzie wyglądało. Audi ładniejsze :tongue4: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wkleil ykk to amatorskie spekulacje.

Bok nowego Seata jest wyciety z B8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe porównanie umieszczenia silnika (jak wiadomo w B8 zaszła mała rewolucja pod tym względem) :

a41pf3.png

a42xk6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mie sie przewidziało ..ale raczej nie ...to widziałem srebrne B8 w Avancie na Modlińskiej :shocked:

Cudo panowie cudo :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się niw przewidziało bo ja 2/3 tyg temu jadąc na spota pod promką widziałem czarne :wink4:

jedna sedan mi sie tak nie podoba jak na początku twierdziłem, przód jest mega :kox: ale w polączeniu z tylnymi diodami avanta to dopiero miazga :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ogladalem w ASO nowego Avanta i... jakos tak bez emocji - przod ekstra, ale d*pa za bardzo ogorkowata.

A wnetrze wole z B6/7 jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ogladalem w ASO nowego Avanta i... jakos tak bez emocji - przod ekstra, ale pupa za bardzo ogorkowata.

A wnetrze wole z B6/7 jednak.

I pewnie zauważyłeś AERO na tylnej szybie, co? Bardzo mi sie to podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ogladalem w ASO nowego Avanta i... jakos tak bez emocji - przod ekstra, ale pupa za bardzo ogorkowata.

A wnetrze wole z B6/7 jednak.

Dokladnie jakis taki ogoras wyszedl, dlugi jak a6. Najladniejszy Avant i tak zostanie B6. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... coś mi przypomina ten wzór felg :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje na dłużej przyjrzeć się B8 ( w każdym detalu ) i jest OK na dniach będzie w salonach wersja s-line. Ale musze się przyznać miałem na wekend z AUDI MAGRO SOSNOWIEC A5 3.0tdiQ Sline do jazd testowych i pierwszy raz mam myśli odejścia od A4 ( te A5 mnie powaliło ). Z daleka A5 i A4 niby się nie różni ale z bliska różnice są ogromne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 i a5 to są bratanki, choć buda na to nie wskazuje. Wiec miron daleko byś nie odszedł.

Zwłaszcza, że był pewien plan - ale Hugo się coś nie odzywa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 i a5 to są bratanki, choć buda na to nie wskazuje. Wiec miron daleko byś nie odszedł.

Zwłaszcza, że był pewien plan - ale Hugo się coś nie odzywa :tongue4:

wiem że odchodzę troszke od tematu ale........... jaki plan ? oco chodzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...