Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cyrk z wolnymi obrotami


dardit

Rekomendowane odpowiedzi

i jak Dawid sprawdziłeś tego kompa??

---------- Post dopisany 27-02-2014 at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 19:30 ----------

a powiedcie jak u Was jest z tym szarpaniem. U mnie nie szarpie poniżej ok 1200 obr. . Natomiast powyzej już szarpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak do 1500 obrotów nie szarpie

problem pojawia się w zakresie plus minus 1500 - 2700 powyżej tj puszczając gaz np przy 4000 nie szarpie , ale jak podczas hamowania silnikiem obroty spadną poniżej tych 2700 no to po dodaniu ponownie gazu znów jest szarpnięcie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze u cb nie ma takiej tragedii. U mnie jest podobnie tylko że nawet przy 3,5 tyś szarpie, ale sprawdze jeszcze jak to jest na wyższych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że u mnie te szarpania są dosyć mocne ,tak że czuć na plecach i ogólnie na całej budzie nie wiem jak u ciebie

czujesz ruchy lewarka podczas szarpnięć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem dzis ze kolektor ssacy moj jest pekniety ;/ ku.wa rozniesie mnie juz;p kompa nie podmienilem jeszcze z Darditem sie umowie i pojedziemy na podmianke i z vagiem odrazu poki co tak jestem zaje... praca ze nie mam czasu nawet sie załatwic:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zanim kompa wymienisz uszczelnij ten kolektor bo jest bezszczelny :wink: może się okaże że wymiana kompa nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że u mnie te szarpania są dosyć mocne ,tak że czuć na plecach i ogólnie na całej budzie nie wiem jak u ciebie

czujesz ruchy lewarka podczas szarpnięć??

tak czuc ruchy lewarka, ale to podobno normalne. A co do mocy szarpnięć to u mnie czuć tak jakby na przodzie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłabia mnie to szarpanie

wydawałoby się że niewielka usterka a dość nerwów człowiekowi zje

jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie rozglądać się za nowym wozidłem :facepalm:

do tego jak na złość całe wnętrze zaczyna mi się telepać a tego to już nie strawie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju ja dochodze juz rok wiec wiesz ;p dluga droga przed nami . RobertWS wysle mi sondy wymienie strasznie mulowaty sie zrobil wczoraj przyczepka z motocyklem 300kg i ciezko;/ znowu dziwne spalanie mam masakra kolektor jutro idzie na stol bo kupie drugie auto niby zastepcze na ten okres jak audi bedzie stala wtedy wszystko uszczelnie od nowa . mam nadzieje ze wkoncu zacznie wspolpracowac bo nie mam juz sily do tego samochodu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z mocą wydaje się być ok spalanie też pozytywne tylko te szarpnięcia ;/

jeśli pytasz o to telepanie no to plastiki się po prostu zaczęły tłuc, przy przejeździe po dziurach nierównościach

głównie drzwi ale nie mogę zlokalizować miejsca hałasu czy to na zamkach czy gdzie indziej wszystkie elementy niby sztywno poskręcane a na nierównościach jak furmanką się jedzie ;/

panowie powiedzcie mi jeszcze taką rzecz bo nie chce mi się zbyt wertować wątku od początku a nie pamiętam czy temat był poruszany

wymieniał ktoś linkę od gazu? jakby to ona się gdzieś delikatnie przycinała ?? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wiesz, że zamienników nie ma jak coś to tylko używka, albo nówka za 200zł oryg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie linkę można odpiąć od przepustnicy i spr. czy swobodnie przesuwa się w pancerzu , ja się nie spotkałem jeszcze z uszkodzona , co nie oznacza że nie może się zepsuć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sony dark a sprawdzałeś u siebie jak z tym szarpaniem na wyższych obrotach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...