Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cyrk z wolnymi obrotami


dardit

Rekomendowane odpowiedzi

siedze teraz na necie troche i szukam możliwych przyczyn. I tak pisza, że wartość podciśnienia według dokumentacji powinna wynosić 32%, a u nas 23-25% to jednak coś musi być z tymi podciśnieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze wsadze jeszcze z 2tys i dalej beda:grin:juz mnie smieszy to;p heheh Ale co poradzic :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie się dowiedziałem, ze nie musze mieć kompa z literką E ponieważ częsć ta została wycofana i mogę zastosować z literką T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko inny masz bo masz ASR wiec ;p malo ich bylo z tego co wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sterowniki z a6c4 ? Bo ja z takiej mam silnik i kompa z 97r z tego co dowiedziałem sie od sprzedawcy i z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany :) auto poli i jezdzi sadzi kilometry jak rolnik kukurydze przyczyna Kable od modulu ktore ida do cewek oparly sie na kolektorze wydechowym poczym sie stopily i rozsadzilo cewke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos podpowiedzial szukac w ukladzie zaplonowym cewki wymienialem a jednak nie dobre:) jak by ktos chcial mam w dobrych cenach i nie chinole a uzywanych oryginalnych nie brac syf i tyle;p:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie poczekam jak Dawid wszystko porobii da ostatnie potwierdzenie czy szarpania ustaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niedlugo zapraszm do mnie ;d na warsztat i do Waskivw :)

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

chlopaki tak dopisze i powiem tak kazdy mowi wez to sprzedaj .... dzis siedze i licze to tyle to tyle itd ale auto ktore zrobilo 50tys km w ciagu roku to nie dziwie sie ma prawo nie sprzedam go chocbym mial wymienic kazdy kabel po koleji nie rzecz polega w tym ze jak sie psuje to sprzedac kupisz kolejne dolozysz i tyle ja wsadzilem kupe kasy 3850zl juz wiec auto moze byc jakie jest ale ma palic skrecac hamowac i ma byc takie ze wstaje leje i jade gdzie trzeba nie poddawajcie sie naprawde . Czesci bede mial na podmianke sluze pomoca ze wysle je na podmianke itd ale licze na zwrot bez oszukiwania i napewno dojdziecie Sony_dark zapraszam moje auto bedzie podatne na to byscie mogli sobie dokonczyc swoje auta i by dzialaly czesci dostepne :) kupywanie jak ja to tamto 100 500zl widzicie kazdego co innego boli ale wymienie i wiem co jest a samochod bedzie w lepszej kondycji wiec dla mnie lepiej ile mam to wkladam a u was moze byc glupota a wiec WaskiVW ma racji troche tam i prosze jeszcze raz sprawdzcie uklad zaplon :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest uklad zaplonowy":)

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

ogolnie wymienilem cewke modul swiece kable i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje :)

zasłużone zwycięstwo :wink:

ja muszę znaleźć chwile czasu żeby powalczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj duzo rzeczy moze byc ja juz wymienilem wsio wiec musi dzialac;p napisz co robiles juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid moje gratulacje , szkoda tylko że wymieniłeś wszystko od razu , tak można by dojść do tego co faktycznie było powodem szarpania . Ja i tak stawiam na cewkę bo każdy kombinuje żeby ja wymienić na końcu bo jest po prostu droga , a jak ma działać cewka która ma prawie 20 lat?

Wiem miałeś już dość i chciałeś zrobić i mieć spokój , rozumiem i podziwiam , niewielu jest takich co by dołożyli tyle kasy do audi z tego rocznika , masz zrobione i przynajmniej będziesz śmigał spokojnie.

Sondy tez wymieniłeś ?

Pozdrawiam i powodzenia w rozkręcaniu interesu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sondy jutro wymieniam i bedzie naprawde wszystko w najlepszej kondycji .

Ps odnosnie inetresu to zwolamy spocik jakis ;p hahahah a tak powaznie to jestesmy umowieni!!! Pamietaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko , wpadnę :wink: na razie tipa muszę rozebrać i ocenić czy warto go jeszcze naprawiać , bo jak zobaczyłem jaki był olej w środku to się przeraziłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WaskiVw w sumie tez powinienem Ci podziekowac za pomoc bo porada wiesz zawsze ratuje zycie a drugie ktos mnie uczyl porada 50zl;p wiec hmmm Flaszka:D?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...