Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cyrk z wolnymi obrotami


dardit

Rekomendowane odpowiedzi

Może być flaszka , ale soku , Ja nie spożywam napojów wyskokowych :wink: nie to żebym był jakiś inny , po prostu swoją dawkę już spożyłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhnm dobra to pizzerie mam obok warsztatu i tam da sie zjesc pogadac i wypic Sok! :) wiec bedzie dobrze:) a teraz spadam sie przygotowac na jutro ;p hehe 3majcie sie do juterka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dawid niewiele wymieniłem bo tak jak mówię ja z mechaniką wiele do czynienia nie mam a mechanicy od razu chcieli mi pół samochodu wymienić więc miałem nadzieje że w końcu komuś się uda i się udało :hi:

to co wymieniłem to kable, świece, czujnik wału no i sprawdzone były poduszki pod silnikiem

myślisz że ogarnięty elektromechanik znajdzie ewentualną usterkę w układzie zapłonowym bez wymiany na ślepo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie . powiem Ci ze taniej bylo by podjechac do nas i podmienic spedzic caly dzien ale wiedziec co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedzie na spocik to się podmieni i będzie wiadomo , potem LPG się wyreguluje i do ruchu :grin: , aż tak daleko nie ma , ja nieraz więcej km robię regulując LPG .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony_dark dzis mnie odwiedzil kompy sprawdzone usterka wyeliminowana:) wkoncu 3 osoba ma dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wina kompa, a u Dawida cewki :) Auto odzyskało swoją moc. Jedzie teraz jak szatan:) jeszcze mam parę rzeczy do wymiany (dzięki Dawidowi sie dowiedziałem). Tak wiec póki co jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem panowie że nie daleko ,ale póki co uwierzcie mi nie mam kiedy :)

dzięki za propozycje, jeśli będzie aktualna jeszcze przez jakiś czas jeszcze to na pewno skorzystam - sam nie dam rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spokojnie :) wkoncu doszly moje cewki dzis prawidlowe kupilem Beru i zaraz jade modzic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wielki szacunek dla was za chęć pomocy:hi:

póki co w pracy taki młyn że głowa mała do tego studiów zaocznych mi się zachciało no i lipa

Dawid jeśli możesz podrzuć na pw skąd dokładnie jesteś

dzięki panowie jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Auto poprostu mknie przez sosnowiec jak w niemczech tramwaj:) cicho spokojnie bez szarpan. Oficjalnie warsztat mam w sosnowcu ul.Pilsudskiego 42 :) tel jak cos masz w moim podpisie na dole w profilu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super jak bede kiedy w KrK to wpadne zobaczyć ten twój warsztat. Ja u siebie z Twoimi radami zmieniłem wszystkie dostępne wężyki podciśnień. Wróciłem do swojej przepustnicy i jest naprawdę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to bardzo:) naprawde:):) ja niestety wczoraj rozwalilem miske;d juz 4 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba będzie do zrobienia moduł zapłonowy. Bo czasami jak odpinam kable od niego to nie odpala i trzeba poprawić. Plus po podpięciu pod vaga miałem skaczące wartości kąta zapłonu.

------------------------------------

EDIT

Szukamy dalej. Inny moduł używany nie zmienił. Nadal szarpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz cewke i kable . ja choc mialem nowe szlak trafil je kupilem na probe takie za 80zl i jest igla :wink:

Robert Sondy leza jeszcze bo ciagle jezdze ale zrobie je bo spalanie troche wieksze

---------- Post dopisany 18-03-2014 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 08:36 ----------

Panowie nie posiadacie moze pompki centralnego zamka moze byc uszkodzona;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stało tym razem, pompka wysiadła. U mnie powoli też będzie się kończyć. Raz działa, raz nie ale jak walnę w okolice pompki czyli koło wlewu paliwa to się włącza i normalnie działa he:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...