Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 na nowy rok


paulartyda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Chciałbym przedstawić moją miłość do A4 :wink: która zaczeła się 4 lata temu zakupem b5 1,9 tdi automat 130 kucy klimatronik w którym miałem lampy od polifta oraz 18 felgi. Nawet do ślubu jechałem a4 b6 :grin:

DSCN1792.jpg

Obecnie od 7 dni jestem posiadaczem B7 Avant z 2005 roku z silnikiem 2.0 tdi 140 koników z wyposażeniem :

-klimatyzacja 2strefowa

-grzane fotele

-fotele pół skóra, kierownica, podłokietnik i ręczny

-8xpoduszka powietrzna

-navi

-zabudowany wzmacniacz z subwooferem

-sterowanie radia z kierownicy

-regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach

-kolorowy fis

-tempomat

-fabryczny autoalarm

-klimatyzowany schowek

-felgi aluminiowe oryginaly 16 cali

-2 elektryczne szyby

-elektrycznie sterowane i podrzewane lusterka (przyciemniane)

-czujniki parkowania z tyłu

-elektryczny szyberdach

-bixenon skrętny

-ciemne szyby

-pakiet chrom

-7-stopniowa skrzynia automatyczna

to chyba wszystko co mam

a to zdjecia

Zdj_cie0095.jpg

Zdj_cie0096.jpg

Zdj_cie0097.jpg

Zdj_cie0098.jpg

Zdj_cie0099.jpg

Zdj_cie0100.jpg

Zdj_cie0102.jpg

a po nowym roku idzie do mechanika na wymianę rozrządu filtrów płynów i udoskonalenie pompy oleju ( dmucham na zimne)

mody to jedynie myślę nad jakimiś kolami na lato a tak nic nie będę wizualnie mieszać ponieważ autko jest piękne samo w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu :thumbup1:

Parę uwag na szybko - lusterko wsteczne masz zwykłe bez fotochromu, a skrzynia to nie Tip tylko Multitronic.

Co do planów to na pewno na kołach się nie skończy, zaczniesz przeglądać wątki forumowych rezaczy i bardzo szybko zarazisz się modzeniem :decayed:

Szerokości i bezawaryjności! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przypomina mi moja jak kupilem;P. I widze ile ciekawych modow mozna tu przeprowadzic;).

Kolejny automat na 4um^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege, widze kolor srodka achat jak u mnie i wyposazeniowo bardzo podobnie, niech sie dobrze prowadzi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem auto na żywo, dobra baz do modów:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna sztuka i sprawdz odrazu skrzynie :) to jest multitronic, kiedy byl serwis itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za raz po nowym roku idzie do mechanika na oględziny + wymiana rozrządu płynów filtrów pompy oleju ogólnie gruntowny przegląd całego autka

---------- Post dopisany 06-01-2014 at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 11:28 ----------

Zdj_cie0112.jpg

czy to oznacza ze mam silnik BLB bez DPF??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wlepce pod kanapą będziesz miał oznaczenie czy masz DPF, 0GG-bez 7GG-posiada DPF lub 7GN-przygotowany pod DPF.

Możesz też zerknąć pod maskę, będzie widać co siedzi.

Ładne autko, ale poczytaj trochę innych tematów i na pewno znajdziesz pomysły na zmiany :wink: .

Np; zamiast stolarni w środku to dekory piano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i auto po serwisie wymieniony rozrząd, filtry, płyny, pasek od alternatora, klocki hamulcowe tył.

Po wizycie jestem bardzo szczęśliwy ponieważ autko nie ma DPF:banan: a 2 informacją na + ze mam tryby i ten mocniejszy imbus :banan:

Jedyne co to jak odebrałem autko ok 500m od warsztatu autko straciło moc wiec zawracam i pytam co jest? pan mówi ze może turbo wiesza ale jednak nie podpina vcds i patrzy błąd jakiś tam i mówi jedziemy w trasę. I tak jeździmy i EGR świruje jak się hamuje silnikiem wiec jestem umówiony na kolejną wizytę :thumbdown: ponieważ potrzebowałem autko na dziś muszę z tym jakoś żyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko spotykany środek... :whistling: Zrób coś z tą alcantarą na fotelu bo już mocno zmechacona. :wink4: Fajnie, że bix skrętny i szyberdach... Powodzenia w rezaniu! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: To teraz już pójdzie z górki. :wink::decayed: Pooglądaj inne wątki i pomysły przyjdą same. :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...