Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceramizer


miron123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow mam pytanko odnosnie dodatkow do olejow a mianowicie CERAMIZERA mam przebieg okolo 4000000 tysiecy czy to cos pomoze moze ma ktos doswiadzenie w tej sprawie i cos doradzi czy warto to lac do silnika, za pomoc z gury dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto lać jeśli chcesz zepsuć silnik, skad pomysł o zalaniu tego dziadostwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlałem kiedyś to do toyoty celici - zrobiłem jakieś 50 tyś km (zanim sprzedałem ) i nic się nie zepsuło- a czy się coś poprawiło- to niewiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sobie zadać jedno ale to za***iście ważne pytanie - po co? bo ma 4 stówy na blacie? słaby powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sobie zadać jedno ale to za***iście ważne pytanie - po co? bo ma 4 stówy na blacie? słaby powód.

Z zer wynika 4 miliony:decayed:

Nawet "4 miliony tysięcy" hahaha:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przebieg okolo 4000000 tysiecy

Założę się o miliard euro że nie masz takiego przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przebieg okolo 4000000 tysiecy

Założę się o miliard euro że nie masz takiego przebiegu.

Kiedyś też zwróciłem komuś uwagę że opona nie może mieć 3 000 tys km przebiegu. Myślałem że mnie zjedzą bo się czepiam. Teraz można zakłady stawiać.:grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po h to robiom

żeby zarobić. Dostajesz buteleczkę, dajesz kasę i co kogo więcej obchodzi. DZisiaj nie robi się rzeczy żeby były i czemuś służyły, robi się żeby sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie może Ceratec od Ligui Moly Made in Germany

LIQUI MOLY CERA TEC 300 ml sklep-oleje.pl

To jest dodatek do świeżego oleju szanującej się firmy który jeszcze bardziej wyciszy pracę silnika i ułatwi mu pracę.

Ja osobiście Ceramizera bym nie zalał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam kolegow dziekuje za liczne podpowiedz za i przeciw wlasnie problem mam taki ze cyka mi w okolicach szklanek szklanki wymienione kanaly przedmuchane i dalej cyka tylko na zimnym silniku okolo10-20 sekund i przestaje.Czy to moze byc wina walka rozrzadu widac nanim jakies przetarcia jak by brakowalo kiedys mu oliwy,jak kupilem auto to bylo okej wymienilem olej i po tygodniu zaczelo cykac rano na zimnym , auto kupione od chandlaza , mechanicy muwili ze to wina szklanek wymienilem i nic to niedalo,czy to moze byc wina walka zato chce wlac CERAMIZER. Juz wlany teraz czekam na efekty co bedzie to bedzie mam wyjaz nad morze 800km w jedna strone potej trasie zobaczymy czy cos sie zregenerowalo ,dam znac jaki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem - zacznij od ortografii kolego... Ale ja nie o tym chciałem - wlałem ceramizer u siebie, bo dostałem w prezencie i żadnej różnicy nie ma... Silnik pracuje tak samo głośno, dymi tak samo - może spalanie ciut mniejsze, ale głowy nie dam. Pojawiły się za to problemy z porannym paleniem, a miał pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam kolegow dziekuje za liczne podpowiedz za i przeciw wlasnie problem mam taki ze cyka mi w okolicach szklanek szklanki wymienione kanaly przedmuchane i dalej cyka tylko na zimnym silniku okolo10-20 sekund i przestaje.Czy to moze byc wina walka rozrzadu widac nanim jakies przetarcia jak by brakowalo kiedys mu oliwy,jak kupilem auto to bylo okej wymienilem olej i po tygodniu zaczelo cykac rano na zimnym , auto kupione od chandlaza , mechanicy muwili ze to wina szklanek wymienilem i nic to niedalo,czy to moze byc wina walka zato chce wlac CERAMIZER. Juz wlany teraz czekam na efekty co bedzie to bedzie mam wyjaz nad morze 800km w jedna strone potej trasie zobaczymy czy cos sie zregenerowalo ,dam znac jaki efekt

raczej nic ci ten ceramizer w tym przypadku nie pomorze.

Jak masz uszkodzony wałek to trzeba wymienić , a na początek sprawdzić ciśnienie oleju i czujnik ciśnienia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy cos sie zregenerowalo ,dam znac jaki efekt

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...