Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kody climatronika Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź na tym kodzie

57 Temperatura w oC, z wewnętrznego czujnika temperatury, desce rozdzielczej (G 56)

Opublikowano

Ok dzięki koledzy. A gdzie się znajdują czujniki z tych błędów 6.1 i 7.1 bo właśnie takie mam :confused4:???

7.1 to chyba czujnik znajdujący się pewnie gdzieś w w okolicach dmuchawy a ten 6.1???

Opublikowano

6.1 czujnik temperatury chłodzenia silnika znajduje się z tyłu głowicy, zainstalowany jest w plastikowym króćcu (raczej to o ten chodzi)

Opublikowano

Ok dzieki. W razie czego będe wiedział gdzie szukać :)

Opublikowano

witam panowie :hi::)

pokazuje mi takie błędy 02.1 15.3 15.7 - a więc moje pytanie jest takie ;gdzie jest ten czujnik temperatury wewnętrznej (błąd 02.1)?? no i ta klapa z tych dwóch błędów (15.3 ; 15.7) ??

Opublikowano

Ok dzieki. W razie czego będe wiedział gdzie szukać :)

niedawno u siebie wymienialem bo blendy na vagu rzucal

koszt znikomy tego czujnika wiec smialo wymieniaj :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Koledzy.

Posiadam ibize tdi 2003, pomyślałem że może na tym forum się czegoś dowiem...

Sprawdziłem u siebie błędy i za bardzo nie wiem za co i jak się zabierać!

błędy 2c6, 4f7, 382.

Gdyby ktoś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam Koledzy.

Posiadam ibize tdi 2003, pomyślałem że może na tym forum się czegoś dowiem...

Sprawdziłem u siebie błędy i za bardzo nie wiem za co i jak się zabierać!

błędy 2c6, 4f7, 382.

Gdyby ktoś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

www.seat-ibiza.pl/

Opublikowano

Jesli nie znasz odpowiedzi prosze nie udzielaj koledzie wskazowek aby odwiedzil inne forum.

Skoro ma Seata zapewne byl na tym forum , zapewne pytal, bycmoze uzyskal odpowiedz ale niewyczerpujaca lub jej nie uzyskal. Generalnie tym postem nie wniosles nic :)

Przepraszam za offtopic.

Pozdrawiam

Majkel

Opublikowano

Jesli nie znasz odpowiedzi prosze nie udzielaj koledzie wskazowek aby odwiedzil inne forum.

Skoro ma Seata zapewne byl na tym forum , zapewne pytal, bycmoze uzyskal odpowiedz ale niewyczerpujaca lub jej nie uzyskal. Generalnie tym postem nie wniosles nic :)

Przepraszam za offtopic.

Pozdrawiam

Majkel

http://seat-ibiza.pl/viewtopic.php?t=69

jak nie znajdziesz to zapytaj. Napewno ktoś odpisze.

Ps. czytałem i szukałem i jakoś szukanie odpowiedniej strony zajęło mi 5 minut, natomiast oznaczeń błędów i kodów jest w cholere i ciut ciut. Szczególnie na podstronach. tylko ze kolega nie określił co ma zamiar z tym zrobić("jak sie za to zabrac") likwidacja błędów? naprawa? szukanie oznaczeń?

Pozdrawiam.

Opublikowano

koledzy potrzebuje kod jakie mam spalanie ??

Opublikowano

koledzy potrzebuje kod jakie mam spalanie ??

A wogóle czytałeś te kody, bo tam są podane wszystkie więc skąd ktoś ma Ci wyczarować kod do spalania :shocked:

Opublikowano

Witam

Dzisiaj sprawdziłem kody i np. kod 1 czyli test Klimatronika wyświetlił mi wartość .0 a nie jak w opisie 00.0

Czy ta wartość .0 jest poprawna? i oznacza brak błędów?

No i sprawdziłem sobie kod 59 i na dworze dzisiaj -5 stopni C

Opublikowano

poprawna wartość oznaczająca zero błędów

Opublikowano

a dziękuję za szybką odpowiedź, czyli nie wyświetla się 00.0 tylko .0 a mimo tego, że sprężarka się nie włącza przy -5 stopniach C to ten test faktycznie jest wiarygodny ?

Dodam, że na VAG u mechanika też nie było żadnych błędów a sprawdzał chyba wszystko co możliwe.

Opublikowano

wiarygodny a o włączaniu się kompresora jest tyle na forum że głowa boli

Opublikowano

wiarygodny a o włączaniu się kompresora jest tyle na forum że głowa boli

Ja wiem, że nie włącza się poniżej + 5 stopni ale chodziło mi czy generalnie sprężarka musi chodzić dla pełnego testu klimy?

Opublikowano

wiarygodny a o włączaniu się kompresora jest tyle na forum że głowa boli

Ja wiem, że nie włącza się poniżej + 5 stopni ale chodziło mi czy generalnie sprężarka musi chodzić dla pełnego testu klimy?

Chyba musi, bo ja jak mam wyłączoną to mi pokazuje .0 a jak włącze to mi pokazuje 22.1 Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa, i to sie zgadza bo mam nie szczelny uklad :kwasny:

Opublikowano

koledzy potrzebuje kod jakie mam spalanie ??

Kolego popraw opis bo w 1997 roku nie było jeszcze silnika [ALZ]

Opublikowano

wiarygodny a o włączaniu się kompresora jest tyle na forum że głowa boli

Ja wiem, że nie włącza się poniżej + 5 stopni ale chodziło mi czy generalnie sprężarka musi chodzić dla pełnego testu klimy?

Chyba musi, bo ja jak mam wyłączoną to mi pokazuje .0 a jak włącze to mi pokazuje 22.1 Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa, i to sie zgadza bo mam nie szczelny uklad :kwasny:

Wczoraj sprawdziłem i bedąc w ogrzewanym garażu załączyła mi się klimatyzacja więc przy włączonej wstukałem kod 1 i zwrócił mi wartość .0 zamiast 00.0 i dalej nie wiem czy ta wartość jest OK nawet przy włączonej sprężarce?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.