Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody climatronika Audi A4 B5


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

czy kod 22,1 może oznaczać żę skończył się gaz w układzie klimy-nabijałem w maju

Według mnie to coś z czujnikiem wysokiego ciśnienia(ciągła przerwa,możliwe że jest uszkodzony). No i możliwe że czynnik Ci uciekł, podjedź gdzie nabijałeś klimę niech Ci to sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czujnikiem jest wszystko ok najprawdopodobnie skończył się gaz.Jak kupiłem samochód było to samo lecz wtedy miałem dziurawy przewód od sprężarki.Nie wiem ile mi papraki wrzucili tego gazu po naprawie może dlatego tak szybko się skończył.Podjadę gdzie indziej nabić tylko czy na zimę się opłaca przecież poniżej 5 stopni klima się nie załącza.I jeszcze jedno pytanie.Na ile normalnie starcza gazu po nabiciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czujnikiem jest wszystko ok najprawdopodobnie skończył się gaz.Jak kupiłem samochód było to samo lecz wtedy miałem dziurawy przewód od sprężarki.Nie wiem ile mi papraki wrzucili tego gazu po naprawie może dlatego tak szybko się skończył.Podjadę gdzie indziej nabić tylko czy na zimę się opłaca przecież poniżej 5 stopni klima się nie załącza.I jeszcze jedno pytanie.Na ile normalnie starcza gazu po nabiciu?

Jak najszybciej to nabij bo sprężarka nie ma smarowania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Panowie a ja z innym pytaniem a mianowicie jak te kody maja sie do klimy w Audi A4 model B6? chyba raczej nie dzialaja , moze ktos wie czy w B6 tez da rade sprawdzic takie parametry jak sa opisane w tym poscie?

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Panowie a ja z innym pytaniem a mianowicie jak te kody maja sie do klimy w Audi A4 model B6? chyba raczej nie dzialaja , moze ktos wie czy w B6 tez da rade sprawdzic takie parametry jak sa opisane w tym poscie?

Dziekuje i pozdrawiam.

W B6 nie działają,było już o tym tysiąc razy. Działają tylko w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA BYM PROPONOWAL DOPISAC WIEKIMI LITERAMI NA POCZATKU TEMATU ZE

NIE DZIALA Z AUDI B6/B7/B8

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA BYM PROPONOWAL DOPISAC WIEKIMI LITERAMI NA POCZATKU TEMATU ZE

NIE DZIALA Z AUDI B6/B7/B8

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

to i ja sie przyłącze :) podzielam wasze zdanie, bo co chwile nowe pytanie czy to dziala w b6 ... tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem i to nie mały.

Na klimatroniku polawiły mi się trzy kody na 1c

Pierwszy to 6.3- który wiem co oznacza a następne dwa to zagadka ponieważ mam uszkodzony wyswietlacz i nie pokazuje mi dokładnie pierwszej cyfry końcówka to 5.5 i 5.3

Czyli może to być

65.3 - 65.5 lub 85.3 - 85.5 lub E5.3 - E5.5

tylko taki nr kodu wychodzi mi z panelu klimatronika - sęk w tym że zaden z nich nie pasuje do podanej listy kodów.

I co o tym sadzicie? jest to mozliwe?

Chyba wiem co jest nie tak (czujniki temp.wewnątrz auta)

Jak wyjąłem wtyczke z dwoma białymi przewodami które idą do czujnika przy kratce pod radiem to pokazał mi się błąd 62.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne

Pokazuje mi taki błąd. Wcześniej było do tego jeszcze 20.1 i 22.1, ale już zniknęło. Dodam jeszcze, że zmieniałem termostat i błędy zaczęły mi wyskakiwać dopiero po odbiorze od mechanika.

I jeszcze jedna sprawa - dmuchawa na max nawiewie i niskiej temperaturze wieje jak powinna, przy wysokiej temp. leci ciepło, ale wieje już znacznie słabiej.

Czy ktoś wie jak uporać się z błędem i ew. z tym słabym "dmuchaniem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...