Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody climatronika Audi A4 B5


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będą kody działały bo masz A4 B6 nowszy panel klimatronika, kody działają na starszych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umiem włączyć i sprawdzić każdą pozycję która mnie interesuje,a le jak sprawdzić czy nie mam żadnego błędu bo nie rozumiem tego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wejdziesz już w kody to ukazuję Ci się 1C - wciskasz obieg zamknięty i wyświetlają Ci sie błedy(podaje przykład, np 18.3 ,20.3 , 22.1 ) i jak masz pare błedów to one co pare senund się zmieniają.Jesli nie masz zadnego błedu wyswietla sie po prostu 0 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem rewelacja :oklaski: Hugo ukłony w Twoją stronę :notworthy:

Pół dnia spędziłem żeby wszystko jakoś ogarnąć :read: ale było warto. Szkoda tylko czasu jaki zmarnowałem żyjąc w nieświadomości o możliwościach mojej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tak naprawdę to temp. silnika nabardziej z tego interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, że w różnych rocznikach było różne kodowanie i nie zawsze ten sam kod oznacza to samo

A jakie jest kodowanie w roczniku 1998 wiesz?

A swoją drogą wielkie dzięki HUGO za te kody, widzę że wszystkim się one podobają, zwłaszcza tym co w pośpiechu czytają ten temat, lecą do swojej :a4fan: i pytają: jak włączyć w mojej B6, bo nie działa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, po odczycie błędu na kanale 1c wyskakuje mi 50.3 .. a takiego błędu nie ma na liście. Miał ktoś już takie coś?? I czy na innych kanałach też można sprawdzać błędy np kanał 52,53 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aku się sprawuje bo ten błąd może oznaczać słaby aku...

podłącz się VAG-iem i wykasuj zobaczysz czy się powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzięki kolego, faktycznie akumulator mam do bani:) jutro podłącze vaga i sprawdzę czy są jakieś błędy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzięki kolego, faktycznie akumulator mam do bani:) jutro podłącze vaga i sprawdzę czy są jakieś błędy:)

a nie szaleje Ci np. domykanie szyb, centralny lub alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie szaleje, ale mam taka usterkę. Czasami mi gaśnie autko podczas jazdy dzieje sie to gdy zwalniam i naciskam hamulec , zaznaczę ze mam automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie szaleje, ale mam taka usterkę. Czasami mi gaśnie autko podczas jazdy dzieje sie to gdy zwalniam i naciskam hamulec , zaznaczę ze mam automat.

z automatem to nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...