Skocz do zawartości
IGNOROWANY

320mm w AJL quattro


Garet

Rekomendowane odpowiedzi

Doczytałem na forum że do AJLa jest duzo mnie zabawy żeby włożyć tarcze 320mm, wiem ze do 312 wystarczy tylko jarzmo i tarcza a co potrzeba do 320mm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrotnice S4 B5, tarcze 320mm, klocki, zaciski z jarzmami

reszta bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze z B8 nie pasuja do B5/6/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej na pewno ale mniej skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie coś takiego robie u siebie , kupiłem już SEt od S4, teraz trwa czyszczenie wszystkiego przeglądanie, malowanie.

Gdyby nie moje uwielbienie dla dobrze zrobionych rzeczy to pewnie juz bym to włożył :decayed:

A tak to czyszczę, przeglądam.

w porównaniu do 288 wygląda to obiecująco :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wywal zaciski i zamien z tymi jednotloczkowymi od C6 na przyklad, tam jest jeden ale wielki tlok ktory spelni sie lepiej niz ta wydumka z eSy, tarcze zostaw jakie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie panowie ale to też kwestia kasy .

Te z esy nie dadzą rady ? W aucie o mocy prawie 300 KM działają więc i umnie myślę że będzie. Ok .

Podesjijcie jakąś aukcję z allegro jakie dokładnie te zaciski od c6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniasz zwrotnice po to zeby miec lepsze heble, sporo fatygi, wiec chyba warto dolozyc naprawde jeszcze niewiele zeby miec jeszcze lepsze i mniej problematyczne, to tak jakby stanac w 3/4 drogi do osiagniecia danego celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi przykladową aukcję o które wam dokładnie chodzi.

Swoją drogą w czym tamte zaciski są lepsze ? Ale konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W s4 to system Lucas 2 tłoczki ale nie jakieś wielkie, w tamtych jest jeden, czyli mniejszy koszt samego serwisu a i powierzchnie tez ma większą chyba niż tamte dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie ok ale o który konkretnie zacisk z c6 chodzi, konkret, bo mam dwa od c5 z 2003r na tarcze 321mm właśnie ATE, zacisk jest słusznych rozmiarów, może to właśnie o tym gadamy.

Takie mam z audi c5 Audi A6 C5 C6 A4 b6 zacisk hamulcowy 320mm lubelsk (3797575556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. o te wam chodzi?

juz wiem o jakie chodzi AUDI A6 C6 ZACISK HAMULCOWY PRZÓD LiP 3,0-2,7 TDI (3795909783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

w takim razie muszę opylić te z eSy i kupić te :facepalm:

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 10:35 ----------

Panowie mam pytanie.

Czy 17'' od s6 pomieści 347 mm bo mam ofertę kupić tarcze klocki i zaciski na taki rozmiar .

Na lato mam 18" od s8 więc tu kłopotu nie ma ale na zimę jest 17"/8"/et35 .

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

Panowie proszę o pomoc co do mojego pytanie , bo chce kupić zaciski ale muszę wiedzieć czy pod 17" wejdą :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...