Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Avant by Satanko


Satanko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas przedstawić swoje cztery koła na tym forum :) A więc Audi A4 B6 Avant z silnikiem benz. 2.0 z 2002r z obecnym przebiegiem 174 tys. sprowadzony przeze mnie z Berlina jakieś dwa tyg. temu. W sumie nie myślałem, że kupię Audi w takim kolorze ale jednak się skusiłem. Po sprawdzeniu okazało się, że samochód nie miał przeszłości wypadkowej i jego stan był na prawdę godny polecenia. Tak więc wróciłem nim do PL na kołach:) Trochę danych:

- silnik benz. ALT 2.0 130 KM

- skrzynia aut. multitronic (bodajże;p)

- kolor LY7R błękitek :P

- napęd na koła przednie

- nadwozie AVANT

- koła ori alu Audi 15" :P + zapas również alu

- radio ori Audi ze zmieniarką 6 CD

- NAVI w kolorowym FIS'e

- podgrzewane przednie fotele

- climatronic dwustrefowy

- elektr. szyby x2

- parktronic

- halogeny

- bodajże 6 jaśków

- 10 głośników (tyle naliczyłem )

- elektryczne lędźwie

- el. lustra

- dwie rolety :P

- 12V w bagażniku

- podświetlany podłokietnik

- skórzana trójramienna kiera

Plany:

- pewnie większe koło

- może lekkie obniżenie zawieszenia

- ksenony

- podświetlenie wnętrza LED dedykowany

reszta wyjdzie w praniu :P

Przeprowadzone mody (będę dopisywał na bieżąco) :

- oklejone tylne lampy

- spolszczone menu navi

- naprawiony schowek ( zawias + tłoczek )

- wymienione płyny ustrojowe w tym skrzynia olej z ASO

Parę fotek z zewnątrz na szybko :

tnc6.jpg

efwz.jpg

xgf4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek spoko.

skrzynia raczej Multitronic skoro FWD.jak z braniem oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to chyba multi ???

Pod gazownie szykowany ???

Bezawaryjnej eksploatacji życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu kolorek ładniutki:thumbup1: no i dobra baza do modów:wink: wytrwałości w rezaniu i uważaj na Edytkę bo Cię zarazi i zbankrutujesz:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu kolorek ładniutki:thumbup1: no i dobra baza do modów:wink: wytrwałości w rezaniu i uważaj na Edytkę bo Cię zarazi i zbankrutujesz:decayed::decayed:

:decayed::grin:masz coś do mnie - wiesz gdzie mieszkam:naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor, lampy czym oklejone? całe czy tylko cześć ??

Powodzenia w modach.

Lampy okleiłem folią z zewnątrz oczywiście i tylko jasną część, dziękuje :)

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

kolorek spoko.

skrzynia raczej Multitronic skoro FWD.jak z braniem oleju?

No widzisz tu wychodzi moja niewiedza jeszcze :P A autko jest na dzień dzisiejszy po wymianie płynów ustrojowych i na razie nic nie ubywa...

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

Dokładnie to chyba multi ???

Pod gazownie szykowany ???

Bezawaryjnej eksploatacji życzę

Nie będzie żadnego gazu, nie obawiam się spalania bo tragedii nie ma :P po za tym do pracy mam 700m i nie jeżdzę dużo. Dziękuje, mam nadzieję że autko bedzie się dobrze spisywać:)

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

no jest i delfinek :decayed: moje zdanie znasz, a co do sesji kiedyś będzie trzeba ogarnąć :wink:

Delfinek - ekstra nazwa:) No Edyta masz talent do robienia zdjęć, więc do Ciebie się zgłoszę na małą sesyjkę:)

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Stasiu kolorek ładniutki:thumbup1: no i dobra baza do modów:wink: wytrwałości w rezaniu i uważaj na Edytkę bo Cię zarazi i zbankrutujesz:decayed::decayed:

Do koloru musiałem się przekonać , ale dziś nie żałuje - wygląda na prawdę świeżo i elegancko :) Mam niestety taką wadę,że jestem uzależniony od modyfikacji i prędzej czy później zacznie się rezanie...a co do Edyty - znam Ją już parę lat i wiem, że potrafi kusić i namawiać do przeróbek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek:naughty::naughty: Stasiu dawaj glebe jak w pasku ładne koło i bedzie cacy:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to jemu robiliśmy drl-e:decayed::decayed: pozdro Stasiu

Dokładnie :) Pozdrawiam również! :)

---------- Post dopisany at 02:11 ---------- Poprzedni post napisany at 02:10 ----------

Aaaaa to jemu robiliśmy drl-e:decayed::decayed: pozdro Stasiu

no w końcu się obudziłeś :grin: Stasiu pogoda na sesje to nam nie dopisze w ten week :facepalm:

No fakt widziałem prognozę, słabo to wygląda... :( to nic - nadrobimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja skrzynia to na pewno Multitronic - jedyny automat jaki wychodził z silnikiem ALT w B6 to właśnie CVT. Nie męczyć jej od dołu, pamiętać o okresowej wymianie ATF oraz dbać o stan dwumasu i będzie gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja skrzynia to na pewno Multitronic - jedyny automat jaki wychodził z silnikiem ALT w B6 to właśnie CVT. Nie męczyć jej od dołu, pamiętać o okresowej wymianie ATF oraz dbać o stan dwumasu i będzie gitara.

Dzięki wielkie za info, jestem świeży w temacie i bardzo cenię sobie rady. Jak na razie olej wymieniony na ori z ASO, poza tym brak jakichkolwiek wad ..

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

BTW, dziś wymienione żarówki na OSRAM NIGHT BREAKER PLUS 110% + ledy nad tablicą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...