Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] A4 2.0 tfsi


tomekrks

Rekomendowane odpowiedzi

daj fotkę całej komory silnika to postaram Ci pomóc , bo sam mam 2.0 tfsi w angolu to porównam ze swoim co i jak i Ci powiem no albo po nr VIN tym co mas zna szybie od strony kierowcy

ps ale jak by nie było czy to angol czy amerykaniec , czy przekładany czy nie zrobiony z głową i to najważniejsze , kawał dobrej fury , widziałbym jakąś inną fele , przyciemnione szkła mocniej i czarne wstawki i będzie miód malina , jedna z ładniejszych na forum b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekrks nie stresuj się bo widzę że wielu tu specjalistów. Aż sprawdziłem u siebie. Zamykanie drzwi również po stronie pasażera. Przedni panel nad rns taki sam. Zapewne przycisk 3 od lewej masz jeszcze poduszkę pasażera która w amerykańscu powinna podłączyć się sama jak ktoś usiądzie. Jedyne co to kwestia zderzaków i tylnej klapy. Masz zapewne amerykanca co wyjdzie po VINie ale zderzaki i tylna klapa na pewno wymieniona. Kwestia powodu wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni wlasciciel mowil ze przedni zderzak wymienil bo zona zostawila go na krawezniku i popekal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA.. Obeznani w temacie znajdą zdjęcia tego auta.. Nie podawaj VINu publicznie

Tył był nieruszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA.. Obeznani w temacie znajdą zdjęcia tego auta.. Nie podawaj VINu publicznie

Tył był nieruszony.

oj znajda :tongue:

bezwypadkowy.net :: Temat: Proszę o sprawdzenia Audi A4 (1/1) - bezwypadkowe - bez-wypadkowy

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

przy okazji sie dowiedziales jakie najprawdopodobniej jest zawieszenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby poskładali na dedykowanych częściach wzbudzał by mniejsze podejrzenia.

Z drugiej strony połowa forumowiczów jeździ z innymi zderzakami, kierownicami, siedzeniami itd.

Przeciętny Kowalski w życiu nie uwierzy, że ktoś może coś sprawnego wymieniać dla samej wymiany żeby było s-line.

Mój też jest us, ale carfax i historię serwisową sprawdzałem zanim kupiłem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko, wpadnij kiedyś na spota, jest pare szybkich fur więc moża by sprawdzić jak wypada porównanie z 2.0T :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrr... myślałem, że delikatniej dostał, nawet deskę połamało.

Tył tutaj jest cały, więc albo ktoś zrobił tjuna, albo...

910d29cbb25f.jpg

Tomek wiedziałeś o tej przeszłości, czy też jesteś zaskoczony ?

Zrób mu czarny pakiet i fele w czerń, do białego super kontrast. Tył siedzi od eSy, więc z przodu tylko grill zmienić na eSkowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze auto po wypadlku ale nie ze az takim. Ja sie tam nie przejmuje auto chodzi super wyglada jeszcze lepiej. Z odkopanej aukcji na allegro gosc pisal ze 260 km czyli pewnie po programie, a chcialem robic po zimie. Mowilem wam ze auto fruwa bo wczesniej mialem samochod 230 km a 0 podejscia do audiczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...