Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip box 1.9 tdi pd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie zakupiłem chip Tuning Box z Belgii sprzedający mówił że CHIP BOX JEŹDZIŁ W VW PASSAT 2001 130KM. PO ZAMONTOWANIU PRZYSPIESZAŁ NA RÓWNO W LEONEM ARL (150KM) WIĘC MYŚLĘ ZE POWODUJE PRZYROST MOCY OK 25Km

Moje pytanie czy ten chip nie zaszkodzi śilnikowi co o tym sądzicie?

Mówią że BOX to zło.

Rozkręcałem to urządzenie płytka jest wyćiągana którą można podpiąć pod wejscie COM mogę zrobić foto jak to wygląda.

chip.jpg

chip1.jpg[

Opublikowano

Ja bym jednak wolał zrobić normalny program :wink:

Ale podepnij, zrób logi. Może nie jest aż tak źle :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam autocoma nie wiem jak tym zrobić logi miałem vaga żałuje że sprzedałem auto rwie do przodu jak głupie.

Opublikowano

Ten box tylko zmienia czasy wtrysku paliwa a nic nie robi z powietrzem, zaraz będzie geometria do czyszczenia jak pojezdzisz na nim. Zrobić soft i być szczęśliwy z jazdy...

Opublikowano

Mówią że BOX to zło.

To po co kupiłeś? Ile to gówienko kosztowało?

Opublikowano

Ja bym takiego czegoś nawet do bagażnika nie wsadził. Program zawsze pewniejszy niż najdroższy box!

Opublikowano
  • Autor

Dałem za to 120 zł fakt soft (wirus) napewno będzie lepszy tylko w mojej okolicy nikt się czymś takim nie zajmuje.

Dlatego jak zobaczyłem okazje BOXA chciałem spróbować.

Opublikowano

zrób logi, będzie dla potomnych:naughty: Box boxowi nie równy, tak wiec mozę najgorszej lipy nie trafiłes

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kabelek w drodze tak że po niedzieli zrobię logi. myśle że tan będzie dobry

Interfejs VAG KKL USB High Speed FTDI-232 POLSKI Hajnówka ? Tablica.pl

---------- Post dopisany 08-02-2014 at 06:16 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2014 at 14:11 ----------

Dostałem kabelek robiłem logi na postoju bez chipa

jakie grupy trzeba logować?

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

zrób loga kanału 11 z boxem i bez boxa i to samo z kanałem 4

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy na biegu jałowym u mnie szosa biała tak że pod obćiążeniem ćiężko będzie coś zrobić.

Opublikowano

musza być dynamiczne

Opublikowano

kiedys logowalem ahu z boxem i na logach nic nie wyszlo

Opublikowano

na boxie nie pokaze zmienionego doładowania, mam na dysku logi AFNa z boxem,z zadane jest 1948mbar i mniej wiecej tyle pokazuje

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy już się szosa robi czarna może jutro jak już się da wrzuce logi

Opublikowano
na boxie nie pokaze zmienionego doładowania, mam na dysku logi AFNa z boxem,z zadane jest 1948mbar i mniej wiecej tyle pokazuje

Bo tak będzie, box jedno kanałowy zwiększa tylko paliwo, powietrza to może być więcej tylko przez to ze geometria nie ogarnie ilości dymu i będzie overboost. A na fotce jest ewidentnie box jedno kanałowy podpinany pod listwę PD, chyba już gotowiec z netu jest lepszy od tego.

Opublikowano
  • Autor
na boxie nie pokaze zmienionego doładowania, mam na dysku logi AFNa z boxem,z zadane jest 1948mbar i mniej wiecej tyle pokazuje

Bo tak będzie, box jedno kanałowy zwiększa tylko paliwo, powietrza to może być więcej tylko przez to ze geometria nie ogarnie ilości dymu i będzie overboost. A na fotce jest ewidentnie box jedno kanałowy podpinany pod listwę PD, chyba już gotowiec z netu jest lepszy od tego.

Co masz dokładnie na myśli?

Opublikowano

... na pewno nic dobrego , niestety .

Opublikowano

... dokładnie to co napisałem jazda na tym to jest najkrótsza droga do zapieczonej geometrii w turbince.

A swoją droga po założeniu tego nie podkapca ci auto?

Opublikowano
  • Autor

Nie zwracałem uwagi na to ale jazda z tym jest jest lepsza zastanawiam się nad wirusem to znaczy już się zdecydowałem tylko nie wiem gdzie pojechac jestem z lubelskiego jak ktoś może coś polećić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.