Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duże zuzycie paliwa a4b6 AVF 1.9 tdi quattro sport


darek44078

Rekomendowane odpowiedzi

To sporo. Ale to chyba standard bo znajomemu w passku 1.9 4motion pali podobnie. Ale sprawdziłbym zaciski czy któryś nie trzyma przeważnie z tyłu są czasem problemy i już więcej pali. Poza tym oleje w skrzyni i w dyfrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, współczuję. Ja w ośce po mieście mieszczę się sporo poniżej 7l. Może krótkie zimne przeloty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo duże spalanie, podaj na jakich oponach. U mnie jest różnica 1l po przejściu z 235 na 205. Srednia w mieście 8,5. Obecnie przy mieszanym mam 6,8l/100 km (do +5C webasto mi działa dodatkowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce ok, i cały układ jezdny , on mi palił dużo ale nie aż tak , mam go już 6 lat . A ostatni rok to rekord w zużyciu paliwa

A czasem nie sugerujesz się spalaniem chwilowy na fisie?? Bo mi tam czasami pokazuje wartości ok 45 litrów jak depnę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Q po sofcie i sprezarce brd wiecej niz 8.3 nie wciagnie. Coś pewnie daje dupska i dlatego się to dzieje. Masz vaga to zrób logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opny mam 235 i na takich samych od początku , wcześniej nigdy nie przekroczył 10 l . Turbo wyczyszczone , moc wczystko jest ok zapala i jeździ fajnie , i nie dymi to mnie właśnie zastanawia .

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Dogrzewanie żarowe -niskie napięcie , to jedyny problem dziś to wyszło na scanie, czy ktoś może sprecyzować w którym miejscu jest przekaznik do tego podgrzewania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wtryski już leją ?

No i 15l/100 to dużo, a przeliczałeś po tankowaniu na stacji ? Komputery kłamią... Co prawda nie powinno być aż takiej różnicy, u mnie komp kłamie o 0,7 l/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje quattro Tdi w górach To raczej to samo co w mieście wychodzi 8l Opony 225/45R17 + zaślepiony EGR A przebieg mam 262000 ciekawe co to masz że takie spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15l/100 to ciezko uwierzyc (w lambdy tez)

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPek w dieslu sondy lambda?

Uważaj żeby Tobie nie poleciały:facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg na prochach bylem nie popatrzylem :P

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cieknie Tobie vacum mocno z tyłu ? Hmm cieknie mało powiedziane może się leje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, współczuję. Ja w ośce po mieście mieszczę się sporo poniżej 7l. Może krótkie zimne przeloty?

poniżej 7 w mieście :facepalm: chyba jak go pchasz na wyłączonym silniku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...