Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszczelka drzwi cieknie pomocy !!


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie głośnik z przodu już się spalił:< Otóż cieknie mi woda do samochodu (wnętrze drzwi) znalazłem już przyczynę i dałem trochę sylikonu(podejrzewam że nic to nie da...). Cieknie przy samym lusterku i widać jak uszczelka zewnętrzna i szyba nie dochodzą do siebie po zamknięciu (szpara ok 1 mm).

Wziąłem rozkręciłem boczek, zamknąłem okno - polałem woda z zewnątrz po szybie i praktycznie wszystko co lałem leciało ciurkiem do wewnątrz.

Jak z tym sobie poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem wrzuce foto tej uszczelki o ktora mi chodzi..

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

image.jpg

to ta uszczelka i zalewa mi w srodku drzwi glosniki mechanizm od ele szyb itp ... ;p

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 18:36 ----------

pomoze ktos ?

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

...up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyreguluj ramke szyby, myśle że możesz ją dosunąć bardziej do tej uszczelki. Druga sprawa to odpływy w drzwiach sprawdź czy masz drożne, bo tam zawsze dostaje się troche wody i te odpływy mają za zadanie ją odprowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta dziura centralnie nad glosnikami jest ;p wiec jak woda sie dostaje to tak czy siak na glosniki walnie :P nie da sie wymienic tej uszczelki ?

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

wogole jak ona sie nazywa fachowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uszczelka wygląda na uszkodzoną? Czy po prostu nie przylega do niej szyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na uszkodzona nie wygląda po prostu szyba nie przylega do niej gdzieś ok. 4 cm w okolicy lusterka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można to wyregulować ramką szyby. Odkręcasz 4 śrubki po zdjęciu boczka i ustawiasz ją tak, żeby było ok:wink: A jeżeli ta regulacja nie wystarczy to na zawiasach pokombinuj żeby drzwi całe dosunąć górą w strone auta. Pewnie ciężko Ci to sobie teraz wyobrazić ale jak pokombinujesz to na pewno ustawisz tak jak ma być. Zakres regulacji drzwi i szyby w b5 jesr duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokombinuje jutro dzieki ;p

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 12:25 ----------

nicn ie pomoglo :P to co wie ktos jak ta uszczelka sie nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka jest mocowana na spinki, jak chcesz to kolega Al@n powinien takie mieć, bez problemu mu wytłumaczysz o co chodzi. A tak poza tym to myślę, że nie masz wygluszenia oryginalnego na boczku bo gdybyś miał, to woda nie miała by żadnego kontaktu z glosnikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowie problemu nie rozwiazalem ale znalazlem numer czesci i chyba podmnienie ta uszczelke pisze tylko dla potomnych ze jak cos to ta uszczelka nazywa sie:

uszczelka zgarniajaca szyby

numer : 8D0 837477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...