Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black b5 by lukass /tdi/quattro


lukasso15

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że opona zmieni się razem z kołem na sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sedanik, mega wszystkie plasticzki i kratki dopracowane. Fajny mieszek i gałka zmiany biegów, osobiście bardzo mi sie podoba ten tunel w carbonie, czym go oklejałeś? Czym malowałeś gril z przodu ze znaczkiem i tylny znaczek OOOO ? Niezły efekt, oby służył jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka :D Jak zrobiłeś te końcówki wydechu? Uciąłeś tamte stare końcówki i wspawałeś te? Dałbyś rade zrobić foto od dołu tłumika? I gdzie dorwałeś tylny dyfuzor? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebalbn napisał:

Spoko sedanik, mega wszystkie plasticzki i kratki dopracowane. Fajny mieszek i gałka zmiany biegów, osobiście bardzo mi sie podoba ten tunel w carbonie, czym go oklejałeś? Czym malowałeś gril z przodu ze znaczkiem i tylny znaczek OOOO ? Niezły efekt, oby służył jak najdłużej.

Dzięki, dzięki. Tunel okleiłem carbonem 5d z alledrogo, a ramki w pianoblack. Gril i znaczki są w matowym plastidipie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Zgasio napisał:

Fajna sztuka :D Jak zrobiłeś te końcówki wydechu? Uciąłeś tamte stare końcówki i wspawałeś te? Dałbyś rade zrobić foto od dołu tłumika? I gdzie dorwałeś tylny dyfuzor? :)

Dokładnie. Stare ucięte a nowe wspawane na proste rury. Tylny dyfuzor to moje hand made :D zderzak to zwykły polift i trochę mojej weny twórczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz proszę jakich materiałów uzyles do wykonania dokladek tych dolnych płaskich. Oraz z czego masz dołozone progi ? :)

 

Jakiez zdjecia z prac nad zderzakiem tył ? :D

 

Edytowane przez PJUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 21:54, PJUS napisał:

Powiedz proszę jakich materiałów uzyles do wykonania dokladek tych dolnych płaskich. Oraz z czego masz dołozone progi ? :)

 

Jakiez zdjecia z prac nad zderzakiem tył ? :D

 

Wszystkie dokładki są wykonane z arkusza plastiku pp 2x1m. A progi są z omegi b fl :D zdjęcie gdzieś są napewno.. Ale gdzie? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...