Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana instalacji na nowa, sam przod. propozycje + link


ehyx1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

roZ**** moją instalacje która ma z 6 lat, partyzantka jakich mało, przepaliło pc AKME i wole już założyć nową instalacje, zostaje tylko butla i przewód od niej, powołam się na wasze doświadczenie i prosze o pomoc w tej dziedzinie, prosze również o ewentualne linki z popularnego serwisu aukcyjnego, dodam do tego że instalacja powinna wytrzymac 200hp +-

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyczytanych opinii wynika ze najlepsza opcja obecnie jest stag 300 isa2, reduktor ac r01 lub kme silver, oraz wtryski hana zielone. ale moze niech wypowie sie ktos kto ujezdza takie zestawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim znajdź gaziarza, który założy instalkę jak bozia przykazała, bo od tego zależy jak to będzie latać, a w mniejszym znaczeniu od wybranych podzespołów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowniki stag 300 isa2 lub stag 4qbox,reduktor AC R01 czerwony,wtryski Hana niebieska lub Barracuda,

linki

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCcQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.drypa.pl%2F&ei=bA3oUtCQBIextAb1xIDgBw&usg=AFQjCNHjAWOxWMRLY8FIqu4utczYkdJvwQ

Sklep LPG / BRC, Lovato, Zavoli, Landirenzo / agsiedlik.pl

Sklep Internetowy JACUŚ LPG JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg,

coś na pewno znajdziesz,jak nie coś kompletnego to zawsze można się dogadać ze sprzedawcą

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

przede wszystkim znajdź gaziarza, który założy instalkę jak bozia przykazała, bo od tego zależy jak to będzie latać, a w mniejszym znaczeniu od wybranych podzespołów

niestety i jedno i drugie jest ważne,

co z tego że spec będzie najlepszy,jak dostanie do założenia graty które nadają się się tylko do skody 1,3,

z gówna bata nie ukręcisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaziarza mam dobrego :) zrobie rozeznanie, do wydania 800-1200 na graty , w przeciagu tygodnia skompletuje czesci, nastepny tydz+/- montaz, prosze o dalsze informacje, w miare postepu napisze co kupiłem a po montarzu opisze czy było warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety i jedno i drugie jest ważne,

co z tego że spec będzie najlepszy,jak dostanie do założenia graty które nadają się się tylko do skody 1,3,

z gówna bata nie ukręcisz

chodziło mi bardziej o to, że przy słabym gazowniku nawet sprzęt z kosmosu za kilka tysi może chodzić jak w wspomnianej skodzie 1.3 :) a do tego auta w cale cudów nie trzeba, chyba, że ktoś chce wydać kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butla jak zamontowana wielozawór od strony zderzaka? jesli tak to zostałbym przy fi6 jesli oczywiście nigdzie nie pozaginana i pozaciskana za mocno baryłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o To jak zamonowana jest butla jesli wielozawor jest od strony zderzaka to bym zostawil 6mm czesto sie zdarza ze gazownicy montuja butle odwrotnie i jst problem, graty moga byc.

Wysłane za pomoca sputnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielozowór bym zostawił a pociągnął nowy przewód do reduktora WĄŻ PRZEWÓD RURA RURKA FARO 6MM FI6 ELASTYCZNA (3935485950) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. do połączenia węża z wielozaworem potrzebne jest DOCISK + BARYŁKA + ZŁĄCZE KĄTOWE typ FARO 6mm (3914163583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ,przy reduktorze potrzebne jest takie coś G20 REDUKCJA MIEDZI GNIAZDO REDUKTORA 8MM NA 6MM (3862920246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i taka złączka jak przy wielozaworze prosta lub kątowa,zależy jak Ci będzie wygodniej

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

jak chcesz wymienić wielozawór to musisz kupić takiej samej wysokości 220 czy 250 nie wiem jaką masz butlę,

to np.250 EXTRA do tego musisz wymienić miedź na grubszą

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

przy obecnej miedzi może Ci zabraknąć gazu przy bucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...