Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe przedniej szyby


tomek44480

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koledzy, temat juz poruszany, ale z tego co czytałem, nie wynika z niego nic:facepalm:

A wiec, spryskiwacze do przedniej szyby, ale tak zwane mgiełkowe, rozpylające płyn na całą szybę, od jakiego samochodu można je przeszczepić?

Od golfa III, IV, passata b5 nie podejdą, wiec proszę o mądre porady i konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat - owszem.

'nie wynika z niego nic' - nie, nie ma jak do tej pory ,adnych spryskow mgielkowych, ktore mozna przeszczepic do b5, a zakladajac ten temat nie myslales chyba ze ktos nagle wyczaruje Ci takowe spryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoda fabia? Gdzies chyba wyczytalem, ze do audi 80 b3 ktos takie zapodal. A z tego co widzialem, to spryski przedliftowe sa praktycznie takie same jak w audi 80. Moze tym tropem trzeba isc?

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

Juz wszystko wiem:

Numer katalogowy:

5J0955985 - 13zl sztuka.

Tak psikaja:

Dziekuje za uwage.:decayed:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Ponoc sa w sklepie Fota.pl jakies zamienniki, ktore pasuja jak ulal. Bo te, co podalem, sa nieco mniejsze i trzeba sie pobawic bo bedzie dziurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z spyskami od passata, niby są podbne niby pasują ale są za małe i do tego króciec w drugą strone:whistling:, trzeba wyjac taki sprysk pomierzyć i dzwonić po alegro czy ktoś ma i ma czas na pomiary:whistling: chyba że ktos ma w aso znajomego który tym tematem by sie zajał, ale pewnie i tak od ręki nie mają takich pierdół by porównać, tak wiec szroty szroty i jeszcze raz szroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, założyłem, ale, mniejsze od oryginału, wiec otwór widać troszkę, efekt, nie zadowalający, jakoś cienko leciało na szybę, jak by chciało a nie mogło.... Wiec podejrzewałem pompke spryskiwaczy, wymieniłem na nową,. ale gorzej dawała niż stara:facepalm: i jestem w punkcie wyjścia, spowrotem oryginalne spryski założyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz czesiowo rozwiazany, to co jest do przeskoczenia jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...