Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy zmianie na IC od bitdi 4G0145805J trzeba zastosować kolanka,łączniki z aluminium czy można plastikowe jak kolega wyżej??Ma to jakiś wpływ na przepływ powietrza??
(Będę miał swoj IC na sprzedaż od 3.0 tdi 240)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fortitudo

 

czy mocowania tego icka z Q5 pasują do A4 B8?

Opublikowano
4 godziny temu, djtatra napisał:

fortitudo

 

czy mocowania tego icka z Q5 pasują do A4 B8?

jeśli chciałbym zmieniać ic z mojej 2.0tfsi to q5 lepsze niż ic 3.0tdi? bo z tego co sie zorientowałem to 3.0tdi większość montuje do 2.0tfsi.

Opublikowano

A myslicie do b6 1.8t bfb podpasuje taki od 3.0 tdi?;p

Opublikowano

moze ma ktos wymiary takiego icka?:p

Opublikowano
56 minut temu, PASSATB5 napisał:

A myslicie do b6 1.8t bfb podpasuje taki od 3.0 tdi?;p

a może chciałbyś ic z 2.0tfsi b8? :,

Edytowane przez ffi

Opublikowano

za 100 znalazlem z 3.0 tdi;p

Opublikowano

3.0 TDI ma chyba ten sam IC co 2.0 TFSI.

Montować to warto taki od 3.0 ale BiTDI (np. z A6 C7).

Opublikowano
2 godziny temu, komoornik napisał:

3.0 TDI ma chyba ten sam IC co 2.0 TFSI.

Montować to warto taki od 3.0 ale BiTDI (np. z A6 C7).

oo widzisz dobrze, że piszesz bo cały czas myślałem, ze przewijał się temat na forum o wymianie ic z 2.0tfsi na 3.0tdi od a4 b8 :o a to od bit a6 c7.. orientujesz się jaki koszt +/-?

Opublikowano

Ja za swój dałem całe 250zł.

Opublikowano
2 godziny temu, komoornik napisał:

Ja za swój dałem całe 250zł.

dzięki za info.

Wcale nie taki duży wydatek jak myślałem na początku.

Pozdrawiam

Opublikowano
13 godzin temu, ffi napisał:

oo widzisz dobrze, że piszesz bo cały czas myślałem, ze przewijał się temat na forum o wymianie ic z 2.0tfsi na 3.0tdi od a4 b8 :o a to od bit a6 c7.. orientujesz się jaki koszt +/-?

Ja montowałem do 2.0tdi od 3.0tdi wtedy nie musisz kupować żadnych węży tylko sam IC za 100zł. 

Opublikowano

IC od a6 C7 nr. 4G0145805J ładny nie pognieciony znajdziesz +\-500 zł, szukam już z 2 miesiące i żadnego za 250zl nie widziałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
3 godziny temu, leewang napisał:

Ja montowałem do 2.0tdi od 3.0tdi wtedy nie musisz kupować żadnych węży tylko sam IC za 100zł. 

dzięki za info tylko widzisz kolega napisał, że od 3.0tdi jest taki sam jak od 2.0tfsi może u Ciebie 2.0tdi był mniejszy? pozdro

Opublikowano
3 godziny temu, zbylus00 napisał:

IC od a6 C7 nr. 4G0145805J ładny nie pognieciony znajdziesz +\-500 zł, szukam już z 2 miesiące i żadnego za 250zl nie widziałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dzięki za nr! 

Opublikowano

A powiedzcie proszę, z czego mam zaadaptować do 1.9AVF?
Bedzie 200+...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 19.04.2017 o 09:52, djtatra napisał:

fortitudo

 

czy mocowania tego icka z Q5 pasują do A4 B8?

Tak kolego ten czarny to jest oryginał 3.0tdi od 240ps który u siebie miałem. a wymieniłem na większy od q5, a7, a6. Biturbo 3.0tdi.

A od to tez 3.0 tfsi na 99% to samo

wszystko pasuje idealnie do a4 b8 i a5 w te same zaczepy .

numery czesci :

intercooler :a6 a7  4G0145805J   q5 8R0145805A   3.0tdi Biturbo  << te same tylko pod innymi numerami bo występują w rożnych autach. 

wąż prawy  8R0145790H od q5 pasuje idealnie      

wąż lewy 8R0145979E   od q5  pasuje idealnie    

Waż od a6 a7 sa za długie. po docięciu pewno będzie pasował.

Mozesz docinac od a4 b8 ale bedzie ciezko zamontowac  bo przy intercoolerze jest wieksza srednica. w q5 zostało to uwzglednione.

IMG_1341.JPG

Edytowane przez fortitudo

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

3.0 TFSI ma wodny IC....

 

Edytowane przez marcin4x4

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 1.03.2016 o 08:30, slawek16-1988 napisał:

Jestem po modzie u siebie, do 2.0Tfsi zapewne do 2.0Tdi bez problemu podejdzie intercooler od 3.0 tdi 8K0 145 805 E węże opalarką wystarczy podgrzać i bez problemu najdą opaski też podpasują. Żadnych plastików nie docinamy zapewne koledze wyżej chodziło o kierownice powietrza, w aso kupimy nowe kierownice (8K0121284F 8K0121283F) po 35zł za sztukę (na alledrogo po 70zł za sztukę i jeszcze połamańce) W razie pytań śmiało pisać...

te numery kierownic są dla 2,0 TDi czy juz pod 3,0 TDI?

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.