Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v


lukas18v

Rekomendowane odpowiedzi

Jechalem z kolegą w vectrze C z xenonami, to nie bylo takiego szalu z widocznoscia ;) tak samo jak jechalem w taxi passat b6, tez na mnie takiego wrazenia nie zrobilo, poza bialym swiatlem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon xenonowi nie równy ;) jak soczewki z odblysnikiem na padnieciu to zwykła H7 lepiej będzie świecić ;)

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksenon ksenonem ale muss tą moją "koze" trochę położyć na glebę bo na szczudłach stoi. Amorki zostaną i 1BA + einbach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro zakładam pro kit do 1BA

Wszystko zależy jak chcesz mieć nisko uważam ze sportline już siedzi za nisko jak dla mnie .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dwa pytania :)

1) Ma kolega nr ramki na grilla ?

2) dokładka do zderzaka kupiona na allegro? nr 1ML805903 (jeśli nie to gdzie można kupić).

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ma kolega nr ramki na grilla ?

2) dokładka do zderzaka kupiona na allegro? nr 1ML805903 (jeśli nie to gdzie można kupić).

AD1) 8E0 807 285 AT

AD2) http://allegro.pl/nowa-dokladka-zderzaka-seat-leon-cupra-r-1ml805903-i5029810673.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to że ktoś zaparkował w mojej atrapie s-line hakiem holowniczym przyszedł czas na zmianę od RS wrrrrrrr

koszt w serwisie samej atrapy 2500,00 zł ale na aledrogo znaleziona tańsza używka wiec czekam na kuriera

oczywiście pochwale się fotorelacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to że ktoś zaparkował w mojej atrapie s-line hakiem holowniczym przyszedł czas na zmianę od RS wrrrrrrr

koszt w serwisie samej atrapy 2500,00 zł ale na aledrogo znaleziona tańsza używka wiec czekam na kuriera

oczywiście pochwale się fotorelacją

Mi też jakiś rok temu ktoś zaparkował hakiem na grillu i zmieniłem na czarny S4 . Szkoda została pokryta z ubezpieczenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założę to się pochwalę .

Witaj,

I opisz pls swoje wrażenia z jazdy /komfortu po zmianie na setup 1BA + Pro kit,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co seria, sprężyny tylko obniżają w tym wypadku. Dopiero po zmianie amorków będzie twardziej niż 1BA. Co do 1BA+ eibach powinno się też amory już wymienić np B8. Ja u siebie mam 1BA+ pro kit i nie ma żadnej różnicy w komforcie ale będę zmieniał amortyzatory też.

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co seria, sprężyny tylko obniżają w tym wypadku. Dopiero po zmianie amorków będzie twardziej niż 1BA. Co do 1BA+ eibach powinno się też amory już wymienić np B8. Ja u siebie mam 1BA+ pro kit i nie ma żadnej różnicy w komforcie ale będę zmieniał amortyzatory też.

Dzięki Kolego,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...