Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kiedy teraz coś będzie

Opublikowano

a kiedy teraz coś będzie

18 kwietnia
Opublikowano

a może coś wcześniej w tomaszowie zrobić

Opublikowano

a może coś wcześniej w tomaszowie zrobić

chyba nic się nie uda zorganizować w tym TM

nie ma chętnych oprócz nas 2 :confused4:

Opublikowano

a może coś wcześniej w tomaszowie zrobić

chyba nic się nie uda zorganizować w tym TM

nie ma chętnych oprócz nas 2 :confused4:

no to podbijajcie do nas za 3 tyg. z hakiem :wink4: tj. 18 kwietnia

Opublikowano

dobre i we dwóch to napewno jeszcze ktoś chętny sie znajdzie,

spróbuje zwerbować gościa który jeżdzi RS4 po tomaszowie bo ostatnio stałem koło niego na PCK

Opublikowano

dobre i we dwóch to napewno jeszcze ktoś chętny sie znajdzie,

spróbuje zwerbować gościa który jeżdzi RS4 po tomaszowie bo ostatnio stałem koło niego na PCK

ciekawe czy to ten sam o którym pisze misiek_23 na naszym temacie czy ktoś inny ?

Dwie RS'4 i jedna S4 plus cała reszta towarzystwa to byłby niezły spocik :kox:

Opublikowano

dobre i we dwóch to napewno jeszcze ktoś chętny sie znajdzie,

spróbuje zwerbować gościa który jeżdzi RS4 po tomaszowie bo ostatnio stałem koło niego na PCK

ciekawe czy to ten sam o którym pisze misiek_23 na naszym temacie czy ktoś inny ?

Dwie RS'4 i jedna S4 plus cała reszta towarzystwa to byłby niezły spocik :kox:

Paulo a nie orientujesz sie w jakich budach ta RSka i Ska ??
Opublikowano

Nic nie wiem :confused4:

Może koledzy coś napiszą co to za bryczki :gwizdanie:

Opublikowano

ta co ja widze to RS4 b7 niebieski kolorek bardzo fajny samochodzik.

Opublikowano

ta co ja widze to RS4 b7 niebieski kolorek bardzo fajny samochodzik.

czyli "cuś" takiego jak Twój awatarek :naughty:

Opublikowano

ta co ja widze to RS4 b7 niebieski kolorek bardzo fajny samochodzik.

czyli "cuś" takiego jak Twój awatarek :naughty:

tak taka sama tylko inna felga

Opublikowano

audi-rs4-1b.jpg

praktycznie to takie tylko chyba lusterka w kolor

No i jak Tomaszowianie robimy coś jeszcze przed Skierniewicami??

Opublikowano
  • Autor

Słchajcie, będę w sobotę w Tomaszowie. Tylko niestety nie za bardzo jestem dostępna pod komputerkiem, aż do soboty. Co poiwcie na mini spocik w sobotę, tym bardziej, że już się ciepło zrobiło. Proponuję 14tą. Dajcie znać czy wam pasuje i czy robimy spotkanie. Pozdrawiam.

Widziałam, że odzywał się kolega ze Skierniewic. Zapraszamy, tu zawsze gościnnie przyjmiemy :).

Opublikowano

Ja tam wpadne napewno tylko niewiem jeszcze jak będe robił w sobote, jak coś to gdzie spotkanie??

Opublikowano

ja tez z chęcią podjadę tylko proponowałbym późniejszą godz?

Opublikowano

no mi też najlepiej żeby było po 16:00 bo o tej godzinie skończe prawdopodobnie robote jak będe robił

Opublikowano
  • Autor

To była wstępna godzina, ale jak wolicie później to nie mam nic przeciwko. Może koło 17tej i tak jak ostatnio Plac Kościuszki pod starym sądem? Chyba, że macie inną propozycję na miejsce? Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze. :)

Opublikowano

może być 17 i chyba tak jak ostatnio pod starym sądem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.