Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wycieraczki bosch czy valeo???


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

dwa dni temu doszy moje valeo i jak narazie(wiem ze to moze za krotko jeszcze aby miec jakas sensowna opinie) sa super.ciche,dobrze zbieraja wode i nie zostawiaja smug

no i gratulacje

dobry wybor !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jak jest.

Od 2000 do 2003 w B6 są nietypowe i zarazem nieudane wycieraczki i jesteście skazani na Bosch lub Valeo.

Od 11.2003 w B6 i B7 i Seatach Exeo są juz takie same mocowania i zamienniki wycieraczek.

Dla tych co mają jak ja 2002 B6 są dwie opcje zestaw naprawczy wycieraczek za ok 300zl lub zakup używek ramion od B7 bo to jest to samo co zestaw naprawczy. Mam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem valeo bo wiele ludzi je chwali bardzo PŁASKIE wycieraczki VALEO SILENCIO AUDI A4 B7 A6 (3934937501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jak dojda to powiem co o nich sadze :)

Czy to jest ten typ E? Bo wlaśnie też musze kupic a nie jestem pewien czy będą pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja b6 ma ramiona od b7 i valeo sa super.wczesniej mialem te tansze zamienniki co kolega wczesniej podawal i byly dobre,ale.... przez pierwszy dwa tygodnie.potem zaczely wszystko rozmazywac .moze na jakas lipna partie trafilem a moze one sa lipne po prostu.

na chwile obecna moge powiedziec ze wydalem na valeo 130zl i sa warte tej ceny,polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czytając poszczególne odpowiedzi stwierdzam, że chyba nie ma co eksperymentować z zamiennikami i pójść poprostu w to, co jest co prawda droższe, ale z "pewną renomą".

Jednymi słowy Valeo... Teraz jeszcze pozostaje mi znaleźć komplet na P+T w przystępnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poszukajcie na gieldzie lokalnej sa ludzie ktorzy tym chandluja. ja tak kupilem jakis zamienik. cena okolo 60 do 70 zl mam juz rok i chwale sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jak jest.

Od 2000 do 2003 w B6 są nietypowe i zarazem nieudane wycieraczki i jesteście skazani na Bosch lub Valeo.

Od 11.2003 w B6 i B7 i Seatach Exeo są juz takie same mocowania i zamienniki wycieraczek.

Dla tych co mają jak ja 2002 B6 są dwie opcje zestaw naprawczy wycieraczek za ok 300zl lub zakup używek ramion od B7 bo to jest to samo co zestaw naprawczy. Mam i polecam.

Masz rację z tymi uchwytami.

Ja swoje ramiona przerobiłem na zwykły uchwyt "U" i kupuje pióra po 12zł/szt i nie narzekam.

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kraj to obyczaj - każdy ma jakieś doświadczenia z tym związane i dyskusja, które lepsze będzie jeszcze trwać i trwać.. zawsze możesz też zmienić ramiona tak jak kolega edekxp i wtedy zmieniać wycieraczki niemal co miesiąc.. z tym, że w takim przypadku masz trochę większy wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz debata bedzie rok trwala ..... :facepalm:

kup jedne, ewentualnie za jakis czas drugie

co to za pieniadze??

stac na konia, to i bat trzeba kupic

proste, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz debata bedzie rok trwala ..... :facepalm:

kup jedne, ewentualnie za jakis czas drugie

co to za pieniadze??

stac na konia, to i bat trzeba kupic

proste, co nie?

dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...