Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

listwy tez widac :)

Siedziałem nad tymi listwami 5 dni to lepiej żeby było je widać bo inaczej bym sobie w łeb strzelił chyba :wink:

Opublikowano

Jakie listwy? :)

Opublikowano

w drzwiach a dokładniej w boczkach poniżej dekorów :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jakie listwy? :)

Hohe pobudka :wink:

Opublikowano

w drzwiach a dokładniej w boczkach poniżej dekorów :wink:

Wiem, chciałem tylko Andy'ego napiąć.

Sam bym takie dorezał, ale troche za dużo z tym roboty.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Andy masz gdzies fotki w podłokcie w poczkach jakei te diody wstawiłeś na jakiś dystansach czy jak czy te małe smd ??

zarzuć fotogenem :D

Opublikowano
  • Autor

Akurat fotek nie mam z tego rezania, byłem tak przejęty robotą że zapomniałem :wink:

Zastosowałem diody okrągłe z płaskim łbem i do tego czarne plastikowe mocowanie, coś takiego http://www.soltronik.pl/dioda-led-5mmbialaprzezroczystaplaskie-czolo-lc5wc5200c/p-14699.html

Reszta znajdziesz tu http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLighting5.html

Opublikowano

w drzwiach a dokładniej w boczkach poniżej dekorów :wink:

Wiem, chciałem tylko Andy'ego napiąć.

Sam bym takie dorezał, ale troche za dużo z tym roboty.

hohe co to opowiadasz, że drogie. kupujesz z metra i starczy Ci jeszcze podsufitkę objechać dookoła :wink: :wink: :wink::naughty::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

http://allegro.pl/tasma-wodoodporna-270-led-5m-zasilacz-biala-ciepl-i5126263065.html

Opublikowano
  • Autor

Z tą taśmą to Hohe by miał wesołe miasteczko, tylko wagoniki doczepić :polew:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Z tą taśmą to Hohe by miał wesołe miasteczko, tylko wagoniki doczepić :polew:

nie bądź pośmiewny. nie sztuką jest wsadzić ori jak Ty, liczy się pomysłowość. choć z tymi wagonikami ....... :kox::grin: :grin:

Opublikowano

Dorezał lampek w drzwi a podwozie niepodświetlone. Cienias. :)

Opublikowano
  • Autor

Dorezał lampek w drzwi a podwozie niepodświetlone. Cienias. :)

Jeszcze nie skończyłem :wink: będą najbardziej podświetlone drzwi w europie :grin: a i w podwoziu coś wymyślę :decayed:

Opublikowano

Dorezał lampek w drzwi a podwozie niepodświetlone. Cienias. :)

Jeszcze nie skończyłem :wink: będą najbardziej podświetlone drzwi w europie :grin: a i w podwoziu coś wymyślę :decayed:

tu akurat masz rację :grin: :grin: mała elektrownia

Opublikowano

Można coś bliżej te listwy zobaczyć ? :) Jest git mialina :thumbup1:

Opublikowano

Ten wątek powinien się nazywać: Las Vegas by Andy. :)

Opublikowano
  • Autor

Można coś bliżej te listwy zobaczyć ? :) Jest git mialina :thumbup1:

Przeleć wcześniejsze posty :)

Ten wątek powinien się nazywać: Las Vegas by Andy. :)

:polew:

Opublikowano

Ten wątek powinien się nazywać: Las Vegas by Andy. :)

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Hohe Ty byś się wreszcie swoim pudłem pochwalił a nie tylko plagiaty strzelasz :cool1:

Opublikowano

Hohe Ty byś się wreszcie swoim pudłem pochwalił a nie tylko plagiaty strzelasz :cool1:

No musze. Tylko, że ja wole rezać technicznie niż wizualnie. Nie mam fajnych, dużych fel jak Ty, auto wyższe niż niejeden SUV i nawet nie S-line. :facepalm:

Ale zbiore się, zrobię parę fotek i założę wątek. A niech tam...

Opublikowano
  • Autor

Tylko, że ja wole rezać technicznie niż wizualnie.

Jeden lubi schaby, drugi lubi mostek ja tam wolę c......no i tak dalej :wink: rezanie jest rezanie, choroba wspólna :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.