Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

A foto ze słupka to chyba nie dostaniesz. Ja parę razy dostałem po oczach w Niemczech czy we Francji, i nigdy nic nie przyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym walczył

Grześ ja wiem ale ja nie mam czasu na łażenie po sądach, za dwa tygodnie musze spadać do roboty, 4 stówki poszło się walić trudno się mówi, ja świety też nie byłem bo jak nie patrzeć prędkość przekroczona, prawka nie zabrali więc dla mnie po sprawie.

Gdyby mi chcieli zabrac to po prostu powiedział bym że nie mam dokumentów i niech się ............... dlatego jak do mnie podszedł to pierwsze spytałem ile ma na tym kałaszniku namierzone, chcieli 500zł, powiedziałem że nie mam i stanęło na 400.

Gdyby sytuacja była inna to na pewno bym się tam z nimi sadził :)

A foto ze słupka to chyba nie dostaniesz. Ja parę razy dostałem po oczach w Niemczech czy we Francji, i nigdy nic nie przyszło.

Foty ze słupka z dzisiejsza mam już 3 (w ciągu 3 lat) żadne pismo do mnie nie dotarło

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty ze słupka z dzisiejsza mam już 3 (w ciągu 3 lat) żadne pismo do mnie nie dotarło

Otoz to, ojciec mowil, ze juz z 8 razy slupek mu zdjecie zrobil, ale nigdy nic nie przyszlo. W Polsce nie ma dobrego systemu ani sie nie oplaca wysylac mandatow za granice :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andy widzę, że kierka w końcu wpadła :) Pewnie rogal z twarzy nie schodzi. Też będę musiał zrobić ściemę szyb kiedyś, tylko jak się to ma do ori przyciemnianych szyb, duża różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety różnica jest ale to było wiadomo od początku, ORI szyby są piecowe i lekko brązowe, folia podchodzi delikatnie niebieski/zielony odcień, na zewnątrz tego nie widać. Lepsze to niż akwarium z tyłu :wink:

No Andy widzę, że kierka w końcu wpadła :) Pewnie rogal z twarzy nie schodzi.

swfjvkgj.jpg


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doszedłem do wniosku że zderzak w macie bedzie ładniejszy :wink:

k73by9iw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdzielę, to jak folia zlazł lakier :facepalm: ?

ja tam na lakierowaniu się nie znam, ale ten co to Ci polakierował niech to tym razem zrobi jak należy i Ci jeszcze dobrą flachę postawi za stresa :grin:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy muszę Cię pochwalić za robotę z tymi led listwami w boczkach :thumbup1: .....................

wczoraj w nocy miałem okazję posiedzieć w nowej E - classe, miała takie listwy na wyposażeniu no i powiem że na żywo to wygląda superowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój lakiernik dał d.......y przesuszył bazę i lakierek poszedł na spacer :wink: w poniedziałek ściągam zderzak i od nowa Polska ludowa :)

Nic mnie to nie kosztuje bo chłopak wziął to na klatę a zderzak i tak miałem ściągać do modzenia.

Swoja drogą w macie wygląda całkiem ciekawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy muszę Cię pochwalić za robotę z tymi led listwami w boczkach :thumbup1: .....................

wczoraj w nocy miałem okazję posiedzieć w nowej E - classe, miała takie listwy na wyposażeniu no i powiem że na żywo to wygląda superowo :decayed:

w niedzielę miałem okazję posiedzieć w autku Andy'ego i naprawdę te ledy robią mega robotę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przez kształt boczków nie osiągnąłem efektu takiego jaki chciałem i jak np. jest w A6 czy A7, ale ciekawy dodatek i w ...........uj roboty :wink:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takie tam z placu boju :)

oizvhzjj.jpg

pwgspzgg.jpg

6a7qambr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stwierdził mój sąsiad z garażu, ciągnę druta ha ha ha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, na jednym mandacie świat się nie kończy................ :kwasny:

nie musiałeś z nerwów od razu pół środka rwać :grin::grin::grin:

co tam PDC na przodzik modzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy zmienia podświetlenie wnętrza na ledowe, tylko ktoś mu źle podpowiedział jak zacząć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamietam to chyba brakowało Ci podświetlenia nóg w tyle. kończysz QQ1 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...