Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czasem diody są na małym prądzie 3V to wtedy z baterią 9V jest porażka ale akurat ledy w klamkach są 12V lub mają zalany opornik w obudowie śmiało można testować baterajką

Opublikowano

Jak mają dołączony oporniczek to ok. Nie jestem elektronikiem, ale przy diodach napięcie ma drugorzędne znaczenie i myślę że gdyby nie ten rezystorek to byś je spalił tą bateryjką.

Opublikowano

hmmm zawsze myślałem że one sa kuloodporne :D i w autak 12V jesli nie na płytce :)

Opublikowano
  • Autor

diody w klamkach chyba nie maja opornika po prostu są zastosowane 12V, przygladałem sie temu i nie zauważyłem żadnych opor.

Opublikowano

andynl można wiedzieć jaki masz kolorek tych dekorów? :kox: a

Opublikowano
  • Autor

andynl można wiedzieć jaki masz kolorek tych dekorów? :kox: a

rozumiem że mówisz o drewnianych dekorach? drzwi decha i inne takie tam?

Opublikowano

andynl można wiedzieć jaki masz kolorek tych dekorów? :kox: a

rozumiem że mówisz o drewnianych dekorach? drzwi decha i inne takie tam?

zgadza sie :)

Opublikowano
  • Autor

ETKA mówi że to "szary-słoje brzozy" kod koloru 3J3

Opublikowano

dzięki :) szukam coś w podobie ale ciężko znaleźć... na allegro jakieś są ale ze znaczkiem quattro :kwasny:

Edytowane przez Mishells

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wątek mi przysnął, ostatnio nic ciekawego się nie dzieje bo brak czasu, dziś z musu wpadły zimowe kartofle

Na przodzie dwie nówki Dunlop zobaczymy jak się będą sprawować

8rr9zrg9.jpg

ctcskai2.jpg

jlhh6gyd.jpg

A tak swoją droga stwierdziłem że 18 cali koło wygląda jak kółeczko w spacerówce :facepalm: zastanawiam się jak ja wcześniej jeździłem na 17tkach :facepalm:

Opublikowano

No pacz jakie to proste ............

lewarek i allroad gotowy :grin::grin: :grin:

Widzę że masz takie samo dynamo jak ja :D

Opublikowano
  • Autor

lewarek i allroad gotowy

No tylko opuszczanie i podnoszenie zajmuje dużo czasu :wink:


Widzę że masz takie samo dynamo jak ja

Też kupiłeś w Lidlu? :grin:

Opublikowano

lewarek i allroad gotowy

No tylko opuszczanie i podnoszenie zajmuje dużo czasu :wink:

Widzę że masz takie samo dynamo jak ja

Też kupiłeś w Lidlu? :grin:

Taaaaaaaa z gazetki :grin:

Opublikowano

jakie kuwa dynamo z gazetki :)


aa ze dynamometryczny ??

Opublikowano
  • Autor

jakie kuwa dynamo z gazetki :)

aa ze dynamometryczny ??

A ten jak zwykle nie przytomny :grin:

Opublikowano

hehehehe :D bravo JA :D :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zarosło tu kurzem, ledwo swój wątek znalazłem :facepalm:

Wziąłem się dziś za wymianę łożyska z przodu, efekt taki że nie mogłem odkręcić śrub a bałem się żeby nie poukręcać więc dałem sobie spokój zanim narobie większej szkody niż to warte :facepalm:

W zamian odnowiłem tarcze hamulcowe bo brzydaśnie wyglądały :decayed:

8adxiedl.jpg

38ewkwdc.jpg

e6aeckw4.jpg

Opublikowano

Nie no, teraz to jest piknie! Jak z fabryki.

Opublikowano
  • Autor

No jeszcze tył muszę ogarnąć, dziś nie miałem kompa w garażu i nie było jak tłoczków cofnąć :)

Opublikowano

Po co wogole chciałeś to rozbierać? Zardzewialy od jeżdżenia 50kmh po NL?;) Może opony masz wyzabkowane? Na serwisie mają do tego chyba metrowej długości klucz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.