Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pojechałem ostatnio do ASO na przegląd, a ponieważ musiałem poczekac pół godzinki to zrobiłem sobie kawkę i poszedłem zwiedzać :wink:

zk2tokqx.jpg

ebgqrwz6.jpg

6ttpwcai.jpg Uwaga fotki z mikrofali :D

Dawno nic nie modziłem bo czasu brak więc żeby totalny zastój nie nastąpił na pokład wpadło lato :D

mcbdugty.jpg

Opublikowano

miałem przyjemnośc ostatnio V10 5.2L powiem Ci że jest kosa :D

no rotorki są zajebiaszcze :D

Opublikowano

A gdzie dynamo ??? :decayed:

Z LIDLA :P

Opublikowano

Pojechałem ostatnio do ASO na przegląd, a ponieważ musiałem poczekac pół godzinki to zrobiłem sobie kawkę i poszedłem zwiedzać :wink:

zk2tokqx.jpg

ebgqrwz6.jpg

6ttpwcai.jpg Uwaga fotki z mikrofali :D

Dawno nic nie modziłem bo czasu brak więc żeby totalny zastój nie nastąpił na pokład wpadło lato :D

mcbdugty.jpg

A gdzie to to marne V8 stoi? :)

W Warszawie na Połczyńskiej mają nówkę V10 Plus.

Opublikowano

a to pewnie w nibylandii :D

Opublikowano
  • Autor

A gdzie dynamo ??? :decayed:

Z LIDLA :P

A no właśnie dynamo zostało w Lublinie, pierdoła ja zapomniał :facepalm: pożyczyłem od znajomego :)

A gdzie to to marne V8 stoi? :)

Marne V8 w nibylandii 2008 rok za 85 tyś € :facepalm:

Opublikowano

Szary(Rotor) nie pasuje do białego czy czerwonego... Ale z niebieskim idealnie się komponuje.:-) Niestety rotory i rs6ll są już tak u mnie oklepane że się ma wrażenie podobne jak przy piciu Leżajska: mimo że najlepszy browar na świecie, to przy pietnastym dostaje się torsji :-) :-P

Opublikowano
  • Autor

Leżajsk najlepszy ??? co Ty to chłopaku opowiadasz, po pierwszym bym miał torsje :grin:

Opublikowano

Bo ty w tych Niderllandach do źródlanej wody się odzwyczaiłeś : jak pol tablicy Mendelejewa nie ma(Heineken), naczy nie browar:)

Opublikowano
  • Autor

Miałem się pochwalić już jaiś czas temu ale zapomniałem :facepalm:

Na pokładzie zawitały siateczki :)

xm3r7a7g.jpg

No i po półtora roku przyszedł czas na zmianę wycieruchów :wink: oczywiście ORI :decayed:

lyk96h3m.jpg

Opublikowano

Siateczki fajna sprawa dla pasażerów ;) Jak kupiłem auto to wycieraczki 2 lata się trzymały, a nie wiem ile wcześniej były już założone, wszystkie inne niby ori Bosch i Valeo po roku można było wyrzucić.

Opublikowano
  • Autor

wszystkie inne niby ori Bosch i Valeo po roku można było wyrzucić.

Dokładnie, ORI troche drogie ale spokojnie 1.5 do 2 lat wytrzymują, w sumie stare nie były jeszcze takie tragiczne ale dla spokojności wymieniłem :)

Opublikowano

wszystkie inne niby ori Bosch i Valeo po roku można było wyrzucić.

Dokładnie, ORI troche drogie ale spokojnie 1.5 do 2 lat wytrzymują, w sumie stare nie były jeszcze takie tragiczne ale dla spokojności wymieniłem :)

Ori to tylko w ASO? czy gdzie indziej też znajdę?

a no i ile za ori?

Co do siateczek to fajna sprawa, jednak moja żona stwierdziła, że: " jak w PKS-ie" :kox:

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

A ten siatex to nie jest w standardzie?

Opublikowano

W audi nie ma nic w standardzie za wszystko trzeba płacić:D

Andy fajnie sciagalo się te plastiki pod siateczki? :D

Opublikowano

W audi nie ma nic w standardzie za wszystko trzeba płacić :D

Bez jaj, za siatki tez?? Ja miałem to w obydwóch wiec dlatego w pierwszym momencie mnie mod rozśmieszył.

Opublikowano
  • Autor

W audi nie ma nic w standardzie za wszystko trzeba płacić :D

Bez jaj, za siatki tez?? Ja miałem to w obydwóch wiec dlatego w pierwszym momencie mnie mod rozśmieszył.

siateczki są w pakiecie z tymi schowkami pod fotelami, pakiet schowek czy coś jakoś to się zwie :)

Ori to tylko w ASO? czy gdzie indziej też znajdę?

a no i ile za ori?

ASO tutaj kosztuje 56 €

Andy fajnie sciagalo się te plastiki pod siateczki? :D

No kilka protutek poleciało, ale za to z zakładaniem nie ma problemu. Żeby mi się nie nudziło to przekładałem siateczki do swoich boczków bo te co kupiłem były trochę porysowane :D

gd27bjjf.jpg

Opublikowano

To chyba pakiet schowek?

I wtedy też jest mcdonald z tyłu?

Opublikowano

Ja mam właśnie siateczki i schowki pod fotelami. Mam też siatkę w boczku bagaznika i schowek pasażera na kluczyk ale nie wiem czy to też wchodzi w skład pakietu.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

To chyba pakiet schowek?

I wtedy też jest mcdonald z tyłu?

Właśnie, uchwyty na kubki w podłokietniku też mam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.