Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W NL nie pojeździsz 125 na B A1 lub A trzeba mieć, ale Lublin to nie NL ;-)

Opublikowano

Myślałem że w NL tym śmigasz.
Taki sprzęcik na początek w sam raz

Opublikowano

Zaraz Cie Andy za olej zlinczuja;)

A Yamka zajefajna:)

Opublikowano
  • Autor

W sprawie oleju wszystkich olewam całe życie jeżdżę na castrolu i zero problemów nie bardzo czaję o co cała ta wojna, nie trzeba na targu kupować i będzie ok ;-)

Opublikowano

całe życie jeżdżę na castrolu

Teraz cie na pewno zlinczują :grin:

Opublikowano

Nieee no on jezdzi na castroluuu :D:P a fuuj :D

btw piękne jamaszaki :D

Opublikowano

Auto stoi u Rogala!

Opublikowano

Hehe pacz Andrju cza bylo placic podatki a tak Kumornik juz namierzyl twoja fure do zajecia :D

Btw kumorniku Ty tez robiles softa u Rogala bo Ciekawe ile mu wypluje kuników :) :)

Opublikowano

Tak.

Akurat brat był na miejscu, dostałem tylko info że stoi ciemne B8 z klubowymi ramkami na holenderskim gazie holenderskich blachach.

Opublikowano
  • Autor

kurnia info lepsze niż w urzędzie skarbowym :facepalm:

Opublikowano

Auto stoi u Rogala!

Hahhahah u Witka taki ruch, że nie wiadomo kto podjeżdża :grin: Wyszło zacnie, idzie jak burza :kox:

Wrzucam fragment foto z telefonu, a wykres wrzucę później jak mi Rogal podeśle ;)

60805132839a3b130b6fea34ee120577.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tabelki będą później bo gdzieś maila wrąbało :facepalm:

Ogólnie rzecz biorąc seria wypluła (i tu szok) 206,3 KM i 334,6Nm

Po zabiegu pacjent 273,8 KM i 433,7 Nm :decayed:


wm2wic46.jpg
pizqal4r.jpg
pwzekkyz.jpg

Wielkie dzięki dla Witka :hi: i Hugo :hi:


A na koniec prezes pokaże wam tyły :grin:

n862hlak.jpg

Opublikowano

98?

Jak tam trakcja? :D

Mały ten świat, to już drugie klubowe A4 spotkane na Mineralnej.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano
  • Autor

98 :)

Trakcja jest, no chyba że jej zbraknie to nie ma :wink:

Opublikowano

Po co ci z tyłu rolki? :))

Widać że ten "performance" to konkretny gość. Nie sr... kitu o 300+ gdzie suszarka poprostu tyle nie wydmucha.

Tylko mapa, czy robiłeś jeszcze coś więcej?

Opublikowano
  • Autor

sama mapa była robiona, nie miałem sraczki na 300+, po trasce do domu jestem zadowolony autko ładnie się zbiera już od 2tyś RPM i głównie o to mi chodziło bo przedtem brakowało mocy na wyższych biegach.

Jak wiadomo ośka to kaleka więc na szybkie starty spod świateł wcale się nie nastawiałem :)

Opublikowano

Piękny wynik :D

ciekawe jaki to to teraz by miało czas do 100...

Opublikowano
  • Autor

no na ośce raczej rewelacji nie nakręcisz

Opublikowano

Ale na 3 4 5 jest fajnie co nie Andy :)

Opublikowano
  • Autor

Ale na 3 4 5 jest fajnie co nie Andy :)

no jest :) najlepsze jest to że autko zaczyna się juz ładnie zbierać od 2tyś RPM co przedtem następowało przy 3,5 - 4 tyś więc nawet na wyższym biegu można spokojnie brać się za wyprzedzanie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.