Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S3 by Nelson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od soboty jestem szczęśliwym posiadaczem S3 kupionej w Łodzi. Wróżbici mówią, że to złom. Ja i Compsort z Łodzi niestety jesteśmy odmiennego zdania, ale nie o tym ma być tematicon_wink.gif

Model: S3 8L

Rok produkcji: 2002

Przebieg: 244 tys. Ostatnia wizyta w ASO przy 241 tys. Wiem, że teraz modne są coś w podobie ~160-170. W takim razie idę pod prądicon_cool.gif

Auto miało malowane panele zewnętrzne 180-200 mikronów, grubość lakieru na elementach konstrukcyjnych 80 mikronów w każdym miejscu. Auto miało przetarty lewy bok, na co wskazuje nowsza rocznikowo lampa i troszkę źle spasowany błotnik. Podłużnica nienaruszona.

Co do wypasu:

Z tego co wiem, jest chyba full. Jeśli jest inaczej, proszę mnie oświecić.

Plany:

- Zniwelować nieszczelności w dolocie

- Wymiana zaworu DV

- Osłona na przegubie

- Wymiana wszystkich płynów( zabawki dopiero zbieram)

- Ogólny serwis auta

Dalsze plany:

- dolot

- wydech

- program i zobaczymy co dalejicon_wink.gif

- gleba i 18stki made by Porsche

Zdjęcia, w linku znajdziecie również moje poprzednie auto. a4 1.9 tdi 200km/400Nm

https://drive.google.com/folderview?...mM&usp=sharing

Opublikowano

Jak Patryk mówi że jest git. To jest git :decayed:

Opublikowano

no i elegancko, fajnie się prezentuje :wink: a to to jest to 225KM czy 210KM?

Opublikowano
  • Autor

BAM 225

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Fajna, obu służyła:kox:

Opublikowano

...dawaj te prosiaki będzie kocur :kox::naughty:

btw jedzie to coś czy szału ni ma? :eusathink:

Opublikowano

Fajna moc:kox:

Opublikowano

Fajna, c**j ze srebrna :grin:

Opublikowano

No i gitara :thumbup1:

Opublikowano

To będą we Wrocku bliźniaki :grin: Już niedługo, bo od poniedziałku działam :decayed: Super wóz :banan:

Opublikowano

Jednak kupiłeś tą strychninę :grin:

Opublikowano

No Ryju, spot w niedziele obowiązkowo :decayed:

Opublikowano
To będą we Wrocku bliźniaki :grin: Już niedługo, bo od poniedziałku działam :decayed: Super wóz :banan:

hehe prawie jak blizniaki...

na suchym mozesz stanac na kreske i tylko na suchym :whistling:

Opublikowano

auto zacne, widziałem, dotykałem :grin:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

IMAG0621.jpg

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Skaj Ci się wygniecie jak będziesz takie talerze kładł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ugniatam go z panną już drugi rok i nic się nie dzieje :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Może za słabo ugniatasz :naughty::naughty:

:grin:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Może za słabo ugniatasz :naughty::naughty:

:grin:

Wpadniesz kiedyś z chłopakiem, pozwolę Ci pougniatać:naughty:

Dzisiaj wpadła nowa osłona przegubu i sworzeń wahacza po stronie lewej. Ku mojemu zdziwieniu, dwie śruby pękły od odkręcania... A jedna zastana obrobiła się od klucza i w ruch poszła gumówka... Ząb czasu nie był dla nich litościwy:D Wyrzucony również EVAP;)

IMAG0672.jpg

IMAG0671.jpg

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Umyty silnik:

IMAG0777.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.