Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc z gwintem a4 b5


a4bb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam audi a4 b5 2.5 v6 quattro i zamierzam zakupić gwint. Tylko nie wiem jaki polecacie. Kolega polecił mi gwint z firmy FK i znalazłem takie ogłoszenie : Gwint Audi A4 S4 B5 quattro gwintowane Częstochowa Raków ? Tablica.pl . Wiem ze nowe tyle samo kosztuje i mam jeszcze gwarancję na to, ale może uda mi się go wyrwać znacznie taniej. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FK chodzi po tyle za nowy. Wytargasz może z 200zł a niewiadomo w jakim to naprawde stanie, lepiej za tą kase kupić nówke i masz gwarancje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, znacznie taniej, pisałem już do typka, niechętny do negocjacji zbytnio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedał to, napisał że kupiec tylko papatrzył do pudełka i wypłacił 1200.. Tak, fk kupię nówkę za 1200 z 2 letnią gwarancją, tylko że nie do quattro ;s A nie wiem czy jest sens kupować mts tech, czy ta tech za 1500 zł.. jedni chwalą, drudzy nie.. Będę dalej szukał czegoś konkretnego, póki śnieg za oknem ;)

Audi A4 B5 zawieszenie gwintowane,amortyzatory, sprężyny Słupsk ? Tablica.pl

ale czy do quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://archiwum.allegro.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-fk-ak-street-i3648838053.htmlZna kroś ten gwint? Warto sie nim interesować?Jak wypada na tle mts technik i ta technix?

cos link nie działa :kox:

Sam powoli szukam gwintu choc wydatków sporo.

Bilstein b16 gwint 6080 zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_arrow.gif Zawieszenie gwintowane Vogtland

używane, quattro, stan dobry... cena: 1000 zeta

SportAudi RS/S/Forum :: Strona Główna

tu masz dobra opcje gwint z dobrej polki za mala kwote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedał to, napisał że kupiec tylko papatrzył do pudełka i wypłacił 1200.. Tak, fk kupię nówkę za 1200 z 2 letnią gwarancją, tylko że nie do quattro ;s A nie wiem czy jest sens kupować mts tech, czy ta tech za 1500 zł.. jedni chwalą, drudzy nie.. Będę dalej szukał czegoś konkretnego, póki śnieg za oknem ;)

Audi A4 B5 zawieszenie gwintowane,amortyzatory, sprężyny Słupsk ? Tablica.pl

ale czy do quattro?

W pierwszym linku który podałeś było zawieszenie Fk z serii HIGHSPORT, nie odbiegające jakością np. AP - takiego zawieszenia nie kupisz nowego za 1200zł jak niektórzy tutaj twierdzą. Za te pieniądze kupisz coś z najniższej półki tego producenta. Dlatego tak szybko poszło, bo gość który po to przyjechał doskonale wiedział co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez patrząc na foto widac róznice.Quattro na tylnych kolumnach ma nagwintowana rure od dołu na wysokosc około 10-15cm max i górne mocowanie zakonczone tuleja,a oska ma gwint na rurze od góry i konic amorka zakonczony "szpilką"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście szukałbym konkretnego gwintu z wyższej półki ładna uzywke niż jakiś tandetny nowy za 1000pln :wink: szukaj uzywek

-KW

-H&R

-Weitek

-Bilstein

-Koni

-D2

lub

-FK

-AP ale zawsze z pewnego źródła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie szukam, ale do quattro cieżko dorwać ;(:kox:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

Znalazłem oferte tylko nie wiem czy pasuje do a4 b5. Wiem że przód by pasował, tylko nie wiem jak tył : zawieszenie gwintowane audi a6 quattro Maków ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich nowych gwintach do quattro mówicie w cenach 1000-1200 zł, ale ja kupując do siebie i orientując się w cenach to najtańsze, jakie znalazłem to TA za około 1500 zł (MTS nie produkuje gwintu do B5 quattro), a wydaje mi się, że FK to troche wyższa półka cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej listy dopisałbym jeszcze VOGTLAND, w używkach można już coś fajnego znaleźć. Do wersji Quattro czasami pojawia się na Forum SID S4/RS4.

Najlepiej jak byś znalazł BILSTEIN bo można zregenerować.

osobiście szukałbym konkretnego gwintu z wyższej półki ładna uzywke niż jakiś tandetny nowy za 1000pln :wink: szukaj uzywek

-KW

-H&R

-Weitek

-Bilstein

-Koni

-D2

lub

-FK

-AP ale zawsze z pewnego źródła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...