Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w wyborze myszki komputerowej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś polecić jakąś fajną niedrogą bezprzewodową mysz komputerową? 95% czasu używam do neta, okazjonalnie w coś zagram, więc miło by było gdyby była dość precyzyjna, dotychczasowy Tracer z przyciskiem do wyboru dpi mnie zadowalał, ale niestety rolka zaczęła wariować i nie da się tego normalnie użytkować. Budżet otwarty ale szukamy raczej czegoś z niższej półki cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam myszke firmy A4 Tech. Oczywiście bezprzewodowa i może być używana na każdej powierzchni. Mam takie 2 w domu i jestem bardzo zadowolony. Czasem też gram w gry i naprawdę daje rade... Wygodnie leży w ręce i jest dobrze wyprofilowana, co jest też bardzo ważne.Zasilana jednym paluszkiem , który starcza na długie użytkowanie. Link do przykładowej aukcji: MYSZ A4-TECH NA KAŻDA POWIERZCHNIĘ BEZPRZEWODOWA (3932454399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od dłuższego czasu Logitecha M185, bdb myszka, bateria na bardzo długo starcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitecha też polecam. Pierwszy poddał się po 4 latach, tzn. zaczął czasami nie łapać jeden klawisz. Teraz kupiłem M325. Bateria faktycznie trzyma długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4tech'ow nie polecam. Generalnie po jakimś czasie zaczynają skrzypiec i się rozlatywac. Logitech jest ok ale powyższe to miniaturki, raczej do laptopa tudzież notebooka, na dłuższą metę niewygodne. Z pelnowymiarowych mogę polecić gigabyte eco600 spora, solidna konstrukcja i bardzo wygodna. U mnie akumulatorki trzymały ok. 8 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Logitech MX Performance. Używam tej myszki już ponad 2 lata i nie mogę złego słowa na jej temat powiedzieć. Wymienny akumulator, łatwe ładowanie i mega komfortowa praca. Wiem, że cenowo to już najwyższa półka, ale można kupić taką myszkę nową, lecz powystawową za w miarę rozsądną kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo co kolega Krumak tylko Logitech Performance MX ,4 rok już pracuje u mnie i absolutnie się z nią nic nie dzieje, co prawda swoje kosztuje. Dla wygody nie ma nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech to ogólnie fajna firma, mam od nich i klawiaturę, i myszkę - zdecydowanie nie mogę narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Logitech to The Best ale tylko przewodowy na bezprzewodowym w BF4 dostaje ostre baty. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie taniej myszki to żadna oszczędność bo za pewien czas będziesz wymieniać na następną. wiem co mówię bo mi myszka za 50 zł padła po 6 miesiącach. Zdenerwowałem się i powiedziałem koniec z badziewiem. mam od roku Logitech G700 i nic mnie nie obchodzi (4 lata gwarancji).... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Logitech to The Best ale tylko przewodowy na bezprzewodowym w BF4 dostaje ostre baty. ;-)

Potwierdzam. Do netu może być i bezprzewodowa, ale do gier tylko przewodowa. Gra na bezprzewodowej myszy wiąże się z lagowaniem... no chyba, że kolega będzie pasjansa układał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mysz z serii RAT (3,5,7,9..) , to typowa myszka do gier.. ALE to nie znaczy że nie można jej uzywać do innych rzeczy...

Tania zbytnio nie jest ale POLECAM bo to jest naprawdę kombajn, oferuje bardzo wiele możliwosci regulacji wg własnych potrzeb, chodzi naprawdę świetnie.

Sam mam RAT 7 MYSZ MYSZKA DO KOMPUTERA LAPTOPA DLA GRACZY RAT 7 (4110272090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i jestem bardzo zadowolony, ma w cholere przycisków ułatwiających przeglądanie stron internetowych, ponadto można tworzyć profile np jedno ustawienie jak gramy, drugie jak przeglądamy strony itd.. aby zmienic wystarczy wcisnąć jeden przycisk na myszce..

Do wyboru do koloru na stronie producenta :

Mad Catz M.O.U.S.™ 9 Wireless Mouse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...