Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)
przyszła chwila, że wpadło trochę czasu więc postanowiłem założyć temat o moim aucie, jest to Audi A4 B5 1.8T AJL w serii 180 KM ;) Quattro. Autka szukałem dość długo, jest to Szwajcar sprowadzony w tym roku książka serwisowa do samego końca.
Wyposażenie:
Kiera S4
Czarna podsufitka
Grzane pupy
Regulacja lędźwi
Halogeny
Ori Xenon (autopoziomowanie i spryski)
półkubły, boczki w skórze
Pełny Fis
Domykanie szyb
Białe tarcze
Grzane lustra
Wydech MTM ( nie wiem co to za firma, jakby ktoś miał opinię o tym to poprosiłbym) cały
Zawias 1BV
Tempomat
Tył Bose, przód jeszcze nie :)
2 szybki, tył korbotronik ;)
Podłokietnik
Po zakupie założyłem podtlenek LPG :D wtryski Hana, reduktor KME, Stag-4, zrobiłem także podstawowy serwis (oleje, filtry rozrząd)
Plany co do A4:
Koło 18 S-line ori- zakupione idzie
Springi -30/-40 szukam
Zakupić klape tył najlepiej US najważniejsze żeby bez spojlera
Na wiosnę korekta lakieru
Przyciemnić szybki (w miarę rozsądku) :)
Tip
reszta przyjdzie z czasem ;)

976755b4a8b470b0med.jpg
d009bc0e8d9629e9med.jpg
60fc188e112bc129med.jpg
864153e846935d09med.jpg
df9204eb9fa05183med.jpg

Edytowane przez jacek00

Opublikowano

Autko ładnie się prezentuje i dobrze wyposażone, pomyśl o nowym grillu s4 :wink: Powodzenie w modach :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki, zakupiłem ori grill od polifta i zamierzam go machnąć w czerń razem ze znaczkiem ;)

Opublikowano
Dzięki dzięki, zakupiłem ori grill od polifta i zamierzam go machnąć w czerń razem ze znaczkiem ;)

No i bardzo dobrze chcesz zrobic, bo ten gril co jest to porazka ;/ powodzenia w modzeniu :D

Opublikowano
  • Autor

Jeden z modów już jutro, wrzucę foty z przymiarki felg, jestem ciekaw jak to będzie stało na 1BV ;)

Opublikowano

MTM- Motoren Technik Mayer to niemieka firma tuningowa specjalizująca się głównie w VAGach. Ich rzeczy są bardzo dobrej jakości, także nieźle trafiłeś :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze spojrzę czy jest DP bo jestem ciekawy :wink:

Opublikowano

dekory i fotele.. :thumbup1:

Opublikowano

Bryczka fajna powodzenia w modach :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam pytanie, jak podnieść wydech do góry chodzi mi żeby końcówki lepiej wypełniały wneke w zzderzaku ponieważ teraz nisko ?

Opublikowano

a nie masz wyjebanego wieszaka gumowego. mozna podgiac tez na wydechu mocowanie

Opublikowano
  • Autor

Dziś przyszła paczka :naughty:

A to fotki z przymiarki:

af0177b989553998med.jpg

8d75b91a66ac4b21med.jpg

jaki kolor proponujecie na te felgi (jeśli można to odrazu foty)

Opublikowano

ja bym kolor zostawil taki jaki jest:wink:

Opublikowano

17" ? jakieś małe to koło bez opony :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

18" no fakt też się zdziwiłem, trochę koza i brak opony :decayed:

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 19:10 ----------

Dziś zakupiłem klape, niestety nie w kolorze ale się pomaluje wreszcie lotka zginie, może ktoś chętny ta tą lotkę lub całą klape ?:grin:

A tu fota nowej

9d83b68cbc2aa629med.jpg

---------- Post dopisany 09-04-2014 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 17:28 ----------

A na tą chwilę jest coś takiego :decayed:

DSC_0202_1.jpg

a tu półka w czerni

DSC_0199_1.jpg

Jutro foty grilla w czarnym macie :wink:

Opublikowano

bez lekkiej nawet gleby średnio te koła wygladają :) ale audi zacne. Powodzenia w modzeniu :)

Opublikowano
  • Autor

Chcę zaaplikowac gwint ale nic nie mogę znaleść do quattro

---------- Post dopisany 17-04-2014 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 15:11 ----------

Z racji, że ładna pogoda i świąteczne porządki przyszedł czas na odświeżenie lakieru i wosk (nadal jeszcze koza :facepalm)

a1e87155dbfab738med.jpg

2411040683d1265amed.jpg

4b8caaff17461d8emed.jpg

dd84eb5a5897f7bfmed.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było, że się nic nie dzieje, nic wielkiego ale zawsze coś :wink:

DSC_0289.jpg

do tego jeszcze zapach california bubble gum lepszego nie miałem, polecam :wink:

jeszcze fotka starej tarczy, naprawdę nowa była potrzebna

DSC_0290.jpg

na dniach rzucę fotki klapy bez lotki, nadal koza :facepalm: jak coś to szukam gwintu do Q

Opublikowano

da sie to alu wypolerować? efekt by miażdżył :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.