Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"


Daniel871

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Jestem tu nowy i chcialbym przedstawic mojego klekotka.

Jest to 1.9TDI 110 km

Wyposazenie:

Abs

4x poduchy

2x el szyby

wspomaganie

centralny, alarm, pilot

klimatronik

itd. jak sobie przypomne to dopisze... ;)

Dodatki:

dekory w czerwonej foli typu carbon

pol kubelki z seata leona

wszystko w eko skorce szytej na miare (czarna + czerwone podwojne szfy)

dvd opuszczane w podsufitce

kierownica s4

raczki i panel w czarnej foli typu carbon

podwony wydech

fele 18" 8j i 9,5j

szczeniak na tylnej kanapie, 5 miesieczny boxer ;)

Z takich konkretniejszych modyfikacji to stylistyka z S4, wiem ze dla jednych to wiocha do tdi'ka no, ale o gustach wiadomo...

Wydech narazie tyl wywalony tzn srodek oraz 2 kominy (Oba dymia rowno tak samo, co udalo sie osiagnac po kilku korektach)

dach, lusterka w czarnym polysku.

Halogeny przerobione na dzienne oraz lampy przod z dziennymi, tylne zostaly bo ladniejszych nie znalazlem jak do tej pory.

w srodku eko skorka szyta na wymiar na zamowienie - czarna + czerwone szfy.

Zamieszczam link do filmiku z moja a4 (niestety jakosc kiepska z powodu konwerterow jakich uzylem, efekt mizerny ale cos tam widac:

SAM_2345.jpg

Nowy film (aktualne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać dużo pracy włożonej w tą B5 na + . Zastanów się tylko nad lampami przednimi ori :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad oryginalnymi lampami do przodu ale jakos mi te czarne lampy pasuja bo sie ladnie komponuja z czarnymi kratkami itd. :)

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Co do wygladu to juz tak pewnie zostanie chyba ze zlapie progi od s4 jeszcze. No i na wiosne chce troche silniczek podciagnac, myslalem o wtryskach z 2,5 turbine + dobry program na na hamowni.

Chyba, ze ma ktos lepszy pomysl jak ja podciagnac jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori lampy (z polifta + środki lamp czarne) i do tego trochu niżej :jerk: ps. ja możesz to dodaj dokładniejszy opis + wrzuć fotki auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz zmieniac lampy to odrazu bixy bo predzej czy pozniej i tak to zrobisz :decayed: ogolnie to kozak :wink: i te 2 kominy z tylu :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zacząłeś z modami :) koło na +, tutaj prawie co druga fura ma zderzaki z progami od s także nikt Cię za to że niby wiocha nie wyśmieje, chyba że laminat, lampy włóż poliftowe lekko już pomalowane albo zakup od Gwertego bixy, każdy chwali. Z środka bym tylko wyrzucił ten znaczek S-Line bo od razu razi po oczach :wink:

Co do mocy tu masz temat co i jak podłubać:

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

Powodzenia i bezawaryjności życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial chwile to zrobie wiecej fotek dokladniejszych co i jak, co do kominow to sprawa jest prosta, NIE MA MIEJSCA NA 2 RURY W B5 niestety.

Poszedlem kosztem miejsca kola zapasowego robiac korytko, tak jak znalazlem w necie (kolo zapasowe nadal sie miesci :D:

image.jpg

fotele przod mam z seata leona, to chyba jakies pol kubelki czy cos:

SAM_2348.jpg

czerwony carbon tzn wiadomo okleina termoplastyczna, i czarny na uchwytach.

Gwint jest ale jaki to nawet nie wiem jak ja kupilem to juz byl i nadal sie dobrze sprawuje chodzj uz planuje nowy zakupic.

Dvd wpodsufitce z opuszczanym wyswietlaczem, obrotowy o 360 stopni, dla osob znudzonych na trasie ;)

Itd itp. Miewam rozne glupie pomysly i je ralizuje wiec co komu wpadnie w oko moze pytac - wytlumacze i rowniez chetnie podpatrze inne rozwiazania:naughty:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

Pare fotek ale to jak z filmiku dokladniejszych narazie nie posiadam, mam starsze ale to nie bede nikogo zanudzal etapami i felgami jakie byly na tym aucie juz...:facepalm:

SAM_2340.jpg

SAM_2341.jpg

Do przedniego zderzaka wrzucona dokladka z cupry, a z tylu zeby maniany nie bylo, zakupilem dyfuzor z jakiegos nowszego modelu a4 nie wiem czy to byl zderzak z b6 czy b7 ale byl mi potrzebny pod te ksztaltki do wydechu, nie mialem zamiaru robic wiochy, wszystko mialo byc poprostu ladne, nie od nozyczek czy szlifierki kontowej.

SAM_2343.jpg

SAM_2332.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozna powiedziec ze z allegro bo ta firma tez tam ma aukcje, ale jest z BARTOSZYC i jest bardzo solidna. Ja osobiscie sobie chwale bo wykonanie jest bardzo dobre, jakosc jeszcze lepsza, wybierasz co chcesz tzn szwy czy podwujne czy pojedyncze, czy jakies przeszycia chcesz, laczenie eko skory z welurem itd no co wymyslisz to masz ja od mojego wymyslania dobilem do 750 zl za ta eko skorke bo to naciagasz wszystko jak pokrowce tyle ze ma inne mocowania wszystko ladnie zapinasz tak ze wyglada jak oryginalna tapicerka. Jest jeden MINUS jesli nie masz klimatyzacji to w lato koszulka i tylek mokry :D przerabialem to w to lato bo mialem problem z klima. Ale tak to bajer, chcialem oczywiscie oryginalna tapicerke, szukalem itd ale te ceny moze nie byly az tak wysokie ale bardzo uszkoczone i niekompletne co mnie zniechecilo a tu mam wszystko nowe, swieze -sama przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobie fote :)

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

Wyszperalem fote hehe jak cie rajcuje "Krecik" to masz :wink: moj dzieciak jest zachwycony i ja mam spokoj podczas jazdy :)

Zdj_cie0859.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te fotele zamontowałeś? przerabiałeś szyny czy całkiem inne mocowania robiłeś? całość projektu bardzo na + ( zmień lampy na oryginalne i będzie laluuunia ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobie fote :)

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

Wyszperalem fote hehe jak cie rajcuje "Krecik" to masz :wink: moj dzieciak jest zachwycony i ja mam spokoj podczas jazdy :)

http://s4.postimg.org/wopdypvq1/Zdj_cie0859.jpg

:jerk::jerk::jerk::jerk: zajebioza :naughty: rzuc na pw linkiem jaki to jest odtwarzacz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie montowalem wiec Ci raczej nie udziele odpowiedzi na to pytanie, jedyne co mnie interesowalo to to ze sa ladne i maja poduchy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem bo też myślałem nad takim rozwiazaniem z allegro ale nie wiedziałem czy to będzie fajnie wygladało i jak to bedzie jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podasz wszystko tak jak jest, tzn rok auta, czy sa poduchy itd jak to widzisz z tymi dekorami itd to powinienes byc zadowolony, ja jestem i wiekszosc co wsiada do mojego auta gada "o skorka" chodz wiadomo ze to eko. Ja mialem duzo uwag itd podszywanie tego dodatkowa gąbka itd. Liste uwalilem to tez zaplacilem te 750 + koszty przesylki wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...