Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sesja miała być w dzień a zrobiła się wieczorna. niestety dni mamy jeszcze krótkie :wink:

1964632_727115230653297_922554981_n.jpg

1926976_727115370653283_1679100726_n.jpg

Opublikowano

Ładnie, ładnie tylko trochę za dużo chromu z przodu ale jak właścicielowi się podoba to ok :thumbup1:

Opublikowano

Niemiec pewnie płakał jak sprzedawał :decayed:. Piękne autko. ;)

Opublikowano
  • Autor
Niemiec pewnie płakał jak sprzedawał :decayed:. Piękne autko. ;)

Niemiec nie płakał bo jak sprzedał to pojechał po nową do salonu :wink:

Opublikowano
:decayed: Foty trochę za ciemne :wink: i tak jak ci sysek napisał ,ściągaj ten psełdo chrom :facepalm: bo będziesz miał zakaz wjazdu na mój plac :decayed: a jak pojedziesz na spota do gliwic to miron ci to osobiście wywali :grin::grin::grin:
Opublikowano
:decayed: Foty trochę za ciemne :wink: i tak jak ci sysek napisał ,ściągaj ten psełdo chrom :facepalm: bo będziesz miał zakaz wjazdu na mój plac :decayed: a jak pojedziesz na spota do gliwic to miron ci to osobiście wywali :grin::grin::grin:

Zdjęcia robione po zachodzie będą ciemne, ISO 800 samo mówi za siebie, ale efekt jest.:decayed:

Lepiej się błyszczy jak Twój golas :wink:

Opublikowano
:decayed: Foty trochę za ciemne :wink: i tak jak ci sysek napisał ,ściągaj ten psełdo chrom :facepalm: bo będziesz miał zakaz wjazdu na mój plac :decayed: a jak pojedziesz na spota do gliwic to miron ci to osobiście wywali :grin::grin::grin:

Zdjęcia robione po zachodzie będą ciemne, ISO 800 samo mówi za siebie, ale efekt jest.:decayed:

Lepiej się błyszczy jak Twój golas :wink:

Te pakuj się mi z tego forum :decayed: tu są poważni ludzie :wink:

jo robia lepsze foty z balkonu i do tego kalkulatorym :grin::grin:

001.jpg

007.jpg

009.jpg

:doh::doh::doh::doh:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: Foty trochę za ciemne :wink: i tak jak ci sysek napisał ,ściągaj ten psełdo chrom :facepalm: bo będziesz miał zakaz wjazdu na mój plac :decayed: a jak pojedziesz na spota do gliwic to miron ci to osobiście wywali :grin::grin::grin:

Zdjęcia robione po zachodzie będą ciemne, ISO 800 samo mówi za siebie, ale efekt jest.:decayed:

Lepiej się błyszczy jak Twój golas :wink:

Te pakuj się mi z tego forum :decayed: tu są poważni ludzie :wink:

jo robia lepsze foty z balkonu i do tego kalkulatorym :grin::grin:

http://s27.postimg.org/8mikb373j/001.jpg

http://s9.postimg.org/ja7o746wr/007.jpg

http://s15.postimg.org/3nv0qh65z/009.jpg

:doh::doh::doh::doh:

Fajno kostka mosz na placu. I wogóle kaj mi tu tego golasa pokazujesz :wink:

Opublikowano
:decayed: Foty trochę za ciemne :wink: i tak jak ci sysek napisał ,ściągaj ten psełdo chrom :facepalm: bo będziesz miał zakaz wjazdu na mój plac :decayed: a jak pojedziesz na spota do gliwic to miron ci to osobiście wywali :grin::grin::grin:

Zdjęcia robione po zachodzie będą ciemne, ISO 800 samo mówi za siebie, ale efekt jest.:decayed:

Lepiej się błyszczy jak Twój golas :wink:

Te pakuj się mi z tego forum :decayed: tu są poważni ludzie :wink:

jo robia lepsze foty z balkonu i do tego kalkulatorym :grin::grin:

http://s27.postimg.org/8mikb373j/001.jpg

http://s9.postimg.org/ja7o746wr/007.jpg

http://s15.postimg.org/3nv0qh65z/009.jpg

:doh::doh::doh::doh:

Fajno kostka mosz na placu. I wogóle kaj mi tu tego golasa pokazujesz :wink:

:grin::grin::grin: sory :decayed:

Opublikowano
:decayed: Foty trochę za ciemne :wink: i tak jak ci sysek napisał ,ściągaj ten psełdo chrom :facepalm: bo będziesz miał zakaz wjazdu na mój plac :decayed: a jak pojedziesz na spota do gliwic to miron ci to osobiście wywali :grin::grin::grin:

Zdjęcia robione po zachodzie będą ciemne, ISO 800 samo mówi za siebie, ale efekt jest.:decayed:

Lepiej się błyszczy jak Twój golas :wink:

Te pakuj się mi z tego forum :decayed: tu są poważni ludzie :wink:

jo robia lepsze foty z balkonu i do tego kalkulatorym :grin::grin:

http://s27.postimg.org/8mikb373j/001.jpg

http://s9.postimg.org/ja7o746wr/007.jpg

http://s15.postimg.org/3nv0qh65z/009.jpg

:doh::doh::doh::doh:

Co to mosz za foty bez głębi i auto wygląda jak zabawka dla dzieci :facepalm::facepalm::wink::wink::wink::wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj został wymieniony olej i filtry. serce od razu zaczęło pracować z większą kulturą

Opublikowano

zbokole :grin::grin::decayed:

Opublikowano

Podświetlenie z innego aparatu u Main-a

S_line.jpg

S_linee.jpg

Opublikowano

Fajna sztuka! O chromie już nie będę nic mówił bo już Ci nakładli. :decayed: O rezanie nie mam się co martwić jak masz w pobliżu Andrzeja! :naughty:

Opublikowano

i prowidenta :grin:

Opublikowano
  • Autor
Fajna sztuka! O chromie już nie będę nic mówił bo już Ci nakładli. :decayed: O rezanie nie mam się co martwić jak masz w pobliżu Andrzeja! :naughty:

dojdziemy do wywalenia tego chromu. co do tego plany są. a czy to dobrze że Andrzej jest w pobliżu to by szło dyskutować. co do niego wpadnę to z czymś do domu wracam albo nowy pomysł podsuwa. to chyba nie był dobry pomysł z tym kumplowaniem się :facepalm::wink::wink::wink::wink::wink::wink: bo najgorsze że te jego pomysły mi się podobają bo mają ręce i nogi :wink::grin::grin::grin::grin::grin: uja pozdrowienia a te chromy trzimia żeby Ci ciśnienie jeszcze troszka poskokało :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Andrzejowi tak się te moje chromy podobają że dziś zdjęcia robił bo stwierdził że też tak chce. powiedział że do tego jego golasa też musi takie kupić bo nie może być gorszy i pewnie już na allegro szuka :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:decayed: Foty trochę za ciemne :wink: i tak jak ci sysek napisał ,ściągaj ten psełdo chrom :facepalm: bo będziesz miał zakaz wjazdu na mój plac :decayed: a jak pojedziesz na spota do gliwic to miron ci to osobiście wywali :grin::grin::grin:

Macie bez chromu :naughty::wink::wink::wink:

4a229539a8321a912497acbd6aba.jpg Uploaded with fotem.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.