Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będziesz tam sztywnych woził???? :grin:

pewnie ..................................................... PREZESA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znaczy się że prezes dość często moczy mordę i potem sztywnieje :grin: a na drugi dzień umiera :lol:

Opublikowano

jakas znajoma gęba :ph34r::decayed:

5epcfn6m.jpg

:hi::grin::decayed:

znaczy się że prezes dość często moczy mordę i potem sztywnieje :grin: a na drugi dzień umiera :lol:

Nie pije :D cały czas w pogotowiu :)

Opublikowano

jeszcze karawanu na klubowych ramkach nie bylo :grin:

Opublikowano

Może podpiszemy jakiś kontrakt granitowy ? :guma::naughty:

Opublikowano
  • Autor

no i przyszedł czas na kolejną wymianę oleju i filtrów ........ bo jak tu już było kilkukrotnie mówione o serducho trzeba dbać. bardziej dbam o serce mojej a4 niż o swoje :facepalm::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

42mk6iz8.jpg

hr5w6jpx.jpg

r94sqeun.jpg

no i nie można pominąć tego gościa. fachman piyrszej zorty. to taki fachowiec jak hajer przodowy ze pszodka na szczał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sdmtm2cc.jpg

md5mjjpn.jpg

x2ab4576.jpg

prawie jak doktor przy operacji :whistling:

bqwhv3qc.jpg

no i jak na niego przystało jak nie ma na czymś OOOO to je do d*py :doh:

tumpfcny.jpg

tv5nktwg.jpg

tfo9hm82.jpg

Opublikowano

hehe no mechanika to tylko pozazdrościć :decayed: Sie gościu zna na rzeczy :naughty:

Opublikowano

A co Ty tam chłopaku szukałeś pod tą maską konie Ci uciekli? :grin:

Opublikowano
  • Autor

A co Ty tam chłopaku szukałeś pod tą maską konie Ci uciekli? :grin:

nie uciekły tylko poszły do stodoły se odpocząć :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

no i niedziela nie poszła na marne. wpadliśmy z wizytą na drugim końcu śląska i wpadły koła na zimę

felgi z A4 B8 o rozmiarze 8Jx18 ET47

opony DUNLOP SP WINTER SPORT 3D 245x40

ad2ewk8k.jpg

i9lmkg43.jpg

e46db2yn.jpg

s5mwtuvg.jpg

h9easho3.jpg

5n3nuczd.jpg

33h2vaxl.jpg

fu22smv2.jpg

r479etex.jpg

djmwwq67.jpg

s63rs43r.jpg

ufxh24nt.jpg

Opublikowano

będziesz Pan zadowolony z opon!

Opublikowano
  • Autor

będziesz Pan zadowolony z opon!

Czytając opinie na temat tych opon powinno tak być. Ludzie chwalili je więc mam nadzieję że będzie ok. Zwłaszcza że są w bdb stanie i jeszcze sporo mięsa na nich

Opublikowano

ja już trzecią zimę będę śmigał na takich w rozmiarze 225/50/17. najlepsza zimówka, na jakiej jeździłem. jednak najlepszą rekomendację może być to, że w Q7 już czwartą zimę będzie używana (tam ta opona nazywa się Grandtrek, ten sam bieżnik). a Q7 jest strasznym zjadaczem opon..

Opublikowano

Ja się przymierzam do letnich DUNLOPa dużo dobrych opini o tych oponach :)

Opublikowano

a z letnich SportMaxxów GT nie jestem osobiście zadowolony ;)

Opublikowano

a z letnich SportMaxxów GT nie jestem osobiście zadowolony ;)

A co w nich nie tak że narzekasz?

Opublikowano

jak dla mnie to strasznie głośne są jak na oponę za takie pieniądze. Michelin Pilot Sport 2 są o niebo cichsze

Opublikowano

No ja właśnie czytałem opinie i ludzie chwalili że są ciche :shock3:

Opublikowano

245/40 na zimę? Szeroko bym powiedział :) ja będę pakował 225/45 na 18 cali...

Opublikowano
  • Autor

245/40 na zimę? Szeroko bym powiedział :) ja będę pakował 225/45 na 18 cali...

Takie koła juz kupiłem. Jak na zimę fakt są szerokie , ale w rewelacyjnym stanie. Zobaczymy po pierwszym sezonie jak sie na tym jeździ

Opublikowano

wcale nie sa za szerokie . Ważne że jest dobra guma . Będzie pan zadowolony :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.