Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

19"x8J ET39 opona 225/40

Opublikowano

no wszystko w swoim czasie najpierw gwint potem felga :)

Gibons ja mam gdzieś zdjecia felg 20"x9j et 32 i sprężyny eibacha tylko na amorach Iba czyli tych najwyższych :facepalm:

właśnie z Andrzejem gadałem żeby dzwonił jak wpadniesz do niego. muszę was namówić żebyście mi te sprężyny wsadzili bo zanim ja do formy dojdę to trzeba będzie setup zimowy zakładać

no to jutro będziemy zakładać gwint to i twojego eibacha założymy :)

Opublikowano

Na eibachu jest idealnie ale opona 30 więc myślę że przy profilu 35 wystarczy zawias seria i wyjdzie to samo co eibach bo opona 30 względem 35 jest 22mm na średnicy węższa co daje 11mm na dole więcej i 11mm na górze więcej :)

Tutaj jest rónież eibach i opona 245.30.20 rotor 8,5

img0646ou_wnaspnn.jpg

img0647ws_wnaspnw.jpg

img0648jz_wnaspns.jpg

Opublikowano

kolego piękny ten model twojej audiolki koło męskie i wszystko do siebie pasuje +

Opublikowano
  • Autor

kolego piękny ten model twojej audiolki koło męskie i wszystko do siebie pasuje +

dzięki :hi:

Opublikowano

Te lusterka przy bieli robią mega robotę! :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Jest malina:)

Edytowane przez TheStigi

Opublikowano

Ja tak tylko przypomnę bo się wszyscy jakoś strasznie podniecają :wink: że to białe powyżej to nie jest mainowe :wink:

Lustra wyglądają spoko, też się nad nimi zastanawiałem

Opublikowano
  • Autor

Ja tak tylko przypomnę bo się wszyscy jakoś strasznie podniecają :wink: że to białe powyżej to nie jest mainowe :wink:

Lustra wyglądają spoko, też się nad nimi zastanawiałem

no ja myślę że Ci "podniecający" się wiedzą że białasek ze zdjęć które gibons wkleił nie jest mój :wink::grin:

Opublikowano

no ja myślę że Ci "podniecający" się wiedzą że białasek ze zdjęć które gibons wkleił nie jest mój :wink::grin:

ludzie zerknijcie na 1 strone i nie piszcie już ze ma spoko fure :polew: to biale to moje

Opublikowano
  • Autor

moje czy nie moje ważne ze się ludziom podoba :naughty::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Hehe przecież wiadomo o co chodzi:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no i w końcu powoli wzięliśmy się za montaż sprężyn Eibach'a. dziś wpadł tył, jutro prawdopodobnie dłubiemy z przodem

1627imv.jpg

2ccqa2e.jpg

3353why.jpg

dzz0hi.jpg

2r4q1ar.jpg

Opublikowano
  • Autor

Które to już fedry zakładasz?

pierwsze ;) wcześniej był oryginał zawias

Opublikowano

Main a na pewno skończysz na gwincie bo eibach chyba nie da ci tej satysfakcji co gwint :P:P:P

Opublikowano
  • Autor

Main a na pewno skończysz na gwincie bo eibach chyba nie da ci tej satysfakcji co gwint :P:P:P

No nigdy nie wiadomo. Na razie wpada eibach i to musi starczyć. Wiadomo gwint to nie jest i nie spadnie tak nisko jak u Ciebie. Ale po wsi latać to bydzie dobre

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pany doradźcie bo chciałbym to dobrze spasować. zawieszenie 1BE + sprężyny Eibacha, felga 19"x8J ET39 + opona 225/40.długo się przed dystansami broniłem, bo nie mogłem się do tego przekonać, ale jak tył siadł to paskudnie to wygląda. jakie dystanse wsadzić żeby było dobrze??? myślę o 10mm przód i 15mm tył.

Edytowane przez main

Opublikowano

Mam pytanko, bo również chce zmienić światła tył na neon tylko, że autko obecnie posiada te całkowicie pierwsze bez ledów i kurcze nie wiem czy mogę tak zrobić. Chodzi mi o kable itd. Jak wiecie to bardzo bym prosił o odpowiedź. Z góry dzięki.

Opublikowano

Zadaj pytanie w b8 troop lub w forum technicznym a nie tutaj bo robisz mainowi śmietnik w temacie.

Opublikowano
  • Autor

ja przerzucałem z LED na neon w krakowie w navipol'u. ale chyba ktoś tu na forum ogarniał temat ze zwykłych na neon jeśli się nie mylę


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i wpadł przód

1qshup.jpg

a tak siadło auto na sprężynach

1z2ooky.jpg

10pd7j7.jpg

teraz trzeba pomyśleć nad dystansami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.