Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

no wszystko w swoim czasie najpierw gwint potem felga :)

Gibons ja mam gdzieś zdjecia felg 20"x9j et 32 i sprężyny eibacha tylko na amorach Iba czyli tych najwyższych :facepalm:

właśnie z Andrzejem gadałem żeby dzwonił jak wpadniesz do niego. muszę was namówić żebyście mi te sprężyny wsadzili bo zanim ja do formy dojdę to trzeba będzie setup zimowy zakładać

no to jutro będziemy zakładać gwint to i twojego eibacha założymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na eibachu jest idealnie ale opona 30 więc myślę że przy profilu 35 wystarczy zawias seria i wyjdzie to samo co eibach bo opona 30 względem 35 jest 22mm na średnicy węższa co daje 11mm na dole więcej i 11mm na górze więcej :)

Tutaj jest rónież eibach i opona 245.30.20 rotor 8,5

img0646ou_wnaspnn.jpg

img0647ws_wnaspnw.jpg

img0648jz_wnaspns.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego piękny ten model twojej audiolki koło męskie i wszystko do siebie pasuje +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego piękny ten model twojej audiolki koło męskie i wszystko do siebie pasuje +

dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko przypomnę bo się wszyscy jakoś strasznie podniecają :wink: że to białe powyżej to nie jest mainowe :wink:

Lustra wyglądają spoko, też się nad nimi zastanawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko przypomnę bo się wszyscy jakoś strasznie podniecają :wink: że to białe powyżej to nie jest mainowe :wink:

Lustra wyglądają spoko, też się nad nimi zastanawiałem

no ja myślę że Ci "podniecający" się wiedzą że białasek ze zdjęć które gibons wkleił nie jest mój :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myślę że Ci "podniecający" się wiedzą że białasek ze zdjęć które gibons wkleił nie jest mój :wink::grin:

ludzie zerknijcie na 1 strone i nie piszcie już ze ma spoko fure :polew: to biale to moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje czy nie moje ważne ze się ludziom podoba :naughty::grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu powoli wzięliśmy się za montaż sprężyn Eibach'a. dziś wpadł tył, jutro prawdopodobnie dłubiemy z przodem

1627imv.jpg

2ccqa2e.jpg

3353why.jpg

dzz0hi.jpg

2r4q1ar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które to już fedry zakładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które to już fedry zakładasz?

pierwsze ;) wcześniej był oryginał zawias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main a na pewno skończysz na gwincie bo eibach chyba nie da ci tej satysfakcji co gwint :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main a na pewno skończysz na gwincie bo eibach chyba nie da ci tej satysfakcji co gwint :P:P:P

No nigdy nie wiadomo. Na razie wpada eibach i to musi starczyć. Wiadomo gwint to nie jest i nie spadnie tak nisko jak u Ciebie. Ale po wsi latać to bydzie dobre

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pany doradźcie bo chciałbym to dobrze spasować. zawieszenie 1BE + sprężyny Eibacha, felga 19"x8J ET39 + opona 225/40.długo się przed dystansami broniłem, bo nie mogłem się do tego przekonać, ale jak tył siadł to paskudnie to wygląda. jakie dystanse wsadzić żeby było dobrze??? myślę o 10mm przód i 15mm tył.

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo również chce zmienić światła tył na neon tylko, że autko obecnie posiada te całkowicie pierwsze bez ledów i kurcze nie wiem czy mogę tak zrobić. Chodzi mi o kable itd. Jak wiecie to bardzo bym prosił o odpowiedź. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerzucałem z LED na neon w krakowie w navipol'u. ale chyba ktoś tu na forum ogarniał temat ze zwykłych na neon jeśli się nie mylę


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i wpadł przód

1qshup.jpg

a tak siadło auto na sprężynach

1z2ooky.jpg

10pd7j7.jpg

teraz trzeba pomyśleć nad dystansami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...