Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

zderzaki jeszcze nie zmienione aj aj chłopaku nic się nie starasz :)

się zachciało inwestować w ziemię to teraz to muszę ogrodzić. więc są inne wydatki niż auto. a co do zderzaków to Andy nie specjalnie mnie ciągnie do wymiany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do zderzaków to Andy nie specjalnie mnie ciągnie do w

Zmieniaj autko nabiera wyglądu z S :)

mam w planie na wiosnę w końcu zwiększyć moc i zmianę letniego koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niemiec płakał jak sprzedawał

oni ponoć wszyscy płaczą :grin: :grin: :grin: :grin:

a ja póki co nie sprzedaję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatnio było trochę czasu by zrobić z kumplem parę fotek i wykorzystać ostatnie dni fajnej pogody

wdtgf2ro.jpg

mm32yzio.jpg

pnyztddu.jpg

uipyrzho.jpg

soizceuy.jpg

vp46jnja.jpg

v5oo3g32.jpg

Mainuś, pikne tom mosz :D

Main ale wiocha te twoje auto :facepalm::evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu się odezwał :grin: Andrzejku Ty to się lepiej pochwal na forum czym jeździsz :whistling: . może moje to wiocha, ale w tych kategoriach patrząc to to Twoje padło toż to prawdziwy PGR jest :grin: :grin: :grin::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatnio było trochę czasu by zrobić z kumplem parę fotek i wykorzystać ostatnie dni fajnej pogody

wdtgf2ro.jpg

mm32yzio.jpg

pnyztddu.jpg

uipyrzho.jpg

soizceuy.jpg

vp46jnja.jpg

v5oo3g32.jpg

Mainuś, pikne tom mosz :D

Main ale wiocha te twoje auto :facepalm::evil2:

no właśnie! pokaż tego Lełona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatnio było trochę czasu by zrobić z kumplem parę fotek i wykorzystać ostatnie dni fajnej pogody

wdtgf2ro.jpg

mm32yzio.jpg

pnyztddu.jpg

uipyrzho.jpg

soizceuy.jpg

vp46jnja.jpg

v5oo3g32.jpg

Mainuś, pikne tom mosz :D

Main ale wiocha te twoje auto :facepalm::evil2:

no właśnie! pokaż tego Lełona :decayed:

i się jeszcze okazuje Jędrek że już wiesz, to pewnie już połowa forum wie. a mnie wczoraj powiedział nie pisz jeszcze czym jeżdża :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatnio było trochę czasu by zrobić z kumplem parę fotek i wykorzystać ostatnie dni fajnej pogody

wdtgf2ro.jpg

mm32yzio.jpg

pnyztddu.jpg

uipyrzho.jpg

soizceuy.jpg

vp46jnja.jpg

v5oo3g32.jpg

Mainuś, pikne tom mosz :D

Main ale wiocha te twoje auto :facepalm::evil2:

no właśnie! pokaż tego Lełona :decayed:

no i ostatnio było trochę czasu by zrobić z kumplem parę fotek i wykorzystać ostatnie dni fajnej pogody

wdtgf2ro.jpg

mm32yzio.jpg

pnyztddu.jpg

uipyrzho.jpg

soizceuy.jpg

vp46jnja.jpg

v5oo3g32.jpg

Mainuś, pikne tom mosz :D

Main ale wiocha te twoje auto :facepalm::evil2:

no właśnie! pokaż tego Lełona :decayed:

:grin::grin::decayed: Tu się niema czym chwalić :angry: że człowiek tak nisko upodł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niedługo przyjdzie czas na ubezpieczenie auta. w tym roku po zakupie gdy ubezpieczałem kwota wartości auta była zaniżona względem ceny kupna. ale kobieta która obliczała wysokość składki nie potrafiła w programie ująć pełnego wyposażenia samochodu (chodzi o wewnętrzny pakiet S line). mija rok, a co za tym idzie strata na wartości i pewnie znów będzie ten sam problem co poprzednio. dodatkowo pojawiło się trochę modyfikacji w aucie. przeglądałem wątki o ubezpieczeniach ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś na temat wyceny wartości auta przez rzeczoznawcę (są tylko odnośnie wycen po kolizyjnych). w razie jakiegoś nieszczęścia mimo pełnych składek ubezpieczyciel wyceni szkody według wyposażenia i części seryjnych. możecie mi pomóc czy ktoś z was korzystał z takiej wyceny i jakie są koszta???? wydaje mi się pomimo dodatkowych kosztów warto w to zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niedługo przyjdzie czas na ubezpieczenie auta. w tym roku po zakupie gdy ubezpieczałem kwota wartości auta była zaniżona względem ceny kupna. ale kobieta która obliczała wysokość składki nie potrafiła w programie ująć pełnego wyposażenia samochodu (chodzi o wewnętrzny pakiet S line). mija rok, a co za tym idzie strata na wartości i pewnie znów będzie ten sam problem co poprzednio. dodatkowo pojawiło się trochę modyfikacji w aucie. przeglądałem wątki o ubezpieczeniach ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś na temat wyceny wartości auta przez rzeczoznawcę (są tylko odnośnie wycen po kolizyjnych). w razie jakiegoś nieszczęścia mimo pełnych składek ubezpieczyciel wyceni szkody według wyposażenia i części seryjnych. możecie mi pomóc czy ktoś z was korzystał z takiej wyceny i jakie są koszta???? wydaje mi się pomimo dodatkowych kosztów warto w to zainwestować.

Nie wiem gdzie Ty jeździsz ubezpieczać auto ale tam gdzie ja jeżdżę nie ma problemów z dopisaniem dodatkowego wyposażenia które znacznie podwyższa kwotę ubezpieczenia.

Śląskie Centrum Ubezpieczeń

3 Maja 25

44-200 Rybnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień babkę od ubezpieczeń lepiej. Mi za każdym razem dobrze wyliczają nawet koła mi zaznaczyła że są sporo warte.


Dokłądnie jak kolega wyżej napisał :) ja mam obecnie auto ubezpieczone na 65tyś i zaznaczone do wyposażenia koła o wartości 10tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...