Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dynomet.jpg

-Wtryski 350cc z Saaba 2,3 Turbo

-Pompa walbro 255

-DP

-Soft by Gregor

Opublikowano

Wrzuc tam jeszcze ICka bo jak sie zrobi ciepło to wszystko poleci na łeb.

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

Może chcesz K03S ???? :wink:

Opublikowano

albo wyczyść porządnie swojego starego usuwając cały syf z kilku lat :) .. wtedy chłodzenie poprawi się o 50% :)

Opublikowano

Ladny wynik gratulacje ;) szkoda tylko, że te moce osiągane sa tak nisko..

Opublikowano

U TEA wynik podobny na seryjnych wtryskach, tutaj seryjne nie dawały rady ze ktos wsadził wieksze?

Pytam jako laik w 1.8T

Opublikowano

seryjne sie koncza na 1.0-1.2 bara, trzeba wieksze :) zreszta zalezy duzo od specyfiki programu.

Opublikowano

no i jeśli to ma znaczenie u mnie hamowane bylo na LPG ..

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

no i z tego co widać u kolegi kamilb5 moment przebiega inaczej, bardziej płasko

Opublikowano
  • Autor

No u mnie też było hamowane na LPG.

MAGIC87 na większych wtryskach jest większe potencjał i krótsze czasy wtrysków i przy odpowiednim wyregulowaniu WG na k03 mozna uzyskać troszkę więcej mocy niż na ori wtryskach. Max Boost w peaku-u 1,4bar-a

Opublikowano

Dołożyć dobry FMIC zeby schlodzic powietrze sprężone przez wiertarke k03 do tego stroić na lpg gdzie można więcej ugrać na zapłonie i kilkanaście KM powinno przybyć.

I nie spuszczać się tak nad tymi g/s bo to się już robi jakaś mania.

Opublikowano

jak z montażem tych wtrysków?

Opublikowano

plugnplay, sa tez podobne od volvo ktore prawie pasuja, czy wtryski to 0 280 150 431 ?

cos takiego chce sam osiagnac, poki co bez wymiany turba aby maks wykorzystac potencjal k03-029 ale przy wiekszych wtryskach zeby skrocic ich czasy, gratulacje

masz może logi 002 z przeplywki i czasow wtryskow?

ps. pompa nie za duża ?:) seryjna daje rade, zwykla od S4 to już mega zapas a tu walbro...

Opublikowano
  • Autor

pioteros Dzięki dzięki:decayed:

Tak dokładnie są te wtryski o tych numerach co podałeś,są dość wydajne bo mają ok 350cc przy 3bara-ch.

Mam logi tyle że po tych logach dokręciłem trochę WG co zwiększyło przepływ o 4gramy.

Oto one VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Pompa trafiła się po dobrej kasie więc ją upchałem,ale wydajnośc ma naprawde fajną: 7barów i przepływ 255l/h model gs342

Opublikowano

bardzo ladnie to wyglada jesli chodzi o czasy, a czemu jest stukowe u góry?

Opublikowano
  • Autor

Muszę zmienić jeszcze świece na stopień zimniejsze czyli jakieś 7mki i nie powinno być już stuków.

Opublikowano

naiwniak :grin:

Opublikowano

a jakie wtryski będą jeszcze pasować do 1.8T bez problemu? Macie jakieś ich numery?

Podzielcie się wiedzą :decayed:

Opublikowano

A to nie turbo nie domaga i dlatego jest stukowe? Wtryski volvo 0280155831 mam komplet 4szt takich mogę opchnac za 160 plus kw, delikatnie je tylko trzeba podfrezowac i będą pasowały, 320 przy 3barach

Opublikowano

0 280 155 831 takie będą ok czy trzeba szukać 0 280 150 431?

Opublikowano

Pierwszy hehe

Opublikowano

sorry za ot.. co tam trzeba szlifować ? i czy one napewno będą wydajnościowo i czasowo odpowiednie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.