Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Mój imiennik Dominik ma moje uznanie i szacunek za wypowiedzi, które mogłem przeczytać. Pod wszystkim co napisał podpisuje się na obie ręce. Słuchajcie firma stratuje i ma potencjał dlatego wszelkie warunki współpracy mogą ulec jedynie polepszeniu :) ja wymagam tylko i aż wiedzy, sprzęt to już indywidualna kwestia oraz rzetelności. Nie będę tutaj rozwijał swoich przemyśleń na temat, który rozwinął się wyżej ale jeżeli ktoś ma wiedzę odnośnie aut a nie ma sprzętu też się znajdzie dla niego szereg inspekcji do przeprowadzenia bo dlaczego nie ? Czasami nie wystarczy usiąść do samochodu i podłączyć komputer i znaleźć informacje o uszkodzonym czujniku temperatury. Wiedzą jest rozpoznanie rozlatującego się sprzęgła i tego żaden komputer diagnostyczny nie pokaże :) czujnik lakieru to podstawa reszta to atut.

--------------------------------------------------------------------------------------

Pierwsze maile ze szczegółami współpracy zostały wysłane - tak jak podkreśliłem wszystko startuje i trzeba to obecnie potraktować jako dodatkowe/rozwojowe źródło dochodu. Osoby, które nie dostały żadnej odpowiedzi proszone są o ponowny kontakt - wyraźnie miałem problemy z Waszym mailem.

--------------------------------------------------------------------------------------

Nowi zainteresowani proszeni są o uzupełnianie formularzy. Na PW ciężko będzie ustalić szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłałem i ja zgłoszenie. Mam dosyć dobre warunki do tego a pare zł wiecej na konto się przyda:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy do tej pory wysłali zgłoszenia zostali poinformowani o wstępnych warunkach współpracy. Rozumiem, że garstka osób która nie odpowiedziała na maila nie jest zainteresowana współpracą ? Prosiłbym wszystkich wysyłających zgłoszenie o odczytanie skrzynek pocztowych i jakąś odpowiedź w sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłałem i ja zgłoszenie. Mam dosyć dobre warunki do tego a pare zł wiecej na konto się przyda:wink:

No właśnie dlaczego nie wykorzystać swojej wiedzy jak i warunków jeżeli można zarobić na czymś co się lubi parę złotych.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woj. Śląskie i Mazowieckie ma już komplet raczej, proszę o kontakt chętnych z innych województw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nie odpisałeś nic :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nie odpisałeś nic :foch:

Poszło PW :)

---------- Post dopisany 04-03-2014 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 17:13 ----------

Nowe osoby proszone są o dopisanie swojego niku z forum ułatwi mi to kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie zapraszam chętnych z : dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, pomorskiego, świętokrzyskiego, warmińsko mazurskiego i zachodniopomorskiego. Z innych województw również zapraszam osoby chętne do nawiązania współpracy.

Mam już duża ekipę. Województwem wiodącym jest zdecydowanie Śląskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany, podeślij proszę informacje na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie zapraszam chętnych z : dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, pomorskiego, świętokrzyskiego, warmińsko mazurskiego i zachodniopomorskiego. Z innych województw również zapraszam osoby chętne do nawiązania współpracy.

Mam już duża ekipę. Województwem wiodącym jest zdecydowanie Śląskie.

A możesz zdradzić ile osób np ogarnia Mazowieckie? Bo tutaj rozpiętość to ze 250km:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starczy Ci miejsca:wink::grin:

Będziesz działał w UK?kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dokładne sprawdzanie swoich skrzynek bo czasami opis szczegółów współpracy ląduje w Spamie. Już było kilka takich przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam takiej roboty, żeby dobrze zarobić ale się nie narobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam takiej roboty, żeby dobrze zarobić ale się nie narobić :naughty:

niewiem czy sie tak da w reu .idz do polityki albo gdzies do urzedu :D bedziesz usatysfakcjonowany :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...