Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie sie załapie na wiekszą skale ,bo nie od dziś ludzie mnie zabierają zeby kupic auto :)

poprosze o info na pw (regiony łodzkie i mazowieckie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę i ja info na pw. WMA

Poszło PW. Proszę jednak o wypełnienie formularza to mi ułatwi kontakt.

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

chetnie sie załapie na wiekszą skale ,bo nie od dziś ludzie mnie zabierają zeby kupic auto :)

poprosze o info na pw (regiony łodzkie i mazowieckie )

PW wysłane. Proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy.

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Potrzebuję kogoś chętnego z Zachodniopomorskiego - zwłaszcza ze Szczecina. Z Mazowieckiego - Radom i osoby z Opolskiego.

---------- Post dopisany 18-03-2014 at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 22:00 ----------

Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie wysłane - woj. Podlaskie ew. wschodnie warmińsko-mazurskie (sąsiadujące). Praca moich marzeń nawet jeśli tylko dodatkowa. Proszę o informacje na email/PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napidałbys coś wiecej na pw

Osób z niektórych województw mam już komplet dlatego prosiłbym o wypełnienie formularza na stronie w pierwszym poście. Ułatwi mi to kontakt i będę mógł wysłać szczegóły współpracy.

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Zgłoszenie wysłane - woj. Podlaskie ew. wschodnie warmińsko-mazurskie (sąsiadujące). Praca moich marzeń nawet jeśli tylko dodatkowa. Proszę o informacje na email/PW.

Początkowo dodatkowa - zobaczymy jak się to wszystko rozwinie.

Jeżeli ktoś lubi motoryzację i się na niej zna to można połączyć pasje z zarabianiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dorzucił jedną opcję przy oględzinach.

Opis tego co jest do wymiany i wycenę kosztów. Części + przybliżony koszt robocizny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie strona wystartowała

Profesjonalne inspekcje aut

chętnych do współpracy zachęcam do wypełnienia formularza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP szukam ludzi z zachodniopomorskiego :)

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 14:41 ----------

UP

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 11:09 ----------

UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...