Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to wszystkim czy tylko mnie ale ten link nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi chętnych do podjęcia pracy jako doradca motoryzacyjny. Poszukuję ludzi ze wszystkich województw i miast.

Więcej szczegółów na:

Inspekcje aut używanych |

w zakładce oferta pracy oraz na PW.

(E) Dzień Dobry, jestem ekspertem firmy XXXXX i chciałbym się umówić na oględziny auta

(S) Uszanowanie Panu :hi: Mam nadzieję, że w trakcie oględzin dokonując analizy technicznej będzie Pan posługiwał się sprzętem legalnego pochodzenia, którego to pochodzenie bez trudu dowiedzie Pan na miejscu?

(E) Oczywiście proszę Pana

Mija czas...

(E) Witam, byliśmy umówieni na oględziny auta ale niestety coś mi wypadło...

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi chętnych do podjęcia pracy jako doradca motoryzacyjny. Poszukuję ludzi ze wszystkich województw i miast.

Więcej szczegółów na:

Inspekcje aut używanych |

w zakładce oferta pracy oraz na PW.

(E) Dzień Dobry, jestem ekspertem firmy XXXXX i chciałbym się umówić na oględziny auta

(S) Uszanowanie Panu :hi: Mam nadzieję, że w trakcie oględzin dokonując analizy technicznej będzie Pan posługiwał się sprzętem legalnego pochodzenia, którego to pochodzenie bez trudu dowiedzie Pan na miejscu?

(E) Oczywiście proszę Pana

Mija czas...

(E) Witam, byliśmy umówieni na oględziny auta ale niestety coś mi wypadło...

:decayed:

Heheh serio nie wiem o kim Ty piszesz ? Może o konkurencji bo ja jeszcze żadnej inspekcji nie otrzymałem do wykonania bo projekt jeszcze nie ruszył.

A jeżeli miałeś taką sytuację z innymi to powiem Ci tak kolega - miałeś do czynienia z mało profesjonalnymi ludźmi bo jakby byli to zapytaliby - jakie posiada Pan uprawnienia do sprawdzania legalności sprzętu którym zostanie przeprowadzona inspekcja, po drugie sprzedawałeś jakiegoś szrota !!! skoro się tego bałeś i zadawałeś takie pytania.

---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

nieladna koncowka .wrecz niekorzystna:rolleyes:

Nie korzystna dla obu stron moim zdaniem. Bo ktoś kto chciał zrobić inspekcje a nie miał legalnego oprogramowania a ktoś kto chciał sprzedać auto miał szrota a nie samochód ... jeżeli Mario podał swój przypadek to pozostawię bez komentarza, z resztą diagnostyka to nie problem, każda stacja to robi i nie raz lepiej niż ASO. Ale i tak ten kto miał sprawdzić powiedział, że z autem jest coś nie tak bo sprzedający nie chciał się zgodzić na przeprowadzenie inspekcji. I może ktoś kto chciał zrobić inspekcję nie bał się tego, że nie ma legalnego oprogramowania tylko dał sobie spokój bo pomyślał, że z autem jest coś nie tak. A jeżeli chodzi o samo sprawdzanie aut problemem jest to że przez telefon sprzedawcy twierdzą że auta są bezwypadkowe, wszystko jest w nich sprawne i są w idealnym stanie.

Po przyjeździe okazuje się że auto miało poprzedniego właściciela i nie wiedzą co się z nim działo wcześniej a oni nic przy aucie nie robili.

W DE jak auto jest z pierwszej ręki to wszystko co jest w ogłoszeniu musi być prawdą - jeżeli tak nie jest dzwonisz po policję i wtedy sprzedający ma problemy. W Polsce takie dochodzenie swoich roszczeń jest marzeniem :D aaa i kto sprzedaje auto z pierwszej ręki jak 80% jest z exportu. A kolega Mario taki prawy to pewnie każdy program na komputerze ma oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DE jak auto jest z pierwszej ręki to wszystko co jest w ogłoszeniu musi być prawdą - jeżeli tak nie jest dzwonisz po policję i wtedy sprzedający ma problemy. W Polsce takie dochodzenie swoich roszczeń jest marzeniem :D aaa i kto sprzedaje auto z pierwszej ręki jak 80% jest z exportu.

Tak pięknie to tam tez nie ma.:decayed:Idziesz do sadu jak w PL:wink: Ogólnie ciekawe przedsięwzięcie. Trochę naiwne, ale życzę żeby się udało. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiku ja pytam tylko poglądowo, bo raczej nie wydaje mi się, żebyście rozszerzali działalność na Wyspach:wink: oprogramowanie potrzebne jest do diagnostyki auta, czujnik grubości lakieru i coś jeszcze? Na czym mają polegać oględziny auta? Na ogólnym stanie technicznym i wizualnym, czy dodatkowa opinia na temat ew. kosztów naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na terenie DE też to będzie obowiązywać ?? Bo zamierzam wyexportować w przyszłym tygodniu lecz nie powiem oferta jest ciekawa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiku ja pytam tylko poglądowo, bo raczej nie wydaje mi się, żebyście rozszerzali działalność na Wyspach:wink: oprogramowanie potrzebne jest do diagnostyki auta, czujnik grubości lakieru i coś jeszcze? Na czym mają polegać oględziny auta? Na ogólnym stanie technicznym i wizualnym, czy dodatkowa opinia na temat ew. kosztów naprawy?

Poszło PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz, założyłem czysto hipotetyczną sytuacje i oczywiście musiało skończyć się atakiem... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...