Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ba no to prawda zazdroszcze ojczulkowi palil 13lat i od 5 lat juz nic nawet jednego

Opublikowano

Minęły dwa tygodnie dzisiaj.

Ech powoli mam ochotę zajarać.

No ale najgorsze dopiero przede mną.

Z drugiej strony jak nie myślę o tym to wcale nie jest tak źle...

Opublikowano

Siła woli najwazniejsza mozna sobie pomagac specyfikami bo tez duzo nam pomogą. Ale ten nałog jest straszny nie paliłem 3 miesiace prawie a po piwie sie skusiłem i znowu sobie czasami popalam. Brakuje tego dymka strasznie ale juz nie kotłuje paki na dzien tylko 2-3 se jarne, wiecej jak wypije. A w pracy teraz bede sie staral nie palic wogole. Moze rzuce całkowicie- obyy. pzdr

Opublikowano

Ja tak jak w banerze i ten miesiąc chyba najcięższy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak 2-3 miesiąc to gehenna,znam to mam identico.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 01:18_________________________________________________No mineły 4 tygodnie...

Halo co tu tak cicho!

Zero wsparcia :P

Opublikowano

Powikłaniem po wypadku było u mnie zapalenie płuc,tak trafiłem na pulmonologie.Po trzech tygodniach oglądania jak się umiera na choroby płuc przeszła mi ochota na palenie (jarałem 15 lat,min,paka dziennie).Proponuje w ramach terapii odwykowej spacer w godzinach odwiedzin po takim oddziale któregoś ze szpitali-bardzo działa na wyobrażnie.

Opublikowano

ja jaram caly czas jak smok prawie i że nie mam weny narazie na rzucanie za duzo stresu :wallbash:

Opublikowano

ja jaram caly czas jak smok prawie i że nie mam weny narazie na rzucanie za duzo stresu :wallbash:

Nonsens!!!

Przestałem palić i mniej się stresuje, mniej się męcze, mam lepsze samopoczucie, mniej mnie boli głowa, lepiej się śpi i wstaje rano, mniejszy kac po dobrej imprezie... Same Plusy

Rzucaj, nie bądź cipką :decayed:

Opublikowano

ja jaram caly czas jak smok prawie i że nie mam weny narazie na rzucanie za duzo stresu :wallbash:

stres + fajki = kiepskość

:decayed:

nie palę już prawie 3 lata, ale jak miałem 20 lat to nie paliłem... tylko kiedy spałem :evil:

Opublikowano

Kupiłem sobie tą książkę Allena Carra "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" tak ot żeby sobie przeczytać a nuż mi pomoże dodatkowo...

Zobaczymy..

Opublikowano

Kupiłem sobie tą książkę Allena Carra "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" tak ot żeby sobie przeczytać a nuż mi pomoże dodatkowo...

Zobaczymy..

ja po przczytaniu rzuciłem :good:

Opublikowano

:)

Mam nadzieję że mi też pomoże nie pogrzebać tego miesiąca który wytrzymałem..

Opublikowano

ja jaram caly czas jak smok prawie i że nie mam weny narazie na rzucanie za duzo stresu :wallbash:

stres + fajki = kiepskość

:decayed:

nie palę już prawie 3 lata, ale jak miałem 20 lat to nie paliłem... tylko kiedy spałem :evil:

no i jak po tych 3 latach,oprócz zdrowia,pieniędzy itp???

chodzi mi o to czy są chwile ciężkie...

Opublikowano

ja jaram caly czas jak smok prawie i że nie mam weny narazie na rzucanie za duzo stresu :wallbash:

stres + fajki = kiepskość

:decayed:

nie palę już prawie 3 lata, ale jak miałem 20 lat to nie paliłem... tylko kiedy spałem :evil:

no i jak po tych 3 latach,oprócz zdrowia,pieniędzy itp???

chodzi mi o to czy są chwile ciężkie...

generalnie jest ok, świeże poranki, siły więcej...

już mnie chyba nie ciągnie, chociaż ostatnio mam ciągle przed oczami obraz pudełka kubańskich cygar i jakieś głupie myśli, że klasowo zapalę jedno cygaro raz na jakiś czas, okazyjnie... :evil:

normalnie onanizm umysłowy, że zapale, w głowie się zakręci..., rozsądek jednak zwycięża :th:

Opublikowano

Apropo cygar,nie daj się złudnej pokusie

Mam 2 kumpli którzy rzucili praktycznie jednego dnia fajki(poszło o zakład)

nie palili 8 lat ale zaczęli właśnie na imprezach popalać nie faje a cygara

tak dla towarzystwa no ale wiadomo jak ktoś palił to nawet po 8 latach wszystko ożywa

w końcu jeden się opamiętał i skończył z cygarami-nie pali teraz 10 lat

natomiast ten drugi jara od dwóch lat 2 paki dziennie i pluje sobie codziennie w brodę

jak mógł być takim debilem,teraz jest po 40-stce i nie może rzucić....

Opublikowano

sie postaram i ja ale jeszcze nie teraz moj kumpel tez przeczytal jakas ksiazkie i nie pali

Opublikowano

Książkę przeczytałem...

Uczucia ambiwalentne..chyba liczyłem na coś więcej..a z drugiej strony na cóź więcej liczyć można było...

Dałem mamie bo ona pali cały czas..zobaczymy..

Ja już nie paliłem ponad 30 dni jak się zabrałem za nią...

Opublikowano

Wczoraj pękło 5 miesięcy bez fajeczki!I jest :good:

Opublikowano

Wczoraj pękło 5 miesięcy bez fajeczki!I jest :good:

gratuluje!! :wink4:

mi przed chwila pykła godzina jak nie pale :polew:

Opublikowano

A mi jutro minie 7 dzień jak nie palę. :kox: I albo to jest tylko wrażenie, albo mi się wydaje że już po tych kilku dniach już się lepiej czuję. POLECAM!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.