Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Siła woli najwazniejsza mozna sobie pomagac specyfikami bo tez duzo nam pomogą. Ale ten nałog jest straszny nie paliłem 3 miesiace prawie a po piwie sie skusiłem i znowu sobie czasami popalam. Brakuje tego dymka strasznie ale juz nie kotłuje paki na dzien tylko 2-3 se jarne, wiecej jak wypije. A w pracy teraz bede sie staral nie palic wogole. Moze rzuce całkowicie- obyy. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powikłaniem po wypadku było u mnie zapalenie płuc,tak trafiłem na pulmonologie.Po trzech tygodniach oglądania jak się umiera na choroby płuc przeszła mi ochota na palenie (jarałem 15 lat,min,paka dziennie).Proponuje w ramach terapii odwykowej spacer w godzinach odwiedzin po takim oddziale któregoś ze szpitali-bardzo działa na wyobrażnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jaram caly czas jak smok prawie i że nie mam weny narazie na rzucanie za duzo stresu :wallbash:

Nonsens!!!

Przestałem palić i mniej się stresuje, mniej się męcze, mam lepsze samopoczucie, mniej mnie boli głowa, lepiej się śpi i wstaje rano, mniejszy kac po dobrej imprezie... Same Plusy

Rzucaj, nie bądź cipką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jaram caly czas jak smok prawie i że nie mam weny narazie na rzucanie za duzo stresu :wallbash:

stres + fajki = kiepskość

:decayed:

nie palę już prawie 3 lata, ale jak miałem 20 lat to nie paliłem... tylko kiedy spałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie tą książkę Allena Carra "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" tak ot żeby sobie przeczytać a nuż mi pomoże dodatkowo...

Zobaczymy..

ja po przczytaniu rzuciłem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jaram caly czas jak smok prawie i że nie mam weny narazie na rzucanie za duzo stresu :wallbash:

stres + fajki = kiepskość

:decayed:

nie palę już prawie 3 lata, ale jak miałem 20 lat to nie paliłem... tylko kiedy spałem :evil:

no i jak po tych 3 latach,oprócz zdrowia,pieniędzy itp???

chodzi mi o to czy są chwile ciężkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jaram caly czas jak smok prawie i że nie mam weny narazie na rzucanie za duzo stresu :wallbash:

stres + fajki = kiepskość

:decayed:

nie palę już prawie 3 lata, ale jak miałem 20 lat to nie paliłem... tylko kiedy spałem :evil:

no i jak po tych 3 latach,oprócz zdrowia,pieniędzy itp???

chodzi mi o to czy są chwile ciężkie...

generalnie jest ok, świeże poranki, siły więcej...

już mnie chyba nie ciągnie, chociaż ostatnio mam ciągle przed oczami obraz pudełka kubańskich cygar i jakieś głupie myśli, że klasowo zapalę jedno cygaro raz na jakiś czas, okazyjnie... :evil:

normalnie onanizm umysłowy, że zapale, w głowie się zakręci..., rozsądek jednak zwycięża :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo cygar,nie daj się złudnej pokusie

Mam 2 kumpli którzy rzucili praktycznie jednego dnia fajki(poszło o zakład)

nie palili 8 lat ale zaczęli właśnie na imprezach popalać nie faje a cygara

tak dla towarzystwa no ale wiadomo jak ktoś palił to nawet po 8 latach wszystko ożywa

w końcu jeden się opamiętał i skończył z cygarami-nie pali teraz 10 lat

natomiast ten drugi jara od dwóch lat 2 paki dziennie i pluje sobie codziennie w brodę

jak mógł być takim debilem,teraz jest po 40-stce i nie może rzucić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę przeczytałem...

Uczucia ambiwalentne..chyba liczyłem na coś więcej..a z drugiej strony na cóź więcej liczyć można było...

Dałem mamie bo ona pali cały czas..zobaczymy..

Ja już nie paliłem ponad 30 dni jak się zabrałem za nią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jutro minie 7 dzień jak nie palę. :kox: I albo to jest tylko wrażenie, albo mi się wydaje że już po tych kilku dniach już się lepiej czuję. POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...