Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja staram sie w ogóle nie palić ale co jakis czas mnienajdzie ochota i spalę tą jedną fajkę dziennie :thumbdown:

Opublikowano

ja juz nie pale 27 lat :polew: :polew: :polew: i czuje sie jakbym sie na nowo urodzil :decayed:

Opublikowano

Witam,

29 stycznia br. stwierdziłem: Pier...ę NIE PALĘ!

Do tej pory trzymam sie wyśmienicie - spotykam sie ze znajomymi, którzy nie palą, na imprezkach bezproblemowo.

Myślę, że jedyną skuteczną metodą to po prostu chcieć...

Opublikowano

ja juz nie pale 27 lat :polew: :polew: :polew: i czuje sie jakbym sie na nowo urodzil :decayed:

i to miało być śmieszne :mysli: dla niektórych nałóg palenia to poważny problem a Ty sobie jaja robisz :blink:
Opublikowano

ja juz nie pale 27 lat :polew: :polew: :polew: i czuje sie jakbym sie na nowo urodzil :decayed:

i to miało być śmieszne :mysli: dla niektórych nałóg palenia to poważny problem a Ty sobie jaja robisz :blink:

Wiem co to za nałóg, widze po rodzince i znajomych, kolega 9 meisicy nie palil ale jak poszedl na sylwka wrocilo jak inni palili i pili, wiec sorki dla tych co poczuli sie urazeni moja wypowiedzia :)

Opublikowano

Za 2 tyg i kawalek minie rok bez papierosa :)

Opublikowano

cos dziwnie łatwo mi teraz idzie... :decayed: :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no a ja dziś przywaliłem kilka papierosów...psycha siadła w robocie i poszło, no ale trudno trzeba dalej walczyć z tym ścierwem

Opublikowano

Pierwsza doba bez szlugów rozpoczęta...

Opublikowano

Właśnie połamałem szlugi z paczki i wywaliłem do kosza - PIER.......LĘ - od tej chwili rzucam palenie, dla mojego synka :> .

Opublikowano

Właśnie połamałem szlugi z paczki i wywaliłem do kosza - PIER.......LĘ - od tej chwili rzucam palenie, dla mojego synka :> .

:good:

Ja się jakoś nie mogę zebrać w sobie, żeby nie palić ;(.

Opublikowano

one mentol so far...

jak na mnie to za***isty wynik...

Opublikowano

ja nie pale czwarty dzien duzo przebywam z osobami (pracuje) którzy palą wielka męczarnia ale daje rade :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wczoraj wypaliłem pół peta na spocie bo mnie brzuch bolał nie wiem po jaką cholerę :angry::wallbash:

Proszę o oficjalną "zjebę" :tongue4:

Opublikowano

Wczoraj wypaliłem pół peta na spocie bo mnie brzuch bolał nie wiem po jaką cholerę :angry::wallbash:

Proszę o oficjalną "zjebę" :tongue4:

E tam zdarza się :wink4:

Opublikowano

U mnie w sierpniu 3 lata stuknie, a nadal mam czasami ochotę sobie zapalić....

Opublikowano

U mnie w sierpniu 3 lata stuknie, a nadal mam czasami ochotę sobie zapalić....

weź nie dołuj :(

Opublikowano

Stary taka prawda, czasami mam taką ochotę zajarać, że gdybym miał fajki pod ręką to bym zapalił. Ale z drugiej strony zdrowy rozsądek mówi, co innego. Kto był raz uzależniony od nikotyny chyba do końca życia pozostanie "ćpunem".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.