Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po książce "Easy Way" stuknął już 9 miesiąc bez fajki

Opublikowano

Panowie też rzucam palenie od dzisiejszego dnia. Paliłem średnio paczkę dziennie. Dziś wypaliłem 3 papierosy. Mam pytanie czy was też tak strasznie bolała głowa bez fajek?? Pierwszego papierosa wypaliłem dziś koło 14 bo nie mogłem już wytrzymać z tego bólu. Po fajce mi przeszło na jakieś 3 godziny.

Jak było u was?? Dodam że paliłem przez ok. 8 lat.

Opublikowano

Jarałem tak jak ty, około paczki dziennie, po tej książce o której pisałem w poście wyżej wcale mi się nie chciało jarać (na mnie bynajmniej tak zadziałała)

Mój początek dnia wyglądał tak:

- wstaję rano - faja

- śniadanie - faja

- wyjeżdżam autem z garażu - faja

W przeciągu 45 minut trzy fajki i tak przez 15 lat

Teraz może się trochę przytyło, ale lepsze to niż te pier...one papierochy

Panowie też rzucam palenie od dzisiejszego dnia. Paliłem średnio paczkę dziennie. Dziś wypaliłem 3 papierosy. Mam pytanie czy was też tak strasznie bolała głowa bez fajek?? Pierwszego papierosa wypaliłem dziś koło 14 bo nie mogłem już wytrzymać z tego bólu. Po fajce mi przeszło na jakieś 3 godziny.

Jak było u was?? Dodam że paliłem przez ok. 8 lat.

Opublikowano

Panowie też rzucam palenie od dzisiejszego dnia. Paliłem średnio paczkę dziennie. Dziś wypaliłem 3 papierosy. Mam pytanie czy was też tak strasznie bolała głowa bez fajek?? Pierwszego papierosa wypaliłem dziś koło 14 bo nie mogłem już wytrzymać z tego bólu. Po fajce mi przeszło na jakieś 3 godziny.

Jak było u was?? Dodam że paliłem przez ok. 8 lat.

Ja nic takiego nie miałem ale ludzie maja rozne objawy braku nikotyny..

Opublikowano

i dalej coś mi nie dobrze, postanowiłem że będę narazie palił koło 4 papierosów na dzień. Jak narazie nie jest źle - paczka kupiona w poniedziałek, a zostało 5 fajek.

Opublikowano

Tak sie nie uwolnisz w zyciu.Ograniczenia raczej nic nie dają... :no: :no:

Opublikowano

i dalej coś mi nie dobrze, postanowiłem że będę narazie palił koło 4 papierosów na dzień. Jak narazie nie jest źle - paczka kupiona w poniedziałek, a zostało 5 fajek.

Jak chcesz rzucić to musisz odstawić całkiem i się przemęczyć. Ograniczanie nic nie daje, to takie oszukiwanie siebie, że mniej palę i powoli przestanę. Nie masz silnej woli na tyle żeby rzucić, wspomóż się farmakologicznie, załatw sobie receptę na Tabex, kup plasterki czy gumy. Będzie łatwiej.

Opublikowano

Trochę masakra z takim rzucaniem przez ograniczenie.

Truję się, ale trochę mniej...

...będę przez to zdrowszy :decayed:

Opublikowano

Paliłem 6 lat, potem prawie 2 przerwy i znowu 2 lata paliłem i już 3 nie...

Opublikowano

A ja tam nie palę już od 2 godzin :)

Opublikowano

A ja tam nie palę już od 2 godzin :)

bądź twardy :)

Opublikowano

chyba faktycznie macie racje, że te ograniczenia nic nie zmienią, na weekend wyjeżdżam z Krk do jak to mówią "ciemnej d*py" gdzie nie ma blisko sklepu. Postanowiłem nie brać żadnych fajek - zobaczymy czy przeżyje weekend :wallbash:

Opublikowano

chyba faktycznie macie racje, że te ograniczenia nic nie zmienią, na weekend wyjeżdżam z Krk do jak to mówią "ciemnej d*py" gdzie nie ma blisko sklepu. Postanowiłem nie brać żadnych fajek - zobaczymy czy przeżyje weekend :wallbash:

POkaż , zę masz jaja, a nie wydmuszki :naughty:
Opublikowano

chyba faktycznie macie racje, że te ograniczenia nic nie zmienią, na weekend wyjeżdżam z Krk do jak to mówią "ciemnej d*py" gdzie nie ma blisko sklepu. Postanowiłem nie brać żadnych fajek - zobaczymy czy przeżyje weekend :wallbash:

jak będziesz łikendował z browarem to współczuję :cool1:

Opublikowano

No mili Państwo,

za dwa tygodnie minie PÓŁ ROKU.

I jest OK - nie trzęsie mnie.

Opublikowano

No mili Państwo,

za dwa tygodnie minie PÓŁ ROKU.

I jest OK - nie trzęsie mnie.

No i tak trzymać :good:

U mnie za półtora miecha minie 2 lata :decayed:

Opublikowano

za dwa tygodnie minie PÓŁ ROKU

mi za 3 dni

a jarać się chce jak na początku tylko bardziej bez fajki umiem funkcjonować

dzisiaj o 6.00 wyjazd na Słowację,wszyscy dorośli,większość pali

wóda codziennie do białego rana :facepalm:i jak tu bez faj przeżyć

uj ciężko będzie :confused4:

Opublikowano

ponad 2 lata bez szluga w gębie :good:

Opublikowano

po ponad 100 dniach padłem. :confused4:

Wszystko od poczatku trzeba.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.