Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

..Nosferski pokaże swoją prywatną kolekcje ślizgaczy z młodymi lesbijakmi w rolach głównych :guma::song::D

Ja tam nie oglądam takich softów jak młode lesbijki :D Na młode lesbijki to ja bym chciał namówić swoją Panią :polew: :polew: :polew:

:)

Mam Ci teraz obrzydzić seks ??

dawaj...zobaczymy co bedzie po filmie,czy chec na sex sie zwiekszy,czy nie... :naughty:

Pozwól, że nie będę uczestniczył w tym eksperymencie :wink4:

Mi już wystarczy kaseta z porodu.. :gwizdanie: (ale zaznaczam, że dzieci nie mam więc może mam ograniczony światopogląd w tym temacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho, 2 ostatnie zdjęcia na filmiku najbardziej ruszają. Bardzo dobrze, że to wkleiłeś. Ja już ku*wa nigdy nie będę palił. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho, 2 ostatnie zdjęcia na filmiku najbardziej ruszają. Bardzo dobrze, że to wkleiłeś. Ja już ku*wa nigdy nie będę palił. :no:

zgadzam się, końcówka jest straszna :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem przy porodzie mojego pierwszego syna i powiem ci,ze to jest roznica widziec nagranie,a porod na zywo

nie mam jakichs zlych wspomnien,czy skojarzen po tym fakcie,trzymalem reke na pulsie caly czas,nawet podpowiadalem wszystkim co maja robic :wink4:

a filmik o paleniu,hmm... mnie nie poruszylo,ale jesli komus obrzydzilo palenie papierosow,no to chyba taki byl cel tego watka rzucic palenie wszelkimi ,dostepnymi srodkami,a to byl jeden z nich

nosfer :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma być to będzie... są ludzie którzy palą kilkadziesiąt lat i nic się nie dzieje, nikotyna ma też dobre działania np. dla mózgu ludzkiego... powstrzymuje postęp choroby alzheimera i wiele innych... jak każde g..o robi dużo złego ale też trochę dobrego, więc ja nie rzucę ... choć mam np wysokie ciśnienie... palę dalej... w Polsce n ie mówi się o za i przeciw nikotyny tylko dlatego że mamy dziwną mentalność i wybieramy dobre nie patrząc na złe i tym się tłumaczymy... w innych krajach otwarcie mówi się o zaletach i wadach tego specyfiku :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kepasa-jestem zobowiazany do powstrzymania cie,od pisania takich rzeczy w tym watku,poniewaz podjalem sie wspierania palaczy do rzucenia tego nalogu ,a nie utwierdzania kogos,ze palenie pomaga w czyms,

moze i tak jest,ale jest tio w tak malym stopniu,ze WCIAZ JEST SZKODLIWE DLA WIEKSZOSCI ORGANOW W ORGANIZMIE

w Polsce n ie mówi się o za i przeciw nikotyny tylko dlatego że mamy dziwną mentalność i wybieramy dobre nie patrząc na złe i tym się tłumaczymy... w innych krajach otwarcie mówi się o zaletach i wadach tego specyfiku

podaj przynajmniej jeden cywilizowany kraj ,w ktorym nikotyna uwazana jest za zalete

są ludzie którzy palą kilkadziesiąt lat i nic się nie dzieje,

pewnie tak,ale na co oni umieraja?

reasumujac,jestem przeciw nikotynie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z kolega domjenick aby zaprzestano pisania takich rzeczy...i tu zacytuje "nikotyna ma też dobre działania np. dla mózgu ludzkiego... powstrzymuje postęp choroby alzheimera i wiele innych..." dla mnie to jest po prostu zwykla bzdura :!:

Na czym polega fenomen tegi wątku :?: Działa on na zasadzie grupy wsparcia. Dołączając do obecnie rzucających nie pozostajesz sam ze swoim nałogiem.Zawsze możesz liczyć na radę i słowa otuchy od stałych bywalców tego wątku.Każdy z nich ma własne doświadczenia, którymi może Cię wzmocnić.

Każdy z odwiedzających ma realny wpływ na kształt tej strony, gdyż jest częścią społeczności, która ją tworzy. Czym nas więcej, tym strona lepiej funkcjonuje. Jeśli atmosfera i wsparcie jakie tu panują, pomogą Ci rzucić palenie dziel się swoim szczęściem z innymi i przekazuj dalej informacje o naszej klubowej stronie.

Każda taka informacja może wyzwolić kolejnego człowieka od rzucenia palenia !!! " Nałóg palenia tytoniu ma w Polsce bezpośredni związek z około 100 000 zgonów rocznie. Tytoń jest jedyną używką o udowodnionym rakotwórczym i uzależniającym działaniu, której powszechna dostępność na rynku jest prawnie usankcjonowana i wsparta potęgą finansową koncernów tytoniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam do tej debaty coś od siebie

w lipcu minęły trzy latka jak nie palę z czego jestem dumny

paliłem naprawdę długo bo od młodych lat i było ciężko ale dałem rade

nie ważne czy to służy czy szkodzi zdrowiu, ważne czy dobrze sami się z tym czujemy

mnie wqrw.ał wyziew z ust jak z popielniczki, uwędzone palce nie wspominając o ciuchach - masakra

tak więc każdy kto żuci może sobie powiedzieć że dorósł do tego

osobiście jestem przeciwnikiem palaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeniu- witaj znów na forum :hi::good:

nie palę już 13-ty dzień

dziś sobota :drinks::punk:, znów cholerny sprawdzian silnej woli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 dni już nie palę. Czuję wyraźną różnicę, moja kobieta też to czuje. :naughty: Nie chodzi mi o sex tylko ogólnie jestem bardziej błyskotliwy, lepiej mi się wstaje rano, dłużej pracuję, no i mam siłę wieczorami dla mojej kobiety. :) Wieczorami jeszcze troche ciągnie do petów, ale da się to opanować. Dobrze jest. :)

kepasa, myślę, że podświadomie sobie wmawiasz mówiąc, że palenie jest dobre. Po prostu nie chce Ci się spróbować rzucić. Tym co napisałeś nie jesteś w stanie przekonać nikogo. Przecież to oczywiste, że palenie jest złe i nawet jeśli faktycznie na coś może mieć pozytywny wpływ to w ogólnym rozrachunku nikotyna wypada źle, bo działa negatywnie na nas i na OTOCZENIE. Może jednak rzucisz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma być to będzie... są ludzie którzy palą kilkadziesiąt lat i nic się nie dzieje, nikotyna ma też dobre działania np. dla mózgu ludzkiego... powstrzymuje postęp choroby alzheimera i wiele innych... jak każde g..o robi dużo złego ale też trochę dobrego, więc ja nie rzucę ... choć mam np wysokie ciśnienie... palę dalej... w Polsce n ie mówi się o za i przeciw nikotyny tylko dlatego że mamy dziwną mentalność i wybieramy dobre nie patrząc na złe i tym się tłumaczymy... w innych krajach otwarcie mówi się o zaletach i wadach tego specyfiku :notworthy:

Stary ja nie wiem co ty w tym widzisz???

Te gówno niszczy od środka ze już nie wspomnę o tym że jak czuje palacza to mi się nie dobrze robi :angry:

Pamiętam jak w podstawówce kolesie namawiali żebym zapalił bo jak nie to jestem ciota a moim zdaniem to oni dali ciała chcąc się pokazać jacy to są dorośli...nie oszukujmy się ale dużo osób zaczyna popalać właśnie za namową innych,nie mając odwagi powiedzieć NIE a dalsze skutki juz znamy wszyscy...

U mnie w domu od dzieciństwa zawsze były papierochy bo oboje rodziców pali i wiem co te świństwo robi z człowiekiem.

Powodzenia wszystkim w walce z tym nałogiem nie mam pojęcia jak jest trudno ale widzę po rodzicach ze trzeba naprawdę dużo silnej woli żeby to przezwyciężyć.

sugeruje ten nałóg przerzucić na nasze :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faje to syf.. czuć jak mijam ludzi palących pety ..czuć ten smród :sick3::thumbdown:

Nie wiem jak kobieta mogła przebywać ze mna jak paliłem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak kobieta mogła przebywać ze mna jak paliłem :confused4:

nie wiem jak mogłaby nie być z Tobą tylko dlatego, że palisz... :good:

..ano mogła .. :no4::think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszy jest smrod ubran po wizycie miejsca,gdzie wszyscy pala,np w jakiejs knajpce-w drodze powrotnej otwieram okna w aucie ,bo prawie pawia mozna puscic :sick3:,a w domu ciuchy do prania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...