Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesli uda mi sie zwiekszyc czestotliwosc treningow to rzuce na 100%

wtedy poprostu bede musial bo inaczej umre na sali :naughty:

Chyba nie umrzesz.....mój kolega, który pali namiętnie od kilku lat przebiegł w niedziele Maraton Warszawski w 5h 55m i o dziwo płuc nie wypluł......

Opublikowano

kali

wczoraj prawie umarlem

uwierz mi

jeszcze nigdy nie bylo tak, ze nie moglem zlapac oddechu i krecilo mi sie w glowie

od dzis sprobuje ograniczyc :good:

Opublikowano

panowie, nie paliłem 1,5 roku i w te na wczasach poniosła mnie fantazja i zapaliłem, dziś jadąc do pracy wypaliłem ostatniego papierosa i przegryzłem plastrem. Już 2 godziny jestem bez papierosa :naughty:. Nie mogę sobie pozwolić na powrót do nałogu :thumbdown:. Pełna mobilizacja, zęby w parapet, pakiet cukierków i gum do żucia, wio do przodu. A i mała podpowiedź jak panowie macie chęć na papierosa zajmujcie czymś ręce, bo sam odruch palenia prześladuje i utrudnia funkcjonowanie. ;( :wallbash:

Opublikowano

zajmujcie czym rece... jasne... bede walil konia non stop :polew:

Opublikowano

zajmujcie czym rece... jasne... bede walil konia non stop :polew:

to tym bardziej nie dasz rady na treningach .... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

zajmujcie czym rece... jasne... bede walil konia non stop :polew:

to tym bardziej nie dasz rady na treningach .... :polew: :polew: :polew:

Może ćwiczy ganianie skóry po pokoju :polew: :polew:

Opublikowano

Za chwile stuknie 3 miesiąc bez papierosa :)

Opublikowano

Mi dzisiaj stuknął miesiąc bez fajek i jeszcze żyje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ja dalej smole. :decayed:

[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 10:33_________________________________________________

Za chwile stuknie 3 miesiąc bez papierosa :)

Przestałeś chodzić na imprezy że nie palisz ? :polew:

Opublikowano

Po 16-stu latach ostrego palenia dziś jest mój trzeci dzień bez papierosa. Ssie mnie niesamowicie :slina:

Opublikowano

Po 16-stu latach ostrego palenia dziś jest mój trzeci dzień bez papierosa. Ssie mnie niesamowicie :slina:

i długo jeszcze to potrwa :kox:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:23_________________________________________________nie pale od dwóch lat a jeszcze czasem ......

Opublikowano

Ja przez pierwsze 2 tygodnie plasterki kleiłem i było OK. potem bez plasterków i ciągle żyję :cool1:

Opublikowano

Mi Żona kupiła Tabex..na razie leżą na półce.. :decayed:

..ale niedługo czas na nie przyjdzie :naughty:

Opublikowano

Mi Żona kupiła Tabex..na razie leżą na półce.. :decayed:

..ale niedługo czas na nie przyjdzie :naughty:

brałem tabex... po jednym piwie rzygało mnie jak kota, kręciło w głowie... po tych ekscesach ...odstawiłem tabex i dalej jaram hehe ale mniej :P

Opublikowano

Mi Żona kupiła Tabex..na razie leżą na półce.. :decayed:

..ale niedługo czas na nie przyjdzie :naughty:

Ja kupiłem od razu całą "terapię" Niquitina i teraz mam plastrów na 8 tygodni w barku.

Chyba wrzucę na allegro :decayed:

Teraz tylko tony gum mietowych

Opublikowano

Mi Żona kupiła Tabex..na razie leżą na półce.. :decayed:

..ale niedługo czas na nie przyjdzie :naughty:

łykałem i powiem,że są ok.

nie jarałem 5 miechów-już byłem za płotem i witałem się z gąską.... :thumbdown:

Opublikowano

Siemka paliłem 15lat prubowałem to wcześniej żucic ale sie njeudawało,teraz żuciłem i njepale już 3miechy I przytyłem 10kg, ciężko jest przy alkocholu jak ktos pali a ty nje ,,narazie njemam ochoty zacząć :no:,,,poz

Opublikowano

Siemka paliłem 15lat prubowałem to wcześniej żucic ale sie njeudawało,teraz żuciłem i njepale już 3miechy I przytyłem 10kg, ciężko jest przy alkocholu jak ktos pali a ty nje ,,narazie njemam ochoty zacząć :no:,,,poz

japierdole2t.jpg

Moja rada na początek przygody z forum. Ściągnij sobie przeglądarkę Mozilla Firefox w wersji 2.0 lub nowszej z wbudowanym słownikiem ala MS Word :good: Powodzenia w rzucaniu palenia.

Ja od siebie powiem tyle, że zdarza mi się popalać znowu :thumbdown: Ale paczki papierosów jeszcze nie kupiłem :gwizdanie:

Opublikowano

po jednym piwie rzygało mnie jak kota,

Stary spójrzmy prawdzie w oczy..najebałeś się i teraz zwalasz na Tabex :polew: :polew: :decayed::wink4::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.